Pavel Durov

تاخیر آپدیت تلگرام و حمله پاول دورف بنیانگذار تلگرام به تیم کوک!

دسته : اخبار
تاخیر آپدیت تلگرام

احتمالا شما هم مثل ما متوجه تاخیر آپدیت تلگرام شده‌اید، تلگرام قرار بود این ماه آپدیت بزرگی را منتشر کند با این وجود همچنان خبری نیست! بد نیست علت این موضوع را بدانید، آیا علت تاخیر آپدیت تلگرام اهمال کاری اپل بوده است؟!

علت تاخیر آپدیت تلگرام چه بوده است؟

اپل نسخه iOS تلگرام را همچنان در مرحله بررسی نگه داشته و به نظر می‌رسد بررسی آپدیت تلگرام 10 روز به تاخیر افتاده است! این موضوع علاوه بر اعتراض کاربران، اعتراض Pavel Durov بنیانگذار و مدیر عامل تلگرام را نیز برانگیخته است.

تاخیر آپدیت تلگرام

مدیر عامل تلگرام Pavel Durov در توییتر خود در اعتراض به اقدام عجیب اپل در طولانی شدن بررسی آپدیت 3.18 تلگرام که قرار بود قابلیت تماس صوتی را برای این اپلیکیشن به ارمغان بیاورد، در پیامی تند نوشت:

آیا اپل یک کمپانی با ارزش بیش از 750 میلیارد دلار و بیش از 115K کارمند نیاز به بیش از 10 روز زمان برای بررسی یه آپدیت ساده تلگرام دارد؟ تیم کوک، این سوءمدیریت نیست؟

اپل هنوز هیچ دلیلی برای طولانی شدن فرآیند بررسی آپدیت اخیر تلگرام ارائه نداده است، طبق برخی برآوردها، اپلیکیشن‌های iOS معمولا در کمتر از دو روز بررسی می‌شوند اما 10 روز تاخیر واقعا تعجب برانگیز است.

ممکن است علت تاخیر آپدیت تلگرام ترس اپل از پیدا شدن رقیب جدیدی برای اپلیکیشن iMessage باشد اما این احتمال چندان معقولانه به نظر نمی‌رسد.

تاخیر آپدیت تلگرام

آپدیتی بزرگ در راه است، قابلیت تماس صوتی تلگرام با ویژگی‌های متفاوت

تلگرام چندین هفته در حال تست قابلیت تماس صوتی بوده است. از قابلیت‌های تماس صوتی تلگرام می‌توان به امکان کنترل مخاطبان اشاره کرد یعنی شما قادر به انتخاب مخاطبانی خواهید بود که اجازه دارند با شما تماس بگیرند یا حتی خواهید توانست آنها را مسدود کنید، امکان ضبط مکالمات نیز از ویژگی‌های احتمالی این ویژگی جدید خواهد بود.

از ویژگی‌های دیگر تماس صوتی تلگرام می‌توان به رمزگذاری دوطرفه اشاره کرد در صورتی که برای هر دو کاربر یک عکس یا متن مشابه ساخته شود، رمزگذاری دوطرفه تضمین شده است.

به هر حال این آپدیت بزرگ تلگرام با اقدام اپل به تاخیر افتاده است. شما در مورد اقدام اپل چه فکر می‌کنید؟ آیا قابلیت تماس صوتی تلگرام برای شما هم آپدیت بزرگی خواهد بود؟

Source: neowin

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu