Batlle Bay

اپلیکیشن Hey! Vina و تجربه لذت رفاقت‌های دیرپای زنانه

دسته : کمپانی ها
اپلیکیشن Hey! Vina

اپلیکیشن Hey! Vina همراه دائمی شما برای ساخت روابطی جدید و زنانه است. روابطی که در آن احساسات و شوروشعف زنانه موج می‌زند و هیچگاه تفاوت‌های ساختار عاطفی جنس مخالف، یک زن را آزرده‌خاطر نمی‌کند.

تنها اگر عضو جمعیت حدودا 40 میلیونی بانوان ایرانی هستید این مطلب را بخوانید؛ چون شما هستید که به عنوان یک بانوی ایرانی بهتر از هر کسی نیاز مبرم به ارتباط با همنوعان؛ خصوصا ارتباط زنانه را در سنین خاصی درک می‌کنید.

اپلیکیشن Hey! Vina

اواخر دهه اول و دوم زندگی زنان، معمولا با مشغله‌های بیش‌تری سپری می‌شود. تمرکز اصلی یک زن در این دوره بیش‌تر روی به دست آوردن شغل مناسب، تکمیل تحصیلات و تشکیل خانواده است.

بانوان در این سن طلایی کم‌تر فرصتی برای در میان گذاشتن احساسات عمیق خود، آنهم در قالب دوستی و رفاقت‌های زنانه را دارند.

از این رو بخش زیادی از تعادل روانی و رفتاری بانوان به شدت به این روابط نزدیک با هم‌جنسانش وابسته و این یک نیاز اساسی در هر دوره از زندگانی وی به شمار می‌رود. نیازی که امروزه به لطف اپلیکیشن Hey! Vina خیلی راحت‌تر برطرف می‌شود.

اپلیکیشن Hey! Vina

اگر عشق، موفقیت و پیروزی را در زندگی به دنبال دارد، شما هم می‌توانید آنرا نه در قالب رفاقت‌های سطحی؛ بلکه به شکل ارتباطی عمیق و گسترده با سایر زنان و با اپلیکیشن Hey! Vina تجربه کنید.

شما را به آشنایی با Hey! Vina که اپلیکیشنی برای پایه‌گذاری روابط دوستانه خاص میان بانوان می‌باشد، دعوت می‌کنیم.

دوست‌یابی زنانه با اپلیکیشن Hey! Vina

Hey! Vina, the app for female friendship

اپلیکیشن‌های بسیاری صرفا برای تنظیم قرار ملاقات، دوست‌یابی و ارتباطات نظیر اپلیکیشن Hater وجود دارند که آشنایی بین دختران و پسران را با گزینه‌ها و قابلیت‌های خاص خود تسهیل می‌بخشند، اما شاید کمتر برنامه‌ای مثل اپلیکیشن Hey! Vina به روابط خاص و محدودتر مثل دوستی و ارتباط نزدیک میان بانوان پرداخته باشد.

اپلیکیشن Hey! Vina

فرصتی متفاوت برای آشنایی با Hey! Vina

در اپلیکیشن Hey! Vina لزوما قرار نیست هر یک از کاربران سر قرار ملاقات حاضر شوند و یک دوستی مفصل را شروع کنند! Hey! Vina در واقع فرصتی است برای آشنایی و شناخت، صرفا برای بانوانی که مشغله‌های کار خارج یا داخل منزل، آن‌ها را از پرداختن به خودشان باز می‌دارد.

فرصتی که بتوانند عضو گروه‌های مختلف شوند، چت کنند و در صورت لزوم ارتباطات خود را گسترش دهند. فقط کافی است کمی برای آشنایی بیش‌تر صبور باشید تا در صورت نزدیکی موقعیت جغرافیایی، دوستان جدیدی پیدا کنید.

اپلیکیشن Hey! Vina

ساز وکار اپلیکیشن Hey! Vina

اگرچه این برنامه یک اپلیکیشن تازه‌وارد نیست و تقریبا از ژانویه سال گذشته کاربران با آن آشنا شده‌اند اما انتشار رسمی آن به تازگی و در سپتامبر 2016 صورت گرفت.

ورود و سپس استفاده از این برنامه هم کاملا ساده و مشابه با بسیاری از اپلیکیشن‌های چت دیگر می‌باشد. کافی است با اکانت فیسبوک وارد شوید تا بتوانید یک حساب مستقل ایجاد کنید.

بعد از ثبت اطلاعات و مرحله هماهنگ‌سازی، بررسی ویژگی‌های شخصیتی تازه آغاز می‌شود. تمام علاقه‌مندی‌های شما در این برنامه با سایر کاربران، هماهنگ و مقایسه می‌شوند تا نهایتا آن شخصی که بیش‌ترین شباهت روحی را به شما دارد، پیشنهاد شود.

ارزیابی هوشمندانه ویژگی‌های شخصیتی

مهم‌ترین فاکتور در اپلیکیشن Hey! Vina که آنرا متمایز و برتر از دیگر برنامه‌ها می‌کند، ارزیابی هوشمندانه ویژگی‌های شخصیتی کاربران مختلف می‌باشد.

برای درک تفاوت این برنامه فقط یکی از سوالات ساده‌ای که این اپلیکیشن از شما می‌پرسد را برای مثال عنوان می‌کنیم: درون‌گرا هستید یا برون‌گرا؟!

Hey! Vina در وهله اول به  حالات روحی شما توجه می‌کند و آن را پایه هر ارتباط می‌داند. اهل سفر و طبیعت‌گردی هستید یا زندگی یکنواخت در شهر را ترجیح می‌دهید؟ ترجیح می‌دهید روز خود را چطور به پایان برسانید؟ یک فنجان قهوه یا نوشیدنی خنک؟

سپس نوبت به سوالات حاشیه‌ای دیگری می‌رسد. مثلا شیطنت یا تفریح خطرناک شما چیست و یا این که خودتان را با یک ایموجی وصف کنید!!

اپلیکیشن Hey! Vina

در مجموع آزمون‌های شخصیتی زیادی در اپلیکیشن Hey! Vina پیشِ روی شما قرار می‌گیرند تا بهترین گزینه برای دوستی و رفاقت‌های زنانه به شما معرفی گردد.

Hey! Vina کاملا متفاوت می‌باشد!

اشتباه نکنید! اپلیکیشن Hey! Vina برای دوست‌یابی و قرار گذاشتن نیست. شاید مهم‌ترین شاخصه این اپلیکیشن تخصیص جنسیتی و کاربرد کاملا اختصاصی آن توسط بانوان باشد.

همین موضوع باعث می‌شود Hey! Vina یک اپلیکیشن فراتر از دوست‌یابی و روابط ساده و متداول باشد. اپلیکیشن‌هایی که کاربران بصورت مختلط در آن عضو می‌شوند و به چت می‌پردازند، خواه‌ناخواه ماهیت دوست‌یابی پیدا می‌کنند؛ چون طبیعت انسان به این شکل است.

اپلیکیشن Hey! Vina

به هر حال دوستی‌های زنانه‌ای که در اپلیکیشن Hey! Vina شکل می‌گیرد با تمام روابطی که تاکنون از طریق برنامه‌های چت تجربه کرده‌اید، متفاوت خواهد بود.

چرا اپلیکیشن Hey! Vina؟

ممکن است با خود بگویید اصلا چرا اپلیکیشن Hey! Vina؟ چرا از چنین برنامه‌ای برای ساخت روابطی که خیلی ساده‌تر از این حرف‌ها شکل می‌گیرند، استفاده کنیم؟ بد نیست بدانید که مهارت‌های فردی در برقراری ارتباط با افزایش سن تغییر می‌یابند و احتمالا تضعیف می‌شوند.

اپلیکیشن Hey! Vina

شاید برقراری دوستی‌های ساده‌ای که بیش‌تر شبیه به یک بازی هستند تا ارتباط پایدار، در سنین پایین‌تر و خصوصا دوران دانشگاه و مدرسه بسیار ساده تلقی شوند اما وقتی که افراد اصطلاحا پا به سن می‌گذارند، تازه به سختی‌های برقراری ارتباط می‌رسند.

از این رو بهتر است از اپلیکیشن‌های همراهی نظیر Hey! Vina در ارتباطات، مخصوصا برای قشری از جامعه که نیاز زیادی به بیرون آمدن از لاک تنهاییِ خود دارند، استفاده گردد.

شما چه فکر می‌کنید؟

شاید Hey! Vina به شما هم بتواند در دوستی و برقرای ارتباط کمک کند. بعد از نصب برنامه نظرات خود را در ارتباط با امکانات آن با ما در میان بگذارید.

کاربران iOS می‌توانند برای دانلود اپلیکیشن Hey! Vina از لینک‌ زیر استفاده نمایند:

Source: digitaltrends

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu