following

4 ویژگی مخفی آیفون در سال 2017 که شما را مجذوب خواهد کرد

دسته : آموزش
ویژگی مخفی آیفون

آیا تا به‌حال از ویژگی مخفی آیفون استفاده کرده‌اید؟ و یا از آن دسته از افراد هستید که از ویژگی‌های دستگاه خود بی‌خبر هستند؟

اپل معمولأ ویژگی‌های جدید سیستم‌‌عامل و گوشی‌های‌هوشمند خود را بدون هیچ‌گونه توضیحی به کاربران طراحی و ارائه می‌کند، یعنی بخش عمده‌ای از ویژگی‌های آیفون برای کاربران بصورت ناشناخته باقی می‌مانند.

هر آپدیت جدیدی که برای سیستم‌عامل iOS عرضه می‌شود، همراه با خود، توابع و ویژگی‌های جدیدی را به ارمغان می‌آورد، این درحالی‌ است که باید تمام ویژگی‌هایی که مورد‌علاقه و استفاده کاربران می‌باشند نیز، در جایگاه خود باقی بمانند.

ویژگی مخفی آیفون

در ادامه به بررسی ویژگی‌های مخفی آیفون در سال 2017 بر‌اساس راهنمای منتشر شده از سایت Beebom خواهیم پرداخت.

4 ویژگی مخفی آیفون در سال 2017

دسترسی هدایت شده

این ویژگی مخفی آیفون برای اکثر کاربران به صورت ناشناخته باقی مانده‌ است، در‌واقع این ویژگی برای آن دسته از افرادی مفید است که برای حریم خصوصی خود ارزش بسیاری قائل هستند.

براساس این ویژگی مخفی آیفون، در‌واقع یک اپلیکیشن به گوشی شما اختصاص داده می‌شود و هیچ کاربر دیگری بدون در دست داشتن رمز عبور نمی‌تواند از این برنامه استفاده کند.

ویژگی مخفی آیفون

این ویژگی همچنین این اجازه را به کاربر می‌دهد که از قبل مشخص کند که کاربران دیگری که قصد استفاده از این برنامه را دارند، اجازه لمس کدام نقاط به آن‌ها توسط شما داده شده است و به کدام بخش دسترسی کامل خواهند داشت.

ویژگی مخفی آیفون

تنظیم ویبره‌های متفاوت برای مخاطبان متفاوت

با استفاده از این ویژگی مخفی آیفون، کاربران می‌توانند هنگام تماس، مخاطبان خود را از نحوه لرزش دستگاه خود بشناسند. برای فعال کردن این ویژگی می‌بایست به بخش مخاطبان تلفن‌همراه خود وارد و سپس مخاطب مورد نظر را انتخاب کنید و در صفحه مخاطبان، از قسمت ویرایش می‌توانید زنگ تماس و نحوه لرزش دستگاه خود را تعیین نمایید.

ذخیره صفحات وب به صورت PDF

به‌جای دانلود برنامه‌ای جدید و یا گرفتن اسکرین‌شات‌های متعدد، شما می‌توانید از این ویژگی مخفی آیفون که داخل Safari ساخته شده است، استفاده کنید. برای استفاده از این قابلیت، Safari را باز و صفحه وبی که نیاز به تغییر به PDF دارد را اجرا کنید.

ویژگی مخفی آیفون

دکمه به‌اشتراک‌گذاری (Share) را انتخاب کنید و گزینه Print را اجرا نمایید. در صفحه پیش‌نمایش، دکمه به اشتراک‌گذاری را یک‌بار دیگر انتخاب کنید و سپس تغییر به iCloud و یا iBook را انتخاب کنید.

ویژگی مخفی آیفون

پنهان‌کردن اپلیکیشن‌های آیفون

از لحاظ فنی هیچ راهی وجود ندارد که شما بتوانید آیکون‌های یک دستگاه با سیستم‌عامل iOS را پنهان کنید، اما ترفندی وجود دارد تا برنامه‌هایی مثل Tinder که تاریخ انقضا دارند را بتوان پنهان کرد.

Tinder و اپلیکیشن‌های مدت‌دار دیگر، اساسا تاریخ انقضایی مشخص دارند. این ترفند نیز یک ویژگی مخفی آیفون می‌باشد که کاربران زیادی از آن مطلع نمی‌باشند.

ویژگی مخفی آیفون

برای پنهان‌کردن این برنامه‌ها، وارد بخش تنظیمات شوید، در بخش General، بر روی گزینه Restriction کلیک کنید و وارد Apps شوید. برداشتن علامت براکت از روی هر کدام از برنامه‌های مدت‌دار، باعث می‌شود تا اپلیکیشن‌هایی که دارای این محدودیت هستند، به صورت پنهان تغییر شکل یابند.

ویژگی مخفی آیفون

نظر شما در مورد 4 ویژگی مخفی آیفون در سال 2017 چیست؟

Source: latinpost

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu