following

بازی Not Not با چالش‌هایی ساده، جادوی درونی شما را به جنگ می‌طلبد!

دسته : اپلیکیشن
بازی Not Not

بازی Not Not محصول Alternative Shift در سبک پازلی با چالش کنترل ذهن آمده است تا شما را به مبارزه بطلبد؛ به همین دلیل امروز در هات اپ نیوز این بازی متفاوت را برای شما معرفی خواهیم کرد.

آیا کنترل ذهن براستی ممکن است یا این کار فقط از عهده افرادی که اهل ریاضت هستند برمی‌‍‌آید؟ بدون شک، کنترل ذهن، یک بازی درونی بسیار جالب است؛ پس دانستن قواعد بازی و ورزیدگی کافی، پیش نیاز شرکت در این بازی عجیب خواهد بود.

ذهن بخش جادویی وجود انسان است و بازی Not Not تلاش می‌کند با تصمیمات درستی که در چند ثانیه می‌گیرید؛ جادوی درونی شما را فعال کند!!

بازی Not Not

بازی Not Not و انجام دستورات!

در بازی Not Not باید به دستوارتی که به شما داده می‌شود در چند ثانیه عمل کنید. انتخاب با شما خواهد بود؛ راه درست را می‌روید یا پا به بی‌راهه می‌گذارید!!

در بازی روی مکعبی قرار دارید که هر لحظه به شما فرمان‌هایی می‌دهد، شما باید جهت درست را پیدا کنید تا ادامه راه برای شما روی 6 وجه مکعب امکان‌پذیر باشد.

دستوارتی که در اول بازی خواهید دید شامل Up(بالا)، Down(پایین)، Left(چپ)، Right(راست) می‌باشد. شاید در ابتدا خیلی ساده به نظر برسد ولی کاملا در اشتباه به سر می‌برید!

در بازی Not Not شما می‌توانید به دو صورت ذهن خود را به چالش بکشید که عبارت‌اند از:

Classic Mode

در این حالت از بازی 10 مرحله پیش‌رو خواهید داشت. در هر مرحله مکعب‌های مشکی رنگی را مشاهده می‌کنید، بر روی آن‌ها تعداد قدم‌هایی که باید روی هر مکعب به صورت صحیح بردارید، مشخص است.

در صورتی که تعداد قدم‌های خواسته شده را درست برداشتید مرحله بعدی برای شما باز و رنگ مکعب طلایی می‌شود. هرچه در بازی Not Not پیش می‌رود دستوراتی که مکعب به شما می‌دهد پیچیده‌تر خواهند شد.

در مرحله The Negaation با کلمه Not روبه‌رو می‌شوید شما باید در هر جهتی غیر از جهتی که به شما فرمان داده می‌شود قدم بردارید. به‌طور مثال اگر کلمه Not Up را دیدید باید به سمتی غیر از بالا حرکت کنید.

در مرحله The Void با دو Not پشت سرهم مواجه خواهید شد که در واقع Not دوم Not اول را از درجه اعتبار ساقط می‌کند. به‌طور مثال اگر با کلمه NOT NOT UP روبه‌رو شدید باید در همان جهت بالا حرکت کنید.

به همین شکل که می‌بینید به سختی مراحل افزوده می‌شود. در مرحله بعد باید به سمت رنگ درست حرکت کنید.

Endless Mode

در این حالت از بازی Not Not شما با مجموعه‌ای از چالش‌ها باید دست‌و‌پنجه نرم کنید و تعداد قدم‌های خود را افزایش دهید.

شما می‌توانید در این قسمت تعداد قدم‌هایتان را بیشتر کنید و رکورد خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

فراموش نکنید در معرفی این بازی نمی‌توانیم از گرافیک فوق‌العاده و گیم‌پلی عالی بازی Not Not بگذریم که بدون شک برجذابیت‌های بازی افزوده است.

قابل توجه همراهان همیشگی هات اپ نیوز اسم بازی بطور کامل با عنوان Not Not – A Brain-Buster در اپ‌ استور و پلی‌ استور قابل مشاهده می‌باشد.

شما می‌توانید بازی Not Not را برای اندروید و iOS از طریق لینک‌های زیر دانلود نمایید:

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu