Pavel Durov

iOS 9 به همراه رقیب Google Now!

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

طبق گفته ی منبعی معتبر iOS 9 علاوه بر این که ایمن تر و غیر قابل جلبریک خواهد بود، همراه با رقیبی برای Google Now پا به عرصه خواهد گذاشت. این رقیب در کنار ویژگی های جالب دیگری قرار خواهد گرفت که ماه آینده در 2015 Apple WWDC رونمایی خواهد شد. ظاهرا این برنامه ی جدید ورژنی متفاوت از Spotlight است که نتیجه ی کار نسبتا طولانی مدتی ست، یعنی از وقتی که Spotlight در iOS 8 توانایی حصول به نتایج جستجوی ویکیپدیا را پیدا کرد.

در ساخت های اولیه iOS 9 مکان Spotlight نیز مانند ورژن های قبل از iOS 7 در سمت چپ home screen خواهد بود. درکنار این ویژگی شایعاتی اشاره به این موضوع دارند که اپل OS layer را نیز آپدیت میکند تا اطلاعاتی که از timetable دیتای کاربر دریافت میکند را شامل شود. مثلا توانایی اکسترکت کردن دیتا از قرار ملاقات های آتی تقویم. هرچه به تاریخ قرار نزدیک تر شوید Spotlight اطلاعات بیشتری راجع به این قرار در اختیار شما قرار میدهد، مثلا این که از چه مسیری بروید، زمان حدودی رسیدن، و زمان پیشنهادی برای به راه افتادن با استفاده از اطلاعات مربوط به ترافیک مسیرهای انتخابی. اگر این کارها به نظرتان آشنا می رسد به این خاطر است که ویژگی های بشدت مشابهی را Google Now به کاربران اندروید ارائه میدهد. و این جایی ست که رقیب Google Now وارد می شود.

هم چنین اپ Maps نیز تغییرات خوبی خواهد کرد. شاید پیداکردن فهرست های محلی نیز جزو ویژگی های جدید باشد اما احتمالا به iOS 9  وصال نمیدهد.

سیستم سرچ iOS و سیری هر دو با اپ های ثالث ترکیب خواهند شد. این امکان از طریق Siri API که در اختیار توسعه دهندگان قرار میگیرد فراهم خواهد شد.

Source: 9to5mac

Via Phonearena

Image iPhoneHacks

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu