Batlle Bay

اپلیکیشن Blok24 – در طول 24 ساعت در همسایگی و اطراف شما چه می‌گذرد؟

دسته : کمپانی ها
اپلیکیشن Blok24

جوانی است و حس عطش بی‌پایانِ آن برای کنجکاوی در محیط اطراف که به این سادگی‌ها نیز رفع نمی‌شود. اپلیکیشن Blok24 خیلی دقیق‌تر از ما می‌فهمد که در همسایگیِ ما چه می‌گذرد و به موقع ما را در جریان جز به جز آن قرار می‌دهد!

کنجکاوی در وجود انسان بصورت ذاتی نهفته است اما از سن خاصی به بعد خصوصا در دوران جوانی میل به کشف چیز‌های جدید و دیدن چیز‌های نادیده بیش‌تر می‌شود.

اصلا انسان برای این متولد شده که کنجکاوی کند و ببیند که در اطرافش چه می‌گذرد، چه دیدنی‌ها و شنیدنی‌هایی وجود دارد و چه اتفاقاتی در شُرف وقوع است. مسلما پاسخ به این سوالات فقط با سرک کشیدن به اطراف ممکن نیست.

اپلیکیشن Blok24

Yuval Hamudot و Troy Frever دو سازنده اپلیکیشن Blok24 هستند و بعنوان دو جوان از میان این قشر برای جستجوی اطراف و باخبر شدن از آنچه که در اطراف می‌گذرد، ایده ساخت این اپلیکیشن را در ذهن خود ایجاد کردند.

اپلیکیشن Blok24 ابزاری کامل، رایگان و در دسترس، در تمام 24 ساعت شبانه‌روز می‌باشد که وقایع اطراف نظیر رویداد‌های فرهنگی، جشنواره‌های فروش، جشن، مراسم‌های خاص و… را در کمتر از چند ساعت بعد از اعلام رسمی آن اطلاع‌رسانی می‌کند.

شما هم می‌توانید با اپلیکیشن Blok24 حس کنجکاوی خود را برطرف نمایید.

معرفی اپلیکیشن Blok24

  what does Blok24 app

جستجو در اینترنت برای بررسی دقیق وقایعی که به دنبال آن هستیم، همیشه کار راه‌انداز بوده است اما اینکه بدانیم مثلا در کلوب ورزشی یا فروشگاه‌های اطراف محله‌ای که زندگی می‌کنیم، چه اتفاقاتی رخ داده یا اینکه دقیقا در همسایگی شما چه تغییراتی قرار است اتفاق بیفتد، چیزی نیست که در اینترنت بتوان بسادگی به آن دسترسی یافت.

اپلیکیشن Blok24 یک برنامه موفق می‌باشد که توانسته 450 هزار دلار سرمایه را از سرمایه‌داران معروفی جذب کند. این سرمایه توسط تیم توسعه پنج نفره این اپلیکیشن صرف گسترش محصول برای مخاطبان گردیده است.

در حال حاضر تمرکز این استارتاپ بر محله کاپیتول هیل سیاتل می‌باشد و با استارتاپ‌های نزدیکی چون Barrio ،OOLA و Pie Bar مشارکت داشته است.

اپلیکیشن Blok24

اپلیکیشن Blok24 مادامی که مراحل تولید را طی می‌کند، بصورت رایگان در اختیار کاربران و کسب و کار‌ها قرار دارد.

مدل فریمیوم که بطور کلی بعنوان متداول‌ترین مدل کسب درآمد استارتاپ‌های اپلیکیشن‌ در سطح جهان معرفی شده، توسط این استارتاپ نیز انتخاب شده است که در آن کاربران و کسب و کار‌ها، هزینه‌هایی را برای بهره‌وری از ویژگی‌هایی اضافه بر سازمان در این اپلیکیشن باید پرداخت نمایند.

استقبال خوب جوانان از اپلیکیشن Blok24

همیشه اپلیکیشن‌هایی مثل Blok24 بسیار خوب میان جوانان جا باز می‌کنند. اکنون اپلیکیشن Blok24 از زمان انتشار رسمی خود در سپتامبر 2016 تاکنون 3000 کاربر فعال در ماه دارد و پُست‌هایی که در آن قرار داده می‌شوند، بصورت میانگین 250 هزار بازدید ماهانه دارند.

این برنامه قرار است بزودی به کسب و کار‌های محلی بیش‌تری معرفی شود تا از آن برای قرار دادن آخرین اخبار خود استفاده نمایند.

اپلیکیشن Blok24

Blok24 حرف زیادی برای گفتن دارد!

شاید با خود بگویید با وجود تایتان‌هایی مثل فیسبوک اصلا اپلیکیشن‌های دیگری هم برای اطلاع‌رسانی رخداد‌های بزرگ دیده می‌شوند؟! پاسخ مثبت است. در واقع اپلیکیشن Blok24 برخلاف سایر رقبا، نیاز بزرگی را حل نموده است.

اپلیکیشن Blok24

مردم برای دیدن آخرین پُست دوستان خود به فیسبوک می‌روند. کسب و کارها هم برای تبلیغات خاص برند خود، محتوا‌ی خود را به این شبکه تزریق می‌کنند؛ اما Blok24 مردم را به چیز‌هایی که در همان لحظه و در همان مکان به دنبال آن هستند، هدایت می‌کند و هیچ چیزی به فردا یا جایی دیگر موکول نخواهد شد!

تجربه و نظرات شما؟!

اپلیکیشن Blok24 محصول کاملی است؛ اما نمونه مشابه آن البته از نوع موفق در ایران وجود ندارد و احتمالا کسب و کارهای ایرانی هم تاکنون حاضر به همکاری با این برنامه‌ها نبوده‌اند. نظر شما درباره اپلیکیشن Blok24 یا تولید برنامه‌ای بومی مشابه آن چیست؟!

نسخه iOS این برنامه هم‌اکنون از طریق لینک زیر در اپ استور قابل دانلود می‌باشد:

Source: geekwire

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu