حالت آفلاین اینستاگرام با قابلیت‌های مختلف در دسترس کاربران قرار می‌گیرد

دسته : اخبار
حالت آفلاین اینستاگرام

اینستاگرام 600 میلیون کاربر دارد که 80 درصد از این کاربران در کشورهای دیگر غیر از آمریکا زندگی می‌کنند، بنابراین اینستاگرام نیاز به شیوه‌ای جدید برای ارائه تجربه‌ای بهتر به 80 درصد از کاربرانی دارد که اتصالات شبکه‌ای محدودتری دارند و دسترسی دائمی به اینترنت ندارند. حالت آفلاین اینستاگرام پیشنهاد تازه این اپلیکیشن است.

حالت آفلاین اینستاگرام از ویژگی‌های متعددی پشتیبانی خواهد کرد

در کنفرانس F8 فیسبوک اعلام شد بزودی تعدادی از ویژگی‌های اینستاگرام در حالت آفلاین هم در دسترس قرار خواهند گرفت و کاربران بدون نیاز به اینترنت نیز از اپلیکیشن اینستاگرام بهره‌مند می‌شوند.

بیشترین قابلیت‌های حالت آفلاین اینستاگرام برای گوشی‌های اندرویدی که پلتفرم اکثر کاربران در کشورهای توسعه یافته است در دسترس قرار خواهد گرفت. نسخه iOS حالت آفلاین اینستاگرام نیز در دست کار است.

حالت آفلاین اینستاگرام

به گفته Hendri یکی از مهندسان اینستاگرام، کاربران با استفاده از این حالت آفلاین خواهند توانست از بیشتر ویژگی‌های این اپلیکیشن بدون دسترسی به اینترنت استفاده کنند.

این کاربران می‌توانند محتوای بارگذاری شده در فید قبلی اینستاگرام را مشاهده کنند، کامنت بگذارند،  لایک کنند، رسانه‌های مورد نظر خود را ذخیره و حتی کاربران دیگر را آنفالو کنند و همه این فعالیت‌ها به محض اتصال به اینترنت منتقل خواهند شد.

تب اکسپلور نیز در حالت آفلاین قابل استفاده خواهد بود و کاربران قادر به مشاهده پروفایل‌هایی که قبلا دیده‌اند و پست‌هایی که قبلا دانلود کرده‌اند خواهند بود.

حالت آفلاین اینستاگرام

قابلیت‌های بیشتر حالت آفلاین در ماه‌های آینده در دسترس قرار خواهند گرفت و باید دید آیا این قابلیت ویژگی استوریز را نیز پشتیبانی خواهد کرد یا نه.

حالت آفلاین اینستاگرام باعث رشد بیشتر اینستاگرام در کشورهای توسعه یافته‌ای خواهد شد که هزینه اینترنت بالا است یا اتصال داده‌ای پایدار در همه مناطق وجود ندارد.

اپلیکیشن Lite فیسبوک نیز که برای کشورهای در حال توسعه طراحی شده است هم در طول یک سال موفق به جذب 200 میلیون کاربر شده است.

اگرچه اسنپ چت کشورهای در حال توسعه را فراموش کرده است اما اینستاگرام به خوبی می‌داند همه در هر نقطه‌ای از جهان نیاز به ارتباطات بصری دارند!

Source: techcrunch

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu