Pavel Durov

کاریابی ساده و جذب استعداد‌های کشف نشده با اپلیکیشن Debut

دسته : کمپانی ها
اپلیکیشن Debut

تابه‌حال از اپلیکیشن‌های کاریابی چیزی شنیده‌اید؟! آیا تا به‌امروز به این فکر افتاده‌اید که به جای استفاده بی‌مورد از بازی‌ها و اپلیکیشن‌های گوشی‌ هوشمندمان، به فکر راهی برای درآمدزایی از این طریق و یا جستجوی کاری از این مسیر باشیم؟ امروز در هات اپ نیوز می‌خواهیم شما را با اپلیکیشن Debut که چاره کار اغلب کارجویان به نظر می‌رسد، آشنا کنیم.

اپلیکیشن Debut

نگاهی به اطرافتان بیندازید؛ دور و بر ما پُر است از استعدادهای فروخفته، خلاقیت‌های ناشکفته و ایده‌های بی‌سرانجامی که انگار هیچ‌وقت قرار نیست به نتیجه برسند. استعداد‌هایی که به دلیل نبودن فرصت شغلی و جایگاهی برای فعالیت اقتصادی معلوم نیست به این زودی‌ها کشف شوند.

نه فقط کشور ما بلکه بسیاری از کشور‌های دنیا سرشار از استعدادها و نبوغ نابی هستند که قربانی عدم وجود کار و شغل می‌شوند، هرز می‌روند و به درستی قد نمی‌کشند. این مشکل نه فقط افراد جویای‌کار بلکه شرکت‌هایی که در جستجوی نیروی جوان و افراد مستعد هستند را بلاتکلیف کرده است.

هر چند که این مشکلات باید بصورت ریشه‌ای حل شوند اما شاید با وجود واسطه‌هایی مثل اپلیکیشن Debut این سکون مر‌گبار در حوزه اشتغال در هم شکسته شود.

تقریبا همه ما نه یکی بلکه چند اسمارت‌فون‌ داریم و هر مدل اپلیکیشنی از بازی، سرگرمی، پیامرسانی و شبکه‌‌های اجتماعی را در آن نصب کرده‌ایم؛ اما واقعا چند تا از این اپلیکیشن‌ها در آینده شغلی و رفع مشکلات اشتغال ما موثر بوده‌اند؟!

دقیقا 4 سال پیش، Charlie Taylor در دانشگاه نیویورک این کمبود را در اپلیکیشن‌ها حس کرد. کمبودی که ایده‌ای تازه شد تا بتواند اولین پلتفرم اشتغال دنیا برای دانش‌آموزان و دانشجویان را به نام اپلیکیشن Debut تولید و عرضه کند.

اکنون بزرگ‌ترین شرکت‌ها از طریق این برنامه به جذب استعداد‌های کشف‌نشده می‌پردازند. بعد از مطالعه این مطلب متوجه خواهید شد که Debut نه فقط برای کمپانی‌ها بلکه فرصت خوبی برای کاریابان و افراد جویای‌کار در بحران‌ موجود می‌باشد.

جذب افراد جویای‌کار توسط کمپانی‌ها با اپلیکیشن Debut

Recruiting jobseekers by companies Debut app

استارتاپ کاریابی Jopwell را که قبلا بررسی کردیم، به یاد دارید؟ این روز‌ها مسئله اشتغال سوژه بسیاری از استارتاپ‌ها شده است. اپلیکیشن‌ها، واسطه‌های آنلاین خوبی هستند که می‌توانند اینبار نه فقط برای ارتباطات ساده؛ بلکه برای شروع یک همکاری دوجانبه شغلی بدردبخور باشند.

اپلیکیشن Debut

ایده راه‌اندازی استارتاپ کاریابی Debut دقیقا زمانی به ذهن Charlie Taylor رسید که به عضویت کمپانی Ernst & Young درآمد.

EY یک شرکت برنامه‌ریز شغلی-تحصیلی در انگلستان است. بعد از یک سال از همکاری Charlie Taylor و این شرکت، Taylor جستجو درباره شیوه جذب کارکنان را طی گفتگویی با مسئول استخدام همین شرکت شروع کرد.

بعد از مشورت با بیش از 100 کمپانی درباره شیوه استخدام در این شرکت‌ها، سرانجام Charlie Taylor تصمیم گرفت، کار فعلی خود را رها کند و اولین پروژه شخصی خود را برای توسعه اپلیکیشن حرفه‌ای اشتغال کلید بزند. Debut محصول تلاش چند ساله Taylor بود که بالاخره در سال 2015 عرضه شد.

اپلیکیشن Debut

Debut – اپلیکیشنی جهانی، معتبر و پُرطرفدار

این اپلیکیشن اکنون توسط 40 کمپانی در خارج از انگلستان مورد استفاده قرار گرفته و پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال این تعداد به دو برابر برسد. تا پایان سال 2017 کمپانی‌هایی چندملیتی مختلفی به جامعه کاربران اپلیکیشن Debut می‌پیوندند.

اپلیکیشن Debut

Debut چطور کار می‌کند؟

بسیار ساده؛ کافی است در برنامه ثبت‌نام کنید تا به عنوان کاریاب، موجی از کارفرمایان مشتاق به همکاری با شما، به سمتتان سرازیر شوند. در حال‌حاضر بسیاری از کمپانی‌های جهان بر سر جذب نیرو و استعداد‌های جوان از کشور‌های مختلف دنیا با مهارت‌ های خاص، باهم رقابت می‌کنند

مثلا Vodafone اکنون بیش از 30 هزار فرصت شغلی دارد اما در اپلیکیشن Debut مشتاق جذب نیروی جوان ماهری است که به زبان خاصی صحبت کند.

اپلیکیشن Debut

اگر فردی در اپلیکیشن Debut ثبت‎نام کند و مهارت خاصی داشته باشد، بلافاصله در گوشی خود درخواست قرار ملاقات و مصاحبه حضوری از طرف کارفرما را دریافت می‌کند. به همین راحتی!

تعقیب کاندید‌اهای منتخب شغلی توسط کارفرمایان

همه چیز درباره اپلیکیشن Debut انگار وارونه شده است. تا دیروز کارجو به دنبال فرصت شغلی بود تا روی هوا آن را بقاپد اما امروز با این برنامه؛ این کارفرمایان هستند که به دنبال کارجو می‌آیند.

دیگر کارفرما با این برنامه در مقام انتخاب میان کاندیداها نیست. کارفرما کسی است که به سختی شما را از جایی دور پیدا کرده و می‌خواهد استعدادتان را نصیب خود کند.

شاید هیچ‌گاه انتظار این را نداشتید که کسی خودش به شما پیشنهاد دهد به مصاحبه شغلی بیایید، درب کمپانی را بزنید و برای کار صحبت کنید؛ اما اپلیکیشن Debut انتظار شما را بخوبی برآورده می‌کند.

اپلیکیشن Debut

در ماه ژوئن این برنامه از جهات مختلف ارزیابی شد تا مشخص شود، چقدر در انجام امور چندگانه، استدلال عددی و فضایی می‌تواند موفق باشد.

در ماه سپتامبر و در بروزرسانی دیگر این برنامه بخش‌های استعدایابی پیشرفته‌تری به اپلیکیشن اضافه شد تا کارفرمایان نه فقط بر اساس مدارک تحصیلی و اجتماعی هر فرد، بلکه بر اساس توانایی استدلال آن‌ها بتوانند کارجویان را گلچین کنند.

در بسیاری از موارد کارفرمایان به دنبال کسی که حساب دودوتا چارتا را بداند نیستند. اکنون خیلی از مشاغل به دنبال فردی که در استدلال عددی، کلامی و خلاصه سخن گفتن و علت‌آوری توانا باشد، هستند.

بازی کنید تا جذب کار شوید!

یکی دیگر از ایده‌های اپلیکیشن Debut برای جذب کارجویان، استفاده از بازی بوده است. تاکنون Debut بازی‌هایی را برای کمپانی‌هایی نظیر EY و Microsoft ساخته و افرادی که با بازی در این گیم‌ها بتوانند بیش‌ترین نمره را بدست آورند، جهت کارآموزی از آن‌ها دعوت می‌شود.

کار از آنچه که فکر می‌کنید به شما نزدیک‌تر است!!

آن چیزی که باعث شده تا اپلیکیشن Debut با استقبال بهتری نسبت به شیوه سنتی روبه‌رو شود، سهولت دسترسی به مشاغل می‌باشد؛ گویی که کار کنار شما قرار دارد و هر وقت که بخواهید می‌توانید آن را رها کنید یا دوباره جذب آن شوید.

مثلا یک دانش‌آموز یا دانشجو در حالی که مشغول استراحت است، می‌تواند در ساعت 1 بامداد وضعیت کار را چک کند، پروفایل برای خودش بسازد، رزومه خود را بروز کند و…

اگر انتظار دسترسی سریع و آسان به کارفرما و مسئول استخدام در کمپانی‌های مدنظرتان را دارید با اپلیکیشن Debut چنین انتظاری کاملا واقع‌بینانه است!!

برای آشنایی بیشتر، شما می‌توانید اپلیکیشن Debut را برای اندروید و iOS از طریق لینک‌های زیر دانلود نمایید:

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

Source: businessinsider

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu