Batlle Bay

پکیج اپلیکیشن‌های WaitSuite برای بهره‌گیری از زمان‌های مُرده شیوه جالبی ارائه داده است

دسته : اخبار
پکیج اپلیکیشن‌های WaitSuite

هر روز زمان‌های مُرده زیادی داریم که می‌توان از آنها بطور بهینه استفاده کرد، برای مثال زمانیکه منتظر وصل‌شدنِ وای‌فای هستیم، در حال ارسال و دریافت ایمیل یا پیامی خاص یا زمان‌هایی که در انتظار آسانسور می‌باشیم یا به‌هنگام بارگذاری عکس یا فیلم بر روی گوشی، زمان‌های مُرده‌‌ای خواهیم داشت، پکیج اپلیکیشن‌های WaitSuite برای استفاده بهتر از این زمان‌های خالی شیوه‌ای جالب ارائه داده است.

پکیج اپلیکیشن‌های WaitSuite

پکیج اپلیکیشن‌های WaitSuite

محققان لابراتور هوش مصنوعی و علوم کامپیوتری دانشگاه MIT برای بهره بردن از این میکرو زمان‌ها و استفاده حداکثری از این لحظات برای یادگیری یک زبان جدید، پکیج اپلیکیشن‌های WaitSuite را بصورتی طراحی کرده‌اند که مستقیما در فعالیت‌های روزمره شما جای می‌گیرند.

پکیج اپلیکیشن‌های WaitSuite

بنابراین بدون نیاز به ترکِ کاری که در حال انجام آن هستید، قادر به استفاده از این اپلیکیشن‌ها خواهید بود. این میکرو پکیجِ یادگیری زبان با استفاده از روش wait-learning طراحی شده است.

این اپلیکیشن‌ها با نمایش فلش کارت‌هایی بر روی هر صفحه نمایشی که در حال کار با آن هستید، شما را تشویق می‌کند با کوچک کردن صفحه، پاسخ صحیح را بنویسید یا با فشردن دکمه، معادل انگلیسی کلمه نمایش داده شده را مشاهده کنید.

از جمله اپلیکیشن‌های دیگر پکیج WaitSuite، باید به اپلیکیشن WiFiLearner اشاره کرد که به هنگام اتصال گوشی یا رایانه به وای‌فای، کاربر را تشویق به یادگیری می‌کند.

اپلیکیشن ElevatorLearner نیز بصورت خودکار وقتی نزدیک آسانسور باشید، فعال می‌شود و چند کلمه برای ترجمه به کاربر ارائه می‌کند.

پکیج اپلیکیشن‌های WaitSuite

اپلیکیشن WaitChatter که خود زیرشاخه‌ای از IM می‌باشد نیز هر روز چهار کلمه جدید به کاربر آموزش خواهد داد که معادل 57 کلمه در دو هفته آزمایشی خواهند بود.

این اپلیکیشن‌ها نحوه صحبت کردن یک زبان جدید را به شما آموزش نخواهند داد، یعنی تا به‌امروز هنوز به این مرحله دست نیافته‌اند، اما مهارت‌های لغوی شما را بهبود می‌بخشند.

به گفته Cai بنیان‌گذار پکیج اپلیکیشن‌های WaitSuite، تیم طراح آنها قصد دارد از این شیوه برای آموزش مهارت‌هایی از جمله ریاضی، اصطلاحات پزشکی یا حتی اصطلاحات و تعاریف حقوقی استفاده و دسترسی به موضوعات صوتی را نیز فراهم کند. در حال حاضر فقط افزونه کروم WaitChatter در دسترس کاربران قرار گرفته است.

پکیج اپلیکیشن‌های WaitSuite

نظرات شما

نظر شما درباره استفاده مفید و بهینه از زمان‌های خالیِ روزمره‌تان چیست؟ آیا پکیج اپلیکیشن‌های WaitSuite گزینه مناسبی است تا این زمان‌های مُرده را پُر کنید؟ نظرات و ایده‌های خود را با ما به اشتراک بگذارید.

Source: mashable

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu