Batlle Bay

در بازی Battle Islands باید در مقابل حریفانی واقعی از سراسر جهان بجنگید!

دسته : اپلیکیشن

بازی Battle Islands محصول 505 Games می‌باشد. اولین موضوعی که این استودیو به آن تاکید دارد این است که می‌گوید ما مانند بقیه استودیو‌ها نیستیم و می‌خواهیم شما هم باور کنید ما با بقیه توسعه دهندگان تفاوت داریم!!

بازی Battle Islands

ما تیم کوچک 100 نفره‌ای داریم که قبل از این‌که اعضای یک شرکت باشیم بیشتر شبیه یک گروه دوستی هستیم که دور هم جمع شده‌ و خوش می‌گذرانیم. اگر روزی کسی با کُت و شلوار سر کار بیاید همه تعجب می‌کنیم و مشکوک می‌شویم که آیا اتفاقی افتاده است!

بیشتر افراد تیم ما خودشان گیمرند! ما همه عاشق کارمان، عاشق موفقیت‌ها و اشتباهاتمان هستیم و عالی‌ترین اتفاق برای ما دریافت فیدبک از طرف شماست.

بازی Battle Islands

بازی Battle Islands و رمز موفقیت!

در بازی Battle Islands شما موظف به مبارزه در جبهه‌ها و میدان‌های مبارزه در جنگ جهانی دوم هستید. جبهه‌هایی که در تپه‌های شنی آفریقای شمالی تا شرق سرد (درگیری بین متحدین اروپایی و  فنلاند علیه اتحاد جماهیر شوروی، لهستان و دیگر متفقین) واقع شده‌اند!

در مقابل حریفانی واقعی از سراسر جهان بجنگید و دارایی‌هایشان را به غنیمت ببرید. در بازی Battle Islands رمز موفقیت شما تسلط به میدان جنگ می‌باشد.

بازی Battle Islands

در این بازی می‌توانید ارتش خودتان را بسازید و گروهی حمله کنید. شما باید از ناو خود در مقابل حمله دشمنان محافظت کنید و نیروهایتان را طوری راهی میدان مبارزه کنید که کمترین آسیب به شما وارد شود.

بازی Battle Islands

عکس‌العمل به موقع در هنگام حمله!

در بازی Battle Islands یک طرف، شما قرار دارید و طرف دیگر دشمن شما که آماده حمله می‌باشد. باید به شکلی نیروهای خود که شامل تانک و سربازان مسلح می‌باشند را رهبری کنید تا پیروز میدان باشید.

برای شکست دشمن ابتدا خط دفاعیش را از بین ببرید تا نیروهای شما راحت‌تر وارد قسمت دشمن شده و ناو دشمن را نابود و پیروز جنگ شوند.

بازی Battle Islands

دقت داشته باشید شما خواهید توانست نیروهای خود را ارتقا داده و با قدرت بیشتری با دشمنان خود بجنگید. همینطور با دوستانتان متحد شوید تا یگان‌ها و لوازم خود را با هم رد و بدل نمایید.

از هیچ آذوقه‌ای نگذرید و ذخایر خودتان را افزایش دهید و واحدهای جدید را فعال کنید تا به تاکتیک‌ها و استراتژی‌های جدید برسید.

بازی Battle Islands

در میدان‌های متنوع از بیابان‌های خالی تا زمین‌های یخ‌زده مبارزه کنید و با باز کردن سال‌های مختلف جنگ‌جهانی، وارد میدان نبرد شوید و بر دشمنان غلبه کنید.

بازی Battle Islands

قابل توجه همراهان همیشگی هات اپ نیوز اسم بازی بطور کامل با عنوان Battle Islands: Commanders در اپ‌ استور و پلی‌ استور قابل مشاهده می‌باشد.

شما می‌توانید بازی Battle Islands را برای اندروید و iOS از طریق لینک‌های زیر دانلود نمایید:

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu