بازی Topsoil محصولی متفاوت است که در آن با یک باغچه کوچک 4*4 سروکار دارید!

دسته : اپلیکیشن
بازی Topsoil

بازی Topsoil توسط Nico Prins که یک توسعه دهنده در سیاتل است تولید شده؛ یک بازی پازلی که در آن باید گیاه بکارید و روی خاکِ باغچه کار کنید. هدف شما این است که قبل از پُرشدن باغچه تا آنجایی که می‎توانید محصول برداشت کنید!

این بازی به شما آموزش خواهد داد که مفهوم زراعت؛ فرایند کاشت، داشت و برداشت گیاهان می‌باشد. بطور کلی هدف از زراعت و تولید گیاهان زراعی مختلف؛ دستیابی به محصولاتی است که با اهداف مختلف کِشت می‌شوند.

اما در بازی Topsoil شما چندین هکتار زمین در اختیار نخواهید داشت، شما باید در یک باغچه کوچک 4*4 مشغول کاشت و برداشت محصولات خود شوید و این، کارِ شما را سخت خواهد کرد!

بازی Topsoil و پازلی که شما تکمیل کننده آن خواهید بود!

بهتر است گیاه‌های هم‌نوع را کنار هم بکارید زیرا در هنگام برداشت محصول، گیاهان هم‌نوع یک‌جا باهم جمع می‌شوند و این اتفاق باعث کسب امتیاز بیشتر برای شما خواهد شد.

هرچقدر محصول بیشتری را یک‌جا برداشت کنید، همانقدر امتیاز بیشتری به دست می‌آورید و خاک بیشتری را برای کِشت دوباره آماده می‌کنید.

اگر قبل از برداشت محصولات، تمام باغچه‌تان پُر شود، بازنده خواهید بود. با کاشت بیشتر و جلو رفتن مراحل، بذرهای جدید و درختان بلندتر در مزرعه خود خواهید داشت!

در بازی Topsoil شما باید 23 ستاره را بطور کامل بگیرید، اولین ستاره‌ای که بدست خواهید آورد برای کامل کردن باغچه با یک نوع بذر می‌باشد.

شما باید بذر درخت کاج و بلوط را در باغچه خود بکارید و آن‌ها را پرورش دهید. همچنین خواهید توانست گیاهان و گل‌های گوناگون از باغچه خود برداشت کنید.

شما باید در قسمتی از بازی خاک باغچه خود را به یک رنگ واحد تبدیل کنید که این امر امکان‌پذیر نخواهد شد مگر این‌که کاشت و برداشتی مناسب در باغچه شما صورت گیرد.

سبک این بازی بسیار شبیه به بازی‌های مختلفی می‌باشد که بارها تجربه کرده‌اید اما دقت داشته باشید استفاده مکرر از المان‌های گوناگون شما را گیج نکند! 🙂

شما می‌توانید بازی Topsoil را برای اندروید و iOS از طریق لینک‌های زیر دانلود نمایید:

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu