crash club

تغییرات گوگل پلی استور با هدف سازماندهی بیشتر اپلیکیشن‌ها با اضافه شدن تب‌های جدید

دسته : آپدیت ها
تغییرات گوگل پلی استور

ویژگی My Apps گوگل پلی استور بعد از چند ماه تست در دسترس همه کاربران قرار گرفت. تغییرات گوگل پلی استور از جمله اضافه شدن این تب جدید که برای مدیریت اپلیکیشن‌های کاربر طراحی شده است در ماه مارس معرفی شد اما تاکنون بطور کامل در دسترس کاربران قرار نگرفته بود.

در تغییرات گوگل پلی استور چه ویژگی‌هایی اضافه شده‌اند؟

تغییرات گوگل پلی استور به صورت آپدیت سروری اعمال خواهند شد این یعنی حتی اگر اپلیکیشن گوگل پلی را به آخرین نسخه آپدیت نکرده باشید باید شاهد این تغییرات جدید باشید.

در صورتی که هنوز شاهد تغییرات جدید گوگل پلی استور نیستید با رفتن به قسمت تنظیمات و  متوقف کردن اپلیکیشن گوگل پلی و سپس پاک کردن کش و داده‌های اپلیکیشن دوباره آن را راه‌اندازی کنید و منتظر بمانید تا بصورت خودکار به آخرین نسخه آپدیت شود.

رابط کاربری جدید گوگل پلی از تب My Apps & Games در دسترس قرار خواهد گرفت که هم اکنون دارای بخش‌های مجزایی برای اپلیکیشن‌های نصب شده، آپدیت اپلیکیشن‌ها و اپلیکیشن‌های بتا است. علاوه بر این، تب‌های مشابهی برای دسته‌بندی تحت عنوان Library و Family Library ایجاد شده است.

با استفاده از این آپدیت به راحتی امکان تغییر مکان و آپدیت انفرادی اپلیکیشن‌ها را نیز وجود دارد، همچنین اطلاعاتی در مورد مصرف داده خواهید داشت.

در صورتی که علاقه‌ای به آپدیت انفرادی اپلیکیشن‌ها ندارید با استفاده از دکمه گزینه Update All در بالای رابط کاربری جدید نیز خواهید توانست همه اپلیکیشن‌ها را بصورت یکجا آپدیت کنید.
تغییرات گوگل پلی استور

حذف ویژگی جدید اپلیکیشن‌های رایگان شده در گوگل پلی

ماه گذشته بود که ویژگی اپلیکیشن‌های رایگان شده به گوگل پلی اضافه شد که براساس آن هر هفته تعدادی از اپلیکیشن‌ها و بازی‌های پولی رایگان می‌شدند اما به نظر می‌رسد این ویژگی حذف شده است!!

گوگل معمولا یک ویژگی جدید را به مدت چهار هفته تست می‌کند اما این ویژگی فقط دو هفته برای بعضی کاربران در دسترس قرار گرفت. احتمال اینکه گوگل قصد داشته باشد ویژگی اپلیکیشن‌های رایگان شده را در آپدیتی دیگر معرفی کند وجود دارد.

در مورد رابط کاربری جدید گوگل پلی استور چه فکر می‌کنید آیا این تغییرات جدید در سازماندهی بهتر اپلیکیشن‌های اندروید تاثیر‌گذار خواهد بود؟

همراهان اندرویدی در هنگام دانلود یک برنامه در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

Source: androidheadlines

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu