Batlle Bay

بازی Circle Breakout و دایره‌ای که شما را گیج خواهد کرد!

دسته : اپلیکیشن
بازی Circle Breakout

بازی Circle Breakout محصول Appsolute Games در آپدیتی جدید به حل مشکلات بازی پرداخته و امروز در هات اپ نیوز ما به معرفی این بازی می‌پردازیم.

قبل از معرفی این بازی بد نیست آخرین محصول Appsolute Games که برای شما معرفی کردیم را یادآوری کنیم. بازی DTYC و رنگین‌کمانی که شما را دچار سرگیجه‌هایی رنگارنگ می‌کرد!!

اصل سادگی حرف اول را در این بازی و دیگر محصولات این استودیو می‌زند و همین امر باعث جذابیت بیشتر محصولات این استودیو بازی‌سازی شده است.

بازی Circle Breakout

بازی Circle Breakout و دایره در حال چرخش

در بازی Circle Breakout شما باید توسط توپی که روی دایره در حال چرخش قرار دارد به آجرهایی که در اطراف دایره هستند ضربه بزنید. بعضی آجرها با یک ضربه و بعضی دیگر با چند ضربه از بین می‌روند.

روی قسمتی از دایره سطحی بلندتری وجود دارد، توپ شما بعد از اولین پرتاپ باید با این سطح برخورد کند تا ادامه بازی برای شما امکان‌پذیر گردد.

در صورتی که توپ با قسمت‌های دیگر دایره برخورد کند شما بازی را خواهید باخت. این نکته را در نظر داشته باشید که دایره در حال چرخش است و این کار شما سخت خواهد کرد.

دایره، در حال چرخشی 360 درجه‌ای می‌باشد، با تپ کردن حالت چرخش عوض می‌شود. شما باید سطح را طوری هدایت کنید که نزدیک توپ شما باشد تا با آن برخورد کند.

نیروی کمکی!!

در بازی Circle Breakout حین خراب کردن بعضی آجرها نیروهای به سمت شما می‌آیند، سعی کنید آنها را بگیرید تا برای ادامه بازی به شما کمک کنند.

بعضی از نیروهایی که می‌گیرید عبارت‌ند از: بزرگ کننده سطح، توپ‌هایی بمبی که آجرها را منفجر کرده، تیر اندازی در راستای 360 به آجرها و نیروی که قدرت بیشتری برای تیراندازی به سطح را می‌دهد.

کنترل دایره

در صفحه اول بازی گزینه‌های متعددی می‌بینید یکی از این گرینه‌ها شکل یک دست می‌باشد که با استفاده از آن می‌توانید کنترل بازی را تغییر دهید.

در حالت اولیه شما می‌توانید دایره در حال چرخش را با یک دست کنترل کنید یعنی با تپ کردن، جهت دایره بلافاصله عوض می‌شود.

اما در حالت بعدی دایره ثابت می‌شود. با نگه‌داشتن انگشت در قسمت چپ صفحه، سطح بر خلاف عقربه‌های ساعت می‌چرخد و با نگه‌داشتن انگشت قسمت راست صفحه، سطح در جهت عقربه‌های ساعت خواهد چرخید.

برای دانلود بازی Circle Breakout برای اندروید و iOS می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده نمایید:

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu