اپلیکیشن Marshmallow ایده جالب سامسونگ برای کنترل میزان استفاده کودکان از گوشی

دسته : اپلیکیشن
اپلیکیشن Marshmallow

در حالیکه دغدغه این روزهای بسیاری از پدر و مادر‌ها، وابستگی کودکان به اسمارتفون‌ها می‌باشد؛ سامسونگ به تازگی اپلیکیشن متفاوتی برای کنترل گوشی فرزندان توسط والدین منتشر کرده است. اپلیکیشن Marshmallow با استفاده از شیوه جالبی قصد دارد تا بصورتی نامحسوس شیوه استفاده کودکان از گوشی‌های هوشمند را تغییر دهد. با هات اپ نیوز همراه باشید.

ایده جالب اپلیکیشن Marshmallow

اپلیکیشن Marshmallow به جای استفاده از زور و اجبار یا هر دستوری توسط والدین، براساس تقویت مثبت ابتکار عمل کودکان طراحی شده است.

در حقیقت با استفاده از این شیوه، خود کودکان محدودیت‌هایی را برای استفاده از گوشی مشخص خواهند کرد و اپلیکیشن به این کنترل و استقلال پاداش خواهد داد.

این ایده بطور کلی بسیار جذاب می‌باشد. نام اپلیکیشن Marshmallow برگرفته از یک روش روانشناسی است که در دهه 60 و 70 در دانشگاه استنفورد مورد آزمایش قرار گرفت.

در این روش به کودکان گفته می‌شد که دو انتخاب خواهند داشت، یا همین حالا یک پاداش کوچک را انتخاب کنند یا منتظر پاداش بزرگتر و بهتری در آینده باشند.

با وجود استفاده از این تجربه در اپلیکیشن Marshmallow، راهکار ارائه شده برای موظف کردن کودکان به مدیریت زمان در یک چارچوب کنترل شده بسیار مفید خواهد بود؛ زیرا بیشتر افراد حتی در سنین بزرگسالی نیز هنوز دارای این مهارت نیستند.

اپلیکیشن Marshmallow

اپلیکیشنی بسیار ساده و کاربردی

اپلیکیشن Marshmallow بسیار ساده است. والدین با استفاده از آن نحوه استفاده از گوشی را کنترل می‌کنند اما محدودیت‌های ایجاد شده همراه با جوایزی خواهد بود که کودک باید برای دریافت آنها وقت خود را تنظیم نمایند.

والدین می‌توانند استفاده از اپلیکیشن‌های خاصی را ممنوع کنند و ساعت دقیق خواب را مشخص نمایند. گزارش‌های روزانه و هفتگی نیز هر روز برای کودکان و والدین به نمایش گذاشته می‌شوند.

هر بار مشخص شود که کودک طبق قوانین عمل کرده است یا خیر، امتیازات مارشملو به عنوان پاداش به او داده خواهد شد. بعد از اینکه امتیازات به اندازه کافی جمع شدند این بر عهده والدین خواهد بود که به قول خود عمل کنند و پاداش او را بدهند.

هدف نهایی سامسونگ از اپلیکیشن Marshmallow، مدیریت استفاده از گوشی توسط خود کودکان می‌باشد. کودک با برنامه تنظیم شده توسط خودش علاوه بر ایجاد عادت‌های سالم استفاده از گوشی، به هدف خود یعنی دریافت یک پاداش نیز خواهد رسید.

اپلیکیشن Samsung Marshmallow برای اندروید را می‌توانید از طریق لینک زیر دانلود نمایید:

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

Source: androidpolice

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu