crash club

مزرعه‌های کلیک چینی – اتاق‌های کوچکی با 10000 گوشی برای تولید لایک و فالوور!!!

دسته : اخبار

همیشه نقش کاربران نیست که در دنیای اپلیکیشن‌ها تعیین کننده است، مزرعه‌های کلیک یا click farm حقیقت هولناکِ دنیای دیجیتال امروز که عامل اصلی اوج گرفتن یا سقوط بسیاری از اپلیکشن‌ها و شبکه‌های اجتماعی هستند، اخیرا خبرساز شده‌اند.

پرداخت‌های میلیون دلاری کمپانی‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف برای دریافت حداکثری لایک مدت‌ها است که ادامه دارد اما دست‌های پُشت پرده‌ای که مسئول تولید این لایک‌ها هستند، کمتر شناخته شده‌اند.

مزرعه‌های کلیک چینی مسئول تولید لایک و فالوورهای فیک هستند

بعد از اینکه لایک و فالوو شدن به نقطه ضعف همه شبکه‌های اجتماعی تبدیل شد، برخی کمپانی‌ها تصمیم به خرید این دو ویژگی با پرداخت پول گرفتند.

این اقدام، منحصر به کمپانی‌ها نیست و خیلی از ستارگان فیلم و موسیقی نیز با خرید طرفداران جعلی یا فیک، سریع‌تر به موفقیت دست یافتند!

مزرعه‌های کلیک

وزارت امور خارجه قاهره با پرداخت 630000 دلار و خرید لایک‌های فیسبوک تعداد آن‌ها را از 10000 نفر به 2.5 میلیون نفر رساند، طبق تحقیقات جدید 15 درصد از حساب‌های توییتر نیز فیک هستند!

توییتر 319 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد که 48 میلیون آن‌ها ربات هستند! موفقیت اخیر اسنپ چت و ورود ناگهانی این اپلیکیشن به تالار بورس و تبدیل شدن ایوان اشپیگل به جوان‌ترین میلیاردر جهان نیز چندان بی‌ارتباط با این مزارع کلیک نیست!

مزرعه‌های کلیک

این سوال همیشه مطرح شده است که اگر ارسال‌کنندگان این لایک‌‌ها، فالوورها یا ری‌توییت‌کنندگان انسان نیستند، پس منشا تولید آن‌ها کجاست؟ به لطف اقدام یک مرد روسی و بازدید او از یک مزرعه کلیک همه چیز مشخص شد!

مزارع کلیک که عمدتا چینی می‌باشند، جایی هستند که با ارسال امتیازهای جعلی برای اپلیکیشن‌های موبایل و بالا بردن تعداد بازدید با استفاده از 10000 گوشی مختلف، محاسبات بسیاری را در دنیای شبکه‌های اجتماعی و استورهای مختلف برهم می‌زند!

کسب درآمد کمپانی‌های بزرگ با حمایت از مزرعه‌های کلیک

شاید دریافت لایک و فالوور زیاد، برای یک کاربر معمولی به معنای شایستگی او باشد اما کمپانی‌های مختلف با سرمایه‌گذاری در مزارع کلیک، میلیون‌ها دلار به جیب می‌زنند.

مزرعه‌های کلیک

این گزارشگر روسی خبر از اتاق‌های کوچکی می‌دهد که با هزاران گوشی فعال و دادن امتیاز به اپلیکیشن‌های مختلف، بسیاری از آن‌ها را به اوج می‌برند یا از مرگ حتمی نجات می‌دهند. 

کارمندانی چینی که مشغول به انجام این شغل شریف هستند، دائما مشغول به کار با رایانه‌های خود هستند و به نظر نمی‌رسد که مشغول به لایک کردن باشند!

مزرعه‌های کلیک

متخصصان معتقدند بیشتر دستکاری‌های دیجیتال اخیر در کشورهای چین و روسیه انجام می‌گیرند اما تاثیرات آن‌ها جهانی است.

به کمک این مزرعه‌های کلیک علاوه بر افزایش جعلی تعداد فالوورها و افزایش تعداد لایک‌ها براحتی یک موضوع جنجالی یا فرصت‌های تبلیغاتی مختلف فراهم می‌گردد.

اینستاگرام اخیرا با تعطیل کردن Instagress، رباتی که مشغول تولید کامنت و لایک در اکانت‌های اینستاگرام بود، برای مقابله با این موضوع این سرویس را تعطیل کرد.

مزرعه‌های کلیک

به نظر نمی‌رسد که مقابله با مزرعه‌های کلیک چینی به این راحتی‌ها امکان‌پذیر باشد، مخصوصا تا زمانیکه کمپانی‌های مختلف کود و آب مورد نیاز آن‌ها را فراهم کنند!

به نظر شما چطور می‎توان با این مزرعه‌های کلیک مقابله کرد؟! ایده‌ها و نظراتتان را با ما درباره مزارع کلیک در میان بگذارید.

Source: zerohedge

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu