following

چالش جدید زاکربرگ – دور آمریکا در یک سال برای آشنایی با افراد جدید!

دسته : اخبار
چالش جدید زاکربرگ

مارک زاکربرگ طبق برنامه هر سال خود امسال نیز چالش جدیدی برای خود تدارک دیده است. چالش سال قبل زاکربرگ ساخت یک دستیار هوش مصنوعی مخصوص خودش بود و چالش جدید زاکربرگ سفر به همه ایالت‌های آمریکا برای آشنایی با افراد بیشتر، افکار آنها، زندگی و تصور آنها از آینده است.

بعد از نقش نه چندان مثبت فیسبوک در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و متهم شدن این شبکه اجتماعی به انتشار اخبار فیک، مردم این کشور چندان دل خوشی از آن ندارند.

چالش جدید زاکربرگ

چالش جدید زاکربرگ سفر به بیش از 50 ایالت در آمریکا

به گفته مارک زاکربرگ:

چالش شخصی من برای سال 2017 سفر به تمام ایالت‌های آمریکا برای ملاقات با افراد جدید تا پایان سال است. تاکنون به چند ایالت سفر کرده‌ام و همچنان باید به 30 ایالت جدید سفر کنم تا این چالش را تکمیل نمایم.

چالش جدید زاکربرگ

زاکربرگ این هفته به چهار ایالت اوهایو، میشیگان، ایندیانا و ویسکانسین سفر کرد. او از یک کارخانه ساخت خودرو در میشیگان دیدن کرد، او با ملاقات از کارخانه فورد در خط مونتاژ با کارگرانی گفتگو داشت که چهار روز در هفته تا 11 ساعت مشغول به کار هستند.

چالش جدید زاکربرگ

زاکربرگ گفتگویی با دانشجویان مسلمان داشت، دانشجویانی از عراق، فلسطین و اردن که اعلام کردند به خاطر اینکه عرب و مسلمان هستند مجبور به عذرخواهی از کسی نیستند.

چالش جدید زاکربرگ

زاکربرگ به این چهار ایالت سفر و با مردمی دیدار کرد که بسیار دورتر از حباب‌های سیلیکون‌ولی زندگی می‌کنند. جالب اینجاست که رای این چهار ایالت باعث برنده شدن ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری شد!

چالش جدید زاکربرگ

مدتی پیش بود که شایعات زیادی در مورد تصمیم مارک زاکربرگ 32 ساله برای ریاست جمهوری و پا کردن در کفش سیاست منتشر شد اما خود زاکربرگ اعلام کرد این‌هم از همان دسته اخبار فیک دردسرساز است و چنین تصمیمی ندارد.

چالش جدید زاکربرگ

زاکربرگ در اذهان عمومی تصویر شفافی ندارد، او در اولین مصاحبه‌های خود در سال 2010 اغلب بی‎دست و پا و نالایق ظاهر شد و او را پسری نابغه اما سرد و خودشیفته معرفی کردند.

اما زمان ثابت کرد او فردی سخاوتمند و باملاحظه است که در شرایط سخت بدون اینکه از او درخواستی شود به پشتیبانی دلسوز تبدیل خواهد شد.

Source: venturebeat

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu