following

تلفیق بازی با اپلیکیشن – چگونه دانلود محصول را تا 150 میلیون بار افزایش دهیم؟!

دسته : کسب و کار
تلفیق بازی با اپلیکیشن

امروز می‌خواهیم برای حل یکی از بزرگترین مشکلات توسعه‌دهندگان، شما را با ترفندی ساده همچون تلفیق بازی با اپلیکیشن آشنا کنیم.

اگر  میزان دانلود اپلیکیشن شما پایین است، اگر به هر دری می‌زنید اما ترفند‌های بازاریابی اپلیکیشن، شما را به تعاملی پایدار با مخاطبانتان نمی‌رساند و خلاصه اگر فکر می‌کنید به بن‌بست رسیده‌اید و هات اپ نیوز را انتخاب کرده‌اید، تبریک می‌گوییم!

این انتخاب، شما را از سردرگمی نجات می‌دهد. در بررسی جامعی که طی یک عارضه‌یابی دقیق میان استارتاپ‌های محبوب دنیا انجام دادیم، متوجه شدیم که حتی سرمایه‌گذارن بزرگ با بودجه‌های کلان و طرح‌‌های اساسی و به نظر آینده‌دار، در میدان رقابت گاهی ناموفق‌اند.

تلفیق بازی با اپلیکیشن

یک بار شکست‌ هم کافی است تا یک استارتاپ اپلیکیشن از مسیر پیشرفت خود منحرف شده و دیگر امیدی به آینده آن وجود نداشته باشد. اما گاهی ترفند‌هایی ساده‌ مثل تلفیق بازی با اپلیکیشن همه چیز را تغییر می‌دهد.

Gismart یک استارتاپ توسعه اپلیکیشن‌های سرگرمی موسیقی می‌باشد و برنامه‌هایی مشابه با میلیون‌ها اپلیکیشن موجود در بازار دارد. برنامه یا بهتر است بگوییم شبیه‌ساز‌ِ ساز‌های مختلفی که تجربه نوازندگی را برای کاربران فراهم می‌سازند.

هیچ چیز جذاب و متفاوتی در این اپلیکیشن‌ها برای نواختن پیانو، ساز‌های کوبه‌ای و زهی وجود ندارد اما از زمانی که ترفند تلفیق بازی با اپلیکیشن توسط Gismart بکار برده شده، تنها در چند روز بعد از عرضه این اپلیکیشن، میزان دانلود محصول تا 150 میلیون بار افزایش یافت!!

تلفیق بازی با اپلیکیشن

Gismart مثال خوبی است تا با مطالعه این مطلب متوجه شوید که چگونه تلفیق بازی با اپلیکیشن می‌تواند دانلود محصول را تا 150 میلیون بار افزایش دهد.

افزایش دانلود با تلفیق بازی با اپلیکیشن

more downloads by adding game to applications

Dmitri Lipnitsky، مدیر عامل Gismart طی مصاحبه‌ای درباره میزان دانلود و افزایش ناگهانی اپلیکیشن این شرکت می‌گوید: “حتی اگر اولین‌بار باشد که کاربران با این برنامه کار می‌کنند، ما می‌خواهیم شانسی را به آن‌ها بدهیم که همزمان با نواختن آلات موسیقی در گوشی، بازی شادی را تجربه کنند. در پایان دسامبر گذشته حالت game به اپلیکیشن پیانو اضافه شد و بلافاصله بعد از انتشار آپدیت ما، رشد قابل توجهی را در دانلود این برنامه شاهد بودیم”.

تلفیق بازی با اپلیکیشن

فقط یک رشد مختصر در آمار دانلود!

هر ترفندی هم که برای افزایش دانلود اپلیکیشن به کار ببرید در حد یک مُسکن، درمان عارضه‌هایی است که اغلب استارتاپ‌ها با آن روبه‌رو هستند.

اما شاید تلفیق بازی با اپلیکیشن در حال حاضر موثر‌ترین راه برای توسعه‌دهنده‌ای باشد که فقط منتظر رشدی مختصر در آمار دانلود محصولش می‌باشد.

توجه داشته باشید از فواید اصلی تلفیق بازی با اپلیکیشن ارائه تمام پیشنهاد‌های متنوع یک توسعه‌دهنده در قالب اپلیکیشنی ساده به کاربرانش می‌باشد.

بعلاوه یک توسعه‌دهنده می‌تواند با این ترفند نظر کاربران جدیدی را جذب کند، در اپ استور و پلی استور مطرح شود و به این روش رنک و دانلود اپلیکیشن خود را بهبود بخشد.

همانطور که می‌بینید تلفیق بازی با اپلیکیشن راه‌حلی انفجاری برای کسانی است که به رشد کوچک و مختصری در آمار دانلود اپلیکیشن خود راضی هستند!

تلفیق بازی با اپلیکیشن

آماری واقعی و باورنکردنی

Dmitri Lipnitsky درباره تاثیرات تلفیق بازی با اپلیکیشنی که طراحی کرده‌اند می‌گوید: “در حال حاضر میزان دانلود اپلیکیشن در ساعات پُرمصرف به 500 هزار کاربر جدید در روز رسیده است.

حال اپلیکیشن ما به یکی از پنج برنامه‌ای که بیش‌ترین دانلود را در جهان داشته، تبدیل شده و حتی اگر چارت برنامه‌ها را چک کنید، برنامه پیانو Gismart جلوتر از پوکمون گو و کلش رویال قرار دارد!

این آمار به ما نشان می‌دهد راه درستی را برای افزایش دفعات دانلود اپلیکیشن در این رقابت بزرگ انتخاب کرده‌ایم”.

تلفیق بازی با اپلیکیشن

سخن آخر:

وقتی که استارتاپی را راه‌اندازی می‌کنید یا ایده اولیه ساخت یک اپلیکیشن از ذهنتان عبور می‌کند، قرار نیست حتما ایده طرح اولیه خود را متناسب با شرایط قرار دهید یا اینکه به‌کل در دنیای پُر از تغییر اپلیکیشن‌ها بدون حرکت بمانید.

به نظر ما به جای اینکه بیهوده برای کسب موفقیت دست و پا بزنید؛ به دنبال راه‌هایی جدید مثل بازی یا هر گونه فکر جدیدی باشید که تحولی بزرگ محسوب شود.

با ما همفکری کنید

شک نکنید ایده‌های ذهن یک ایرانی نظیر تلفیق بازی با اپلیکیشن آنقدر قوی می‌باشد که بتواند استارتاپ شما را از رکود نجات دهد. با ما همفکری کرده و نظراتتان را با بقیه به اشتراک بگذارید.

Source: tech

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu