crash club

اپلیکیشن Memoji و تبدیل سلفی به شکلک‌های جالب با استفاده از هوش مصنوعی!

دسته : اپلیکیشن
اپلیکیشن Memoji

اپلیکیشن Memoji کاری از سازندگان اپلیکیشن ویرایش سلفی Facetune است که سلفی‌ها و پرتره سلبریتی‌ها را به اموجی‌هایی تبدیل می‌کرد و احساسات را به صورت اغراق شده‌ای به نمایش می‌گذاشت.

با ورود هوش مصنوعی به اپلیکیشن‌هایی همچون اپلیکیشن پریسما، شاهد تبدیل شدن عکس به نقاشی بودیم اما این اپلیکیشن جدید با استفاده از یادگیری ماشین، سلفی‌های شما را به اموجی تبدیل خواهد کرد!

اپلیکیشن Memoji برای تبدیل سلفی به شکلک

اپلیکیشن Memoji که به تازگی در اپ استور منتشر شده است با استفاده از ابزارهای هوشمند ادیت پرتره، حالت چهره افراد را به اموجی‌های مختلف تبدیل خواهد کرد، چشمان بزرگ یا ایجاد اشک‌هایی مشابه اشک‌های شکلک گریان و پیشانی پُر از خط و خطوط، همگی با استفاده از هوش مصنوعی در چهره افراد مختلف جای خواهند گرفت.

بعد از انجام این ویرایش‌های عجیب و غریب بر روی سلفی افراد، امکان به اشتراک گذاری آنها به صورت عکس، گیف یا ویدئو وجود دارد.

اپلیکیشن Memoji

به دلیل اینکه در اپلیکیشن Memoji از ویژگی تشخیص چهره استفاده شده است امکان تغییر عکس هر چهره‌ای وجود خواهد داشت به همین دلیل امکان تغییر سلفی به حالات چهره یک مجسمه یا نقاشی نیز امکان‌پذیر می‌باشد.

به گفته Nir Pochter از کمپانی Lightricks که سازنده این اپلیکیشن بوده است، شکلک‌ها به بخشی از گفتگوهای روزانه ما تبدیل شده‌اند اما تاثیر کلی این تکنولوژی بسیار محدود است. با تجربه‌ای که در حوزه شکلک‌ها داشته‌ایم با ترکیب فرآیند عکس با این پدیده‌های تکنولوژی، دامنه نفوذ آنها را گسترش دادیم.

در حالیکه دنیا مشغول استفاده از هوش مصنوعی برای ماجراجویی‌هایی همچون خودروهای خودران و آنالیز داده‌ها است ما از این تکنولوژی برای هدف سرگرم کننده‌تری استفاده کرده‌ایم.

اپلیکیشن Memoji با استفاده از مدل‌سازی سه بُعدی چهره با تشخیص تمام ویژگی‌های صورت، آنها را به احساسات اغراق شده شکلک‌های مختلف تبدیل می‌کند.

دقت داشته باشید احساس اولیه عکس اصلی تاثیری در نتیجه نهایی نخواهد داشت چون اپلیکیشن خواهد توانست حتی لبخند را هم به اخم تبدیل کند!!

اپلیکیشن Memoji با استفاده از هوش مصنوعی سلفی‌های متفاوت برای شما خلق خواهد کرد، این اپلیکیشن فعلا برای iOS در اپ استور در دسترس است.

اپلیکیشن Memoji

Source: digitaltrends

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu