following

ذخیره کردن لایو ویدئو – این ویژگی جدید اینستاگرام برای iOS و اندروید منتشر شد

دسته : آپدیت ها
ذخیره کردن لایو ویدئو

لایو ویدئوها در حقیقت ویدئوهای زنده‌ای هستند که کاربران اینستاگرام برای تماشا در زمان واقعی با مخاطبین خود به اشتراک می‌گذارند اما تاکنون امکان ذخیره کردن لایو ویدئو در اینستاگرام وجود نداشت.

اینستاگرام به تازگی تغییری اساسی در لایو ویدئو ایجاد کرده است. اگر چه لایو ویدئو همچنان بعد از پایان استریم ناپدید می‌شوند اما پخش کننده لایو ویدئو در اینستاگرام از این پس امکان ذخیره کردن آن را همزمان با پخش خواهد داشت.

ذخیره کردن لایو ویدئو در اینستاگرام یک ویژگی متفاوت برای کاربران

لایو استریمینگ در اینستاگرام به دلیل اینکه نمی‌توان ویدئوهای پخش را ذخیره کرد چندان مورد پسند کاربران قرار نگرفت اما این حرکت جدید اینستاگرام، کاربران تاثیرگذار این اپلیکیشن را به بهره بردن از مزایای قابلیت لایو استریمینگ اینستاگرام تشویق خواهد کرد.

ذخیره کردن لایو ویدئو

با آپدیت اخیر اینستاگرام که برای iOS و اندروید منتشر شده است یک دکمه save بعد از پایان لایو ویدئو در گوشه بالا سمت راست ظاهر خواهد شد.

با استفاده از امکان ذخیره کردن، کاربرانی که قصد دارند لایو ویدئو خود را در آینده منتشر کنند به راحتی قادر به ذخیره آنها خواهند بود و کاربرانی که قصد دارند لایو ویدئو کاربران دیگر را دیرتر تماشا کنند نیز به آنها دسترسی خواهند داشت.

ذخیره کردن لایو ویدئو

کاربر پخش کننده لایو ویدئو با استفاده از دکمه ذخیره، آنرا بر روی گوشی خود ذخیره خواهد کرد و به این ترتیب بر محتوا کنترل بیشتری خواهد داشت، همچنین می‌تواند لایو ویدئو خود را در شبکه‌های اجتماعی دیگر از جمله یوتیوب نیز به اشتراک بگذارد.

با استفاده از امکان ذخیره کردن لایو ویدئو شما تنها قادر به ذخیره کردن ویدئوی خام خواهید بود اما موارد دیگر مربوط به ویدئو از جمله گفتگو با بینندگان یا مشاهده تعداد افرادی که ویدئو را دیده‌اند و یا کامنت‌ها، قابل ذخیره کردن نخواهند بود.

ذخیره کردن لایو ویدئو در اینستاگرام کمی مشابه فیسبوک است، با این ویژگی جدید مفهوم در لحظه بودن لایو ویدئو زیر سئوال می‌رود اما با وجود تلاش بی‌وقفه اینستاگرام برای پیشی  گرفتن از اسنپ چت، انتظار هر ویژگی که بتواند اندکی بیشتر کاربران را در این اپلیکیشن نگه دارد را داشته باشید.

Source: slashgear

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu