با نرم افزار ویرایش ویدیو Velapp با یک تیر دو نشان بزنید!

دسته : کمپانی ها
نرم افزار ویرایش ویدیو Velapp

استیو وزنیاک، مهندس کامپیوتر و یکی از عوامل اصلی کمپانی اپل در طول مصاحبه اخیر خود اپلیکیشنی را معرفی کرده است که به قول خودش تحول بزرگی در زندگی مردم ایجاد می‌کند. نرم افزار ویرایش ویدیو Velapp.

فیلمبرداری با موبایل بسیار ساده است و این روز‌ها حتی یک کودک هم از پس کار کردن با آن بر می‌آید. کافی است هدف خود را بشناسیم و لنز دوربین را روی سوژه قفل کنیم؛ باقی را باید به موبایل سپرد تا حقیقت موجود را به تصویر بکشد و در حافظه ذخیره‌سازی کند.

اما این سادگی، پیچیدگی و سختی‌های خاص خودش را دارد. اگر بی‌کیفیتی شات ابتدایی و کوچک بدون قاب موبایل را کنار بگذاریم با مسئله ویرایش ویدیو‌ها روبه‌رو می‌شویم که انجام آن در فضای محدود گوشی دغدغه بزرگی است.

یکی از کارآفرینان خوش‌فکر راه حل مناسبی برای این مشکل پیدا کرده است: نرم افزار ویرایش ویدیو Velapp پیش روی شماست!

نرم افزار ویرایش ویدیو Velapp

Velapp محصول خلاقیت David De Min است. اگر قبلا با ویرایش ویدیو زمان زیادی از کاربران گرفته می‌شد حالا کاربران می‌توانند با یک تیر دو نشان بزنند: هم فیلم بگیرند و هم ویدیو ساخته شده را همزمان با فیلمبرداری ویرایش نمایند.

شاید قبلا فیلمبرداری با موبایل و ویرایش آن کابوس کاربران موبایل بود؛ اما نرم افزار جدیدی که طی این مطلب هات اپ نیوز با آن آشنا می‌شوید دردسر فیلمبرداری با موبایل را برای شما کم‌تر می‌کند.

معرفی نرم افزار ویرایش ویدیو Velapp

Velapp – the video editing app

دنیای موبایل اصلا قابل پیش‌بینی نیست. هر روز یک محصول جدید، یک فناوری تازه! فیلمبرداری و عکاسی با موبایل هم از آن سوژه‌های پُرطرفدار برای توسعه‌دهندگان موبایل است که به دنبال ایده‌های توسعه اپلیکیشن می‌گردند.

نرم افزار ویرایش ویدیو Velapp

حتی با وجود برنامه‌های متفاوت و معروفی مثل اپلیکیشن Blin.gy و افزودن کروماکی به ویدیو؛ باز هم ویرایش فیلم‌ها کمبود‌های زیادی دارد.

مثلا فرآیند ادیت فیلم‌ها زمان‌بر است و این که کاربر بخواهد هر قسمت از فیلم را حذف کند یا جلو و عقب ببرد نیاز به صبر و حوصله زیادی بعد از فیلمبرداری دارد. شاید به این دلیل باشد که فیلمبرداری به اندازه عکاسی در موبایل مطرح نباشد.

نرم افزار ویرایش ویدیو Velapp از تازه‌های اپلیکیشنی است که به تازگی ویژه کاربران iOS عرضه شده است؛ اما قرار است به زودی برای سایر پلتفرم‌ها نیز منتشر شود تا کاربران بتوانند همزمان با ضبط فیلم‌ها، آن‌ها را ویرایش و تنظیم کنند.

نرم افزار ویرایش ویدیو Velapp

لمس سه بُعدی برای کاربران آیفون‌های جدید

مطلب قابلیت لمس سه بعدی در آیفون و تنظیم آن را که به یاد دارید؟ فناوری جالبی که آیفون را شبیه به کلید‌های جادویی پیانو کرده است.

یعنی به همان اندازه‌ای که روی صفحه فشار وارد کنید به شما خدمات داده می‌شود و به این ترتیب می‌توانید خیلی ساده‌تر به بخش‌های مختلف گوشی خود دسترسی یابید.

حال از همین قابلیت در نرم افزار ویرایش ویدیو Velapp پشتیبانی می‌شود تا کاربر بتواند بخش‌های خاصی که باید ویرایش شوند را انتخاب نماید.

اما چطور؟ خیلی ساده است. وقتی که کاربر به نقطه مدنظر خود برای برش با مثلا کاهش طول فیلم رسید باید فشار دست خود را روی صفحه نمایش آیفون خود بیش‌تر کند.

همین کاهش یا افزایش فشار، فرمان‌های مختلفی را برای اجرا در نرم افزار صادر می‌کند. بعد از ویرایش هم می‌توان در کم‌ترین زمان ممکن ویدیو را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

ثبت بهترین و خاطره‌انگیز‌ترین لحظات با Velapp

شاید در وهله اول شناسایی مزایای استفاده از این نرم افزار دشوار باشد. بهتر است به یک مثال ساده توجه کنید. کودکی نوپا را فرض کنید که پدر و مادر او قصد دارند لحظات جالب و خاطره‌انگیز راه رفتنش را ثبت کنند!

فیلمبرداری در چنین شرایطی دشوار است؛ چون او از همان دقایق اول راه نمی‌رود و نمی‌توان پیش‌بینی کرد کودک کی قرار است بلند شود، راه برود یا بیفتد.

همانطور که گفتیم می‌توان همه چیز را به نرم افزار ویرایش ویدیو Velapp سپرد تا در چشم به هم زدنی لحظات زائد را از ویدیو حذف و همزمان با ثبت آن بتوان مهم‌ترین ثانیه یعنی زمانی که کودک می‌ایستد را در آلبوم خاطرات ویدیویی او ثبت نمود.

مثال بهتر از راه رفتن کودک نوپا مثال ورزش‌های مهیج است. مسلما یک موتورسوار یا اتومبیل‌ران حرفه‌ای نمی‌تواند تمام طول مسیر را دوربین به دست باشد یا این که نگاه کند کجای مسیر برای فیلم گرفتن قابل توجه است و سپس دست به کار شود.

در چنین شرایطی بهتر است تمام لحظات پرش از ارتفاع، صعود به قله یا عبور از موانع ثبت شود و سپس از نرم افزار ویرایش ویدیو Velapp استفاده گردد تا بالاخره بهترین لحظه برای ثبت مشخص باشد.

نرم افزار ویرایش ویدیو Velapp

ایده ساخت نرم افزار ویرایش ویدیو Velapp

De Min در ارتباط با ایده ساخت این برنامه می‌گوید: همه چیز به یک سفر طولانی و پُرماجرا باز می‌گردد. اولش فکر می‌کردم بتوانیم بعد از سفر ویدیو را ویرایش کنیم و بهتر است تمامی لحظات را با دوربین از همین حالا ثبت کنم.

اما وقتی که برگشتم دیدم این سفر تبدیل به ویدیو 235 ساعته شده است که ویرایش آن کار هر کسی نیست. سه هفته زمان برد تا موفق شدم به صورت کامل این فیلم را کوتاه کنم و بالاخره به آنچه که می‌خواستم برسم.

نتیجه این دردسری که De Min برای ویرایش ویدیو متحمل شد ایده‌ای شد تا نرم افزار ویرایش ویدیو Velapp را بسازد.

نرم افزار ویرایش ویدیو Velapp

کارآفرینی از صفر

مثل بسیاری از کارآفرینان حرص و طمع De Min برای دست‌یابی به خواسته‌هایش عاملی شد برای این که بتواند به یک کارآفرین واقعی تبدیل شود.

De Min یکی از کارآفرینانی بود که استیو وزنیاک از او شخصا برای حضور در مصاحبه دعوت کرد تا درباره پروژه Velapp توضیح دهد!

سوالات زیادی در حال حاضر از De Min، ایده‌های کارآفرینی‌اش و پیشینه فعالیت‌هایش پرسیده می‌شود و او در کامل تواضع پاسخ می‌دهد: من کسی نبودم و کسی نیستم! و این تواضع نتیجه ایستادگی در برابر مشکلات و موانع فراوانی است که او در مسیر پیشرفت خود داشته است.

نرم افزار ویرایش ویدیو Velapp

بد نیست در ادامه کمی با گذشته او و زندگی‌‌نامه‌اش آشنا شوید:

De Min زاده هلند است. او از پدری هلندی و مادری انگلیسی متولد شده است و پیش از این که به کنت لندن مهاجرت کند در عمان زندگی می‌کرده است.

فعالیت‌های علمی و عملی این کارآفرین نمونه از همان کودکی و با حضور در مدرسه رامسگیت برای تقویت مهارت‌های فردی آغاز و بعد از فارغ‌التحصیلی از مدرسه، دوران دانشجویی او در رشته طراحی و فناوری در دانشگاه کنت لندن آغاز شد.

دست‌یابی به امتیاز 120 در طراحی پروژه، یکی از دستاورد‌های این کارآفرین است. او می‌گوید: فکر می‌کنم به همه چیز نگاهی متفاوت باید داشته باشم.

نرم افزار ویرایش ویدیو Velapp

شکست ناپذیری یکی از ویژگی‌های شخصیتی سازنده نرم افزار ویرایش ویدیو Velapp است. باور به هدف و شوقی که نسبت بدان وجود دارد مهم‌ترین عامل انگیزشی برای De Min بوده است.

او می‌گوید آنچه که باعث حرکت من به سمت جلو شده است تلاش برای کمک به ساده کردن زندگی مردم است؛ حتی اگر صرفه‌جویی در وقت آن‌ها با ساخت نرم افزار ویرایش ویدیو Velapp باشد.

موانع موجود

برای توسعه این برنامه بیش از این که مسائل توسعه اپلیکیشن مطرح باشد مشکلات شخصی این کارآفرین در میان بوده است. مرگ برادر 17 ساله De Min بر اثر سرطان مهم‌ترین مانع و در عین حال انگیزه‌ای برای ادامه کار بود.

کوتاه بودن زندگی و هدف فناوری برای استفاده حداکثری مردم از مدت زمان عمر که در اختیار آن‌ها قرار گرفته مهم‌ترین چیزی می‌باشد که به او انگیزه داده است.

نرم افزار ویرایش ویدیو Velapp

Velapp برای این که بخشی از زندگی روزانه هر فرد شود

حالا De Min تمام تلاش خود را می‌کند تا نرم افزار ویرایش ویدیو Velapp به بخشی از زندگی تمام کاربران موبایل در جهان تبدیل شود.

رویای او تبدیل این قابلیت به یکی از امکانات استاندارد دوربین تمام گوشی‌ها است و فکر می‌کند وقت آن رسیده است که صنعت موبایل و فناوری‌های موبایلی تکانی به خود دهند.

برای شروع پیشنهاد می‌کنیم ابتدا نرم افزار ویرایش ویدیو Velapp را دانلود و سپس بهترین ویدیو‌های ممکن را در اینستاگرام، فیسبوک و… آپلود کنید.

شما درباره این برنامه چه فکر می‌کنید؟

اگر اهل فیلم گرفتن و ویرایش آن هستید و وقت‌گیر بودن زمان ادیت فیلم‌ها از مشکلات شما بوده است این برنامه را دانلود کرده و سپس نظرات خود را مطرح کنید.

Source: kentnews

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu