Pavel Durov

عینک واقعیت افزوده مایکروسافت – ایده جالب این کمپانی برای جلوگیری از پُرخوری!

دسته : پوشیدنی‌ ها
عینک واقعیت افزوده مایکروسافت

مایکروسافت به تازگی پتنتی را ثبت کرده است که با استفاده از عینک‌های واقعیت افزوده کاربر را در تغذیه‌ای سالم کمک خواهد کرد. عینک واقعیت افزوده مایکروسافت دارای ویژگی‌های کاملا متفاوتی با پوشیدنی‌های حال حاضر است!

پتنت عینک واقعیت افزوده مایکروسافت با ویژگی‌های متفاوت

عینک واقعیت افزوده مایکروسافت به افرادی که سعی در رعایت رژیم غذایی خاصی دارند کمک خواهد کرد. این عینک براساس نیازهای رژیمی هر شخص، مواد غذایی مناسب را به او پیشنهاد خواهد کرد.

علاوه بر این توصیه‌ها، میزان کالری و مواد غذایی مصرفی شخص در طول زمان ثبت خواهند شد. عینک واقعیت افزوده مایکروسافت با استفاده از تشخیص حرکات، غذای مناسب برای فرد را تایید می‌کند، سپس با ردیابی صدا و حرکات سَر، میزان غذایی مصرف شده توسط کاربر را نیز ردیابی می‌کند.

عینک واقعیت افزوده مایکروسافت

برای مثال اگر کاربر با دست همبرگری برداشت و آن را گاز زد و دوباره به بشقاب بازگرداند، عینک تشخیص خواهد داد چه ماده غذایی و با چه سرعتی در حال خورده شدن است!

سیستم واقعیت افزوده مایکروسافت بعد از مطابقت دادن تصاویر پردازش شده با داده‌های مواد غذایی، به کاربران درباره محدودیت‌های غذایی که باید توسط آنها در نظر گرفته شوند، هشدار خواهد داد.

تلاش برای اندازه‌گیری خودکار مواد غذایی مصرفی توسط کمپانی‌های بزرگ ادامه دارد

طبق پتنت عینک واقعیت افزوده مایکروسافت، این تکنولوژی شامل هشدارهایی همچون توصیه‌ برای دوری از هوس غذا خوردن در نیمه شب است و کاملا قادر به نمایش اطلاعات غذایی رستوران‌ها خواهد بود.

می‌توان از این عینک واقعیت افزوده در فرآیند خرید و آماده‌سازی غذا نیز استفاده کرد. علاوه بر مواد غذایی، مایکروسافت سعی دارد به ادغام داده‌های اجتماعی و پیشنهادات کاربران با این سیستم بپردازد.

عینک واقعیت افزوده مایکروسافت

برای مثال، بعد از تایید داده‌های جی‌پی‌اس توسط عینک و مشخص شدن رستوران انتخاب شده، این دیوایس تمام نظرات نوشته شده توسط کاربران دیگر را نمایش خواهد داد.

کمپانی‌های تکنولوژی در رقابت برای مُدرن‌سازی فرآیندهای ردیابی اطلاعات مواد غذایی، بدون نیاز به وارد کردن دستی اطلاعات، در رقابت هستند.

اپل نیز قبلا پتنتی را ثبت کرده که با استفاده از RFID (شناسایی از طریق فرکانس‌های رادیویی) قادر به تشخیص کالری‌های مواد غذایی است.

در صورتی که تکنولوژی هوشمند قادر به خودکارسازی این فرآیند باشد، افراد با آگاهی بیشتر قادر به انتخاب محتویات مواد غذایی در هر وعده خواهند بود.

Source: cnbc

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu