Pavel Durov

با استفاده از نسخه موبایل وبسایت اینستاگرام بدون نیاز به اپلیکیشن، عکس آپلود کنید!

دسته : آپدیت ها
نسخه موبایل وبسایت اینستاگرام

آپلود کردن عکس در اینستاگرام قبلا منحصر به اپلیکیشن آن بود اما از این بعد امکان آپلود کردن از طریق نسخه موبایل وبسایت اینستاگرام نیز وجود دارد.

آپدیت نسخه موبایل وبسایت اینستاگرام

اینستاگرام تاکنون به کمک اپلیکیشن خود یک پایگاه کاربری 700 میلیونی را تشکیل داده است اما گاهی سرعت پایین اینترنت و یا فضای ناکافی گوشی، استفاده از اپلیکیشن را برای بعضی از کاربران دشوار می‌کند.

آپلود کردن عکس از طریق نسخه موبایل وبسایت اینستاگرام امکان استفاده از اینستاگرام را بدون نیاز به دانلود اپلیکیشن آن و یا انجام آپدیت‌های مورد نیاز فراهم می‌کند.

نسخه موبایل وبسایت اینستاگرام

دلیل این امکان تازه هر چیزی باشد، گزینه رفتن به نسخه موبایل وبسایت اینستاگرام از طریق کروم، فایرفاکس و یا مرورگرهای دیگر از این پس در اختیار کاربرانی قرار خواهد گرفت که به آن نیاز داشته‌اند.

استفاده از ویژگی آپلود عکس در نسخه موبایل وبسایت اینستاگرام بسیار ساده است و دکمه آپلود دقیقا در همان نقطه‌ای قرار داده شده که در اپلیکیشن نیز شاهد آن هستید.

بنابراین تفاوتی بین کاربرانی که عکس‌های خود را از طریق اپلیکیشن یا وبسایت آپلود می‌کنند وجود نخواهد داشت.

البته باید گفت برای ویژگی آپلود در اپلیکیشن اینستاگرام با آیکون + روبه‌رو هستید و در نسخه موبایل وبسایت اینستاگرام یک آیکون دوربین خواهید داشت.

نسخه موبایل وبسایت اینستاگرام

اضافه شدن ویژگی آپلود عکس برای کاربرانی با سرعت اینترنت پایین

اینستاگرام مدتی است در حال انجام تغییراتی برای ارتقا خدمات این اپلیکیشن برای کاربرانی است که به اینترنت پُرسرعت دسترسی ندارند.

حالت آفلاین اینستاگرام که فعلا در حال تست در نسخه اندروید است و حتی اضافه شدن کالکشن‌های اینستاگرام برای ذخیره پُست‌ها از جمله این تغییرات جدید بودند.

از این بعد چه تصمیم داشته باشید از اپلیکیشن اینستاگرام استفاده کنید یا به هر دلیلی نسخه موبایل وبسایت آن‌را انتخاب کنید، مشکلی برای آپلود کردن عکس‌ها نخواهید داشت.

نسخه موبایل وبسایت اینستاگرام

با باز کردن وبسایت اینستاگرام از روی گوشی خود، وارد کردن رمز عبور و کلمه عبور متوجه خواهید شد که با آپدیت جدید،  این نسخه اینستاگرام دقیقا کارایی‌های مشابه اپلیکیشن را دارد.

آپلود کردن عکس در اینستاگرام از طریق مرورگر، دارای ویژگی Explore نیز هست که براساس تاریخچه جستجوی شما، حساب‌هایی را به شما پیشنهاد خواهد کرد.

با وجود تغییرات جدید، نسخه مرورگر اینستاگرام همچنان دارای محدودیت‌های از نظر آپلود ویدئو یا استفاده از فیلترها است. همچنین امکان آپلود از طریق نسخه اینستاگرام بر روی رایانه‌ها نیز وجود ندارد.

Source: androidheadlines

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu