Batlle Bay

تعویض دائم گوشی – چرا نیاز به خرید یک گوشی جدید ندارید؟

دسته : اخبار
تعویض دائم گوشی

سازندگان گوشی‌های‌هوشمند در تلاشند تا مشتریان را به این باور برسانند که حداقل سالی یک‌بار باید گوشی خود را تعویض کنند، اما حقیقت چیز دیگری به‌نظر می‌رسد. نیاز به تعویض دائم گوشی و خرید یک گوشی جدید، تفکری است که منافع امثال این کمپانی‌ها را در برخواهد داشت!

تعویض دائم گوشی با چه هدفی انجام می‌گیرد؟

قبول دارید بیشترین استفاده‌ای که ما از گوشی‌های‌هوشمند می‌کنیم، وب‌گردی است. آیا ما واقعا برای این هدف نیاز به تعویض دائم گوشی داریم؟!

خرید یک گوشی جدید برای دسترسی به تکنولوژی‌های جدید در دوره تلفن‌های‌همراهِ ساده معنا داشت، اما پس از رونمایی از آیفون در سال 2007 و کُند شدن روند پیشرفت صنعت گوشی‌های‌ هوشمند تا به امروز، به راحتی می‌توان سه تا چهار سال را با یک گوشی سپری کرد.

تعویض دائم گوشی

مسئله اساسی در حال‌حاضر، آپدیت نرم افزار گوشی‌های‌ هوشمند می‌باشد؛ زیرا این دستگاه‌ها از نظر سخت‌افزاری نیاز چندانی به آپدیت ندارند.

اپل در این مورد عالی عمل می‌کند و صاحب سبک است، یعنی حتی گوشی‌های قدیمی این کمپانی نیز بصورت منظم آپدیت می‌شوند، به همین دلیل کاربران آیفون از این نظر نگرانی چندانی ندارند.

گوگل و کمپانی‌های سازنده در مورد گوشی‌های‌ هوشمند اندروید کوتاهی می‌کنند و یکی از بی‌اهمیت‌ترین مباحث در این سیستم‌ عامل، آپدیت نرم‌افزاری می‌باشد که البته مواردی همچون گوگل‌پیکسل و گوشی‌های اخیر بلک‌بری در این میان مستثنی هستند.

چه تفاوتی میان گوشی‌های جدید و گوشی‌های قدیمی وجود دارد؟

واضح است که نباید موضوع ارائه گزینه‌هایی همچون دوربین بهتر، اسکنر اثر انگشت، اسکنر عنبیه چشم و صفحه‌نمایش‌هایی جذاب و باکیفیت را نادیده گرفت، اما هیچکدام از این موارد دلیلی قانع‌کننده برای تعویض دائم گوشی نیستند؛ مگر اینکه از روی سلیقه شخصی همیشه عاشق در دست گرفتنِ یک گوشی کاملا جدید باشید.

تعویض دائم گوشی

گلکسی S6 با اینکه دو سال پیش رونمایی شد، هنوز هم یکی از بهترین گوشی‌های هوشمند حال حاضر دنیاست؛ اما راز بزرگ این دستگاه چیست که هنوز هم کاربران از این گوشی دست نمی‌کشند؟

شما می‌توانید این دستگاه را تا آخرین بروز‌رسانی اندروید ارتقا دهید و این خود دلیل محکمی برای کاربران این گوشی‌هوشمند است که دستگاه خود را تعویض نکنند.

گلکسی S6 دارای یک اسکنر اثر‌ انگشت عالی، یک دوربین فوق‌العاده و طراحی منحصر‌به فردی است که اگرچه با کمی تاخیر آپدیت‌های نرم افزاری را نیز دریافت می‌کند، اما همچنان قابل‌اعتماد می‌باشد.

همین موضوع در مورد آیفون نیز صادق است که در برابر گذشت زمان مقاومت بیشتری نسبت به گوشی‌های سامسونگ از خود نشان می‌دهد. برای مثال با هر‌بار بروز‌رسانی آیفون، عمر باتری و سیستم‌ امنیتی گوشی بهبود می‌یابد.

تعویض دائم گوشی

معرفی گجت‌های جدید وظیفه هر رسانه فعال در حوزه تکنولوژی است، اما تنها یک دلیل منطقی برای خرید یک گوشی جدید وجود دارد و آن هم بهره بردن از امن‌ترین نرم افزارهای موجود است. گاهی واقعا نیاز به خرید یک گوشی جدید و تعویض دائم گوشی خود ندارید!!

شما چه فکر می‌کنید؟ نظر شما درباره تعویض دائم گوشی چیست؟

Source: cnbc

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu