crash club

با اپلیکیشن With Me حتی با مُردگان هم سلفی بگیرید!!

دسته : اپلیکیشن
اپلیکیشن With Me

اپلیکیشن With Me یک برنامه فانتزی تولید کره جنوبی است و این قابلیت را در خود دارد تا چهره و بدن شما را در کنار تصاویر افراد و چهره‌های مشهور و حتی مُردگانی که دیگر در کنار شما نیستند قرار دهد!

نمی‌دانیم شما هم به سلفی گرفتن اعتقاد دارید و اصلا آدم سلفی بگیری هستید یا نه. هر طرز فکری که درباره خویش‌انداز‌های تکراری، فیگور‌های سبُک و افراط‌های باورنکردنی در عکس گرفتن به شیوه سلفی دارید، باید بپذیرید که سلفی یک اپیدمی است و هرازگاهی واقعا جذاب!!

برخی هم مثل ما در گرفتن یک سلفی خوب استاد هستند زیرا چرخش لنز دوربین و زاویه متفاوتی که گاهی چهره‌ها را زیبا‌تر از آنچه هستند نشان می‌دهد، تنوع خوبی است تا بتوایم یهویی‌های زندگیمان را بی‌تکلف‌تر و دیدنی‌تر ثبت کنیم.

اپلیکیشن With Me

حال اگر غیرممکن‌ها و محالات هم با برنامه‌ای مثل اپلیکیشن With Me درون عکس‌ها جا بگیرند، همه چیز محشر می‌شود!

اگر علاقه‌مند به این دسته از اپلیکیشن‌های خلاقانه هستید تا پایان این مطلب از هات اپ نیوز همراه ما باشید تا ایده و امکانات متفاوت و هیجان‌انگیز With Me را بررسی کنیم.

سلفی گرفتن با مردگان با اپلیکیشن With Me

With Me App lets people easily take photos with any dead person

With Me نام اپلیکیشن جذاب کمپانی ELROIS است که با استفاده از اسکن سه‌بُعدی تصویر شما، نمایی تازه‌ می‌سازد تا تمام بینندگان آن عکس متحیر شوند.

یک مُرده می‌تواند با قرار گرفتن در کنار سوژه عکاسی زنده شود و دوباره نفس بکشد! تصاویر مردگان و افراد معروف در محیط پراکنده هستند و تنها کاری که باید انجام دهید تطبیق خودتان با بدن مردگان یا چهره شناخته‌شده است!

اپلیکیشن With Me

اهداف تولید With Me

توسعه‌دهندگان این برنامه با هدف قرار دادن تصویر افراد در کنار کسانی است که هم‌اکنون در قید حیات نیستند راه‌اندازی شده است، بلکه بازماندگان با دیدن عکس از دست‌رفتگان خوشحال شوند.

آن‌ها می‌گویند تنها راهی که می‌توان با استفاده از آن به قلب شکسته کسانی که حالا زنده نیستند امید داد، قرار دادن تصویر مردگان در کنار سوژه اصلی است.

ساخت آواتار افراد مختلف

اگر می‌خواهید با استفاده از اپلیکیشن With Me در کنار افراد مشهور عکس بگیرید از این پس آواتار این افراد در همه عکس‌ها با شما خواهد بود. این آواتار می‌تواند انیمیشنی هم باشد.

در حال حاضر کمپانی ELROIS به خاطر وجود قابلیت ساخت آواتار انیمیشنی، خشنود است و توسعه دهندگانش معتقد هستند که آواتار می‌تواند خانواده، دوست و حتی چهره مشهوری باشد که همیشه دوست داشتید در کنار شما قرار بگیرد.

اپلیکیشن With Me

آواتار‌هایی که برای افراد مشهور ساخته می‌شوند همان بخش جذاب قضیه هستند. نوع طراحی این کاراکتر‌ها هم بستگی به کاربر دارد.

مثلا می‌توان آواتاری طرح کرد که در آن یک بازیگر محبوب جهانی مشغول به آغوش کشیدن شما است! بالاخره با این ترفند، آواتار خیلی جذاب‌تر و کمدی‌ خواهد بود.

With Me چهره و حالا چهره فرد را نیز اسکن می‌کند و بر اساس وضعیتی که چهره در آن لحظه دارد (مثلا شاد، ناراحت، افسرده و…) آواتار را تغییر می‌دهد. شاید استفاده از این آواتار‌ها به جای استفاده از تصاویر یا متن‌نوشته‌ برای اثبات حالت فعلی هر فرد بهتر باشد.

شما چه فکر می‌کنید؟

برنامه‌هایی مثل With Me نه‌تنها سرگرمی جالبی هستند بلکه ایده جالبی برای توسعه‌دهندگان اپلیکیشن هستند. سلفی گرفتن با مردگان ایده جدیدی در ذهن شما ایجاد نکرد؟

به زودی شاهد حضور این اپلیکیشن خواهیم بود. 🙂

Source: independent

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu