following

با این ترفند‌ها تمام امکانات استوریز اینستاگرام را در چنگ خود درآورید

دسته : آموزش
امکانات استوریز اینستاگرام

هر چند که استوریز اینستاگرام تقلید و کُپی‌برداریِ فاحشی از اسنپ چت به حساب می‌آید اما تحولی بزرگ و متفاوت در این شبکه اجتماعی است. اصلا همین امکانات استوریز اینستاگرام است که کاربر را از قید و بند عکس‌های شُسته و رُفته، کراپ کردن، نوشتن کپشن‌های خاص و طولانی و بعضا “پُست موقت” گذاشتن، خلاص کرده و این یعنی همه چیز همانطور که می‌بایست، می‌باشد!

یعنی اینستاگرام با این ایده تکراری توانسته بسیار بهتر از اسنپ چت رضایت کاربرانش را جلب کند. استوریز یا عکس‌هایی با تاریخ انقضای 24 ساعته، امکان داستان‌سرایی را به کاربران داده تا هر وقت هوس کنند، لحظاتشان را با بقیه تقسیم نمایند؛ اما این تمام امکانات استوریز اینستاگرام نیست!

امکانات استوریز اینستاگرام

در حالیکه روزانه 200 میلیون کاربر از استوریز اینستاگرام استفاده می‌کنند، کمپانی‌های دیگری مثل فیسبوک و اسنپ چت این قابلیت را چندی پیش برای کاربران خود فعال کرده‌اند؛ اما قطعا همه این جمعیت با تمام آنچه که اینستاگرام در قالب استوریز به کاربران خود معرفی کرده، آشنایی ندارند.

مطلب امروز هات اپ نیوز تمام امکاناتی است که به عنوان یک برند یا یک کاربر معمولی باید از استوریز اینستاگرام بدانید.

معرفی تمام امکانات استوریز اینستاگرام

Tips for using Instagram’s photo story feature

اگر روی استفاده برند‌ها از استوریز تاکید می‌شود، قطعا ابزار مناسبی هم برای به‌کارگیری آن توسط اینستاگرام پیش‌بینی شده است. البته توجه داشته باشید استوریز در اینستاگرام به سادگی My Story در اسنپ چت نیست!

در واقع این قابلیت ایده‌ای بود تا اینستاگرام تمام کمبود‌های موجود در این شبکه اجتماعی را بواسطه آن پوشش دهد.

امکانات استوریز اینستاگرام

راه‌های زیادی وجود دارد که با استفاده از آن می‌توان بسیار گسترده‌تر و مطابق با سلیقه‌ هر نفر، از تمام امکانات استوریز اینستاگرام استفاده کرد.

استوریز را به شکل My Story اسنپ چت درآورید!

استوریز یک یا مجموعه‌ای از تصاویر یا ویدیوهایی است که بصورت متوالی و پُشت سرِ هم به شکل اسلایدشو در عرض 24 ساعت برای افراد مرتبط با شما قابل نمایش هستند. برای ساخت استوریز در اینستاگرام باید:

 • روی آیکن + ضربه بزنید. این آیکن را در گوشه سمت چپ بخش Feed مشاهده می‌کنید که البته به شکل دوربین کوچکی در صفحه اصلی هم دیده می‌شود. راه سریع‌تر، کشیدن صفحه اصلی به سمت راست است.
 • برای عکس گرفتن روی آیکن دایره ضربه بزنید یا اگر احیانا قصد دارید، فیلم بگیرید همین آیکن دایره شکل را نگه دارید. همچنین می‌توانید از همین قسمت از حالت بومرنگ اینستاگرام یا حالت hands-free استفاده کنید.
 • بعد از بارگذاری عکس یا ویدیو می‌توانید با استفاده از امکانات متنوع استوریز آن را ویرایش کنید. برای ویرایش ساده، بخش‌های مختلفی در نظر گرفته شده است. مثلا با آیکن خودکار شکلی که در این بخش وجود دارد می‌توانید متن خود را به عکس اضافه کنید یا اینکه از بین شکلک یا عناصر دیگر موجود، احساس شخصی خود را بهتر به بیننده انتقال دهید.
 • با لمس Done همه چیز ذخیره‌سازی می‌شود و تصویر یا ویدیو برای انتشار آماده شده است.

امکانات استوریز اینستاگرام

برای این که استوری با سایر کاربران به اشتراک گذاشته شود، Add Your Story button را انتخاب کنید. در صورت تمایل با انتخاب Save icon تصویر یا ویدیویی که قرار است در قالب استوری به نمایش درآید، در گوشی خودتان نیز ذخیره خواهد شد.

اگر بخواهید می‌توانید استوری را با هر فردی که می‌خواهید به اشتراک بگذارید. کافی است ابتدا عکس یا ویدیوی خودتان را طبق تصویر زیر انتخاب کنید و سپس تیک جلوی نام کاربری هر یک از دوستانتان را بزنید. در این صورت استوری فقط با همین افراد به اشتراک گذاشته می‌شود.

امکانات استوریز اینستاگرام

ساخت اسلاید شو در استوری اینستاگرام

اینکه می‌توان با استوری یک اسلایدشو ساخت و تصاویر را بصورت پُشتِ سرِ هم در آن آپلود کرد، خود عاملی برای جذب کاربران مختلف نسبت به استفاده از استوریز بود.

در واقع اینستاگرام در این مورد کاربران خود را کاملا آزاد گذاشته تا با طی کردن همان مراحل قبلی که گفته شد، تصاویر جدید را بعد از تصاویر قبلی بعنوان استوریز آپلود کنند.

در این حالت یک اسلاید‌شو از تمام تصاویر شما ساخته می‌شود و براساس زمان آپلود بصورت خودکار بعد از 24 ساعت از اسلایدشو حذف خواهند شد.

امکانات استوریز اینستاگرام

اگر به آپدیت و به‌روزرسانی مداوم حساب خود در شبکه‌های اجتماعی عادت دارید، حتما برای شما هم پیش آمده که بابت قرار دادن پُستی پشیمان شوید. هر چند که استوری بصورت خودکار بعد از 24 ساعت حذف می‌شود اما می‌توانید خیلی زودتر از آن با انتخاب سه نقطه سمت راست و پایین هر تصویر، استوری خود را پاک کنید.

اسنپ‌ها و تصاویر گالری هم به استوری می‌آیند!

امکانات استوریز اینستاگرام خیلی بیش‌تر از پُست‌های عادی‌ است که کاربران قبلا در اکانت خود قرار می‌دادند. مثلا با استوریز کاربران می‌توانند از هر گوشه و کنار تصاویر خود را ذخیره کرده و در استوری قرار دهند.

امکانات استوریز اینستاگرام

برخلاف تصور برخی در استوریز می‌توان از تصاویری که در گالری وجود دارند یا اسنپ‌هایی که در اسنپ‌چت ذخیره‌سازی شده‌اند، نیز استفاده کرد. کافی است اسنپ‌ها را در اکانت اسنپ‌ چت خود با استفاده از دکمه Download ذخیره کنید.

از این پس با ورود به استوریز و کشیدن دستتان از پایین به بالا روی صفحه آخرین تصاویری که در 24 ساعت گذشته در گالری ذخیره شده‌اند را خواهید دید. قطعا اسنپ‌هایی هم که به تازگی ذخیره شده‌اند را مشاهده خواهید کرد.

امکانات استوریز اینستاگرام

سه جادوی خاص اینستاگرام!

بومرنگ، حالت hands-free و ویدیو زنده را می‌توان سه جادوی خاص اینستاگرام دانست که در میان امکانات استوریز اینستاگرام نوآوری جالبی در این شبکه اجتماعی بودند. ابتدا با بومرنگ شروع می‌کنیم!

بومرنگ امکان جالبی برای ساخت ویدیو‌های کوتاه است که در آن سوژه موجود در تصویر به عقب و جلو حرکت می‌کند.

بومرنگ در یک تعامل جالب با استوریز قرار دارد و کاربرانی که ویدیوی خود را با بومرنگ ضبط می‌کنند، می‌توانند از آن بومرنگ‌هایی که در 24 ساعت اخیر تولید شده‌اند، در استوریز استفاده کنند.

برای استفاده از بومرنگ از همین استوریز اینستاگرام باید اقدام کنید. کافی است تا وارد بخش استوری شوید تا زیر آیکن استوری، بومرنگ (Boomerang) را به شکل زیر مشاهده کنید:

امکانات استوریز اینستاگرام

اما حالت hands-free! همان چیزی که خیلی وقت‌ها نبودش ما را آزار می‌داد و فکرش را هم نمی‌کردیم که روزی در اینستاگرام به این کمبود توجه شود!

قبلا برای فیلم‌برداری در اینستاگرام مجبور به نگهداری دکمه ضبط بودیم و همین موضوع کمی فیلمبرداری را مشکل می‌کرد؛ اما با حالت hands-free نیازی به دخالت دست نیست.

ثانیه شمار به صورت معکوس لحظات را شمارش می‌کند و بعد از انتخاب حالت hands-free به شما حداکثر سه ثانیه زمان داده می‌شود تا فیلمبرداری را آغاز کنید.

امکانات استوریز اینستاگرام

حالت ویدیوی زنده را هم با لمس آیکن دوربین می‌توان انتخاب کرد. قبلا به تفاوت‌های ویدیو زنده با استوریز اینستاگرام اشاره کرده‌ایم. همانطور که بارها دیده‌اید، افرادی که ویدیوی زنده را شروع کنند، اعلانی به دنبال‌کنندگان آن‌ها ارسال می‌شود تا همزمان و پیش از اتمام ویدیو بتوانند از آن استفاده نمایند.

Rewind هم گزینه جدیدی است که ویدیوهای آپلود شده را از عقب به جلو پخش می‌کند. از این رو می‌توان Rewind را جلوه متفاوت و جذاب‌تری برای کاربران دانست تا به این شیوه دوستان و دنبال‌کنندگان خود را سردرگم کرده و به چالش بکشند!

امکانات استوریز اینستاگرام

چاشنی‌های استوریز را بشناسید!

اسنپ چت برای ویرایش و تغییر تصاویر در استوریز قابلیت‌های زیادی پیش‌بینی کرده و اینستاگرام نیز رَویه اسنپ چت را در پیش گرفته است. در واقع استوریز و دَم و دستگاه آن، مثل مراحل پخت غذا هستند!

برای اینکه غذای شما خوشمزه‌تر شود، امکانات استوریز اینستاگرام مثل یک چاشنی در اختیار شما قرار دارد تا این غذا خوش‌طعم‌تر شود و برای کاربران جذاب‌تر جلوه کند!

 1. افکت‌ها در استوریز: برای افزودن افکت‌های مختلف بعد از آپلود تصویر، دست خود را از سمت چپ به راست بکشید تا تغییر رنگ‌ها را با اعمال افکت‌های مختلف احساس کنید!
 2. متن‌ها در استوریز: به استوریز می‌توان انواع متن‌ها را افزود و حتی رنگ و سایز آن‌ها را هم با پس‌زمینه هماهنگ کرد.
 3. استیکر‌ها: بعد از ورود استیکر‌ها به اینستاگرام، بی‌شمار استیکر را می‌توان به هر استوریز اضافه کرد. استیکر‌ها انواع مختلفی دارند و نمونه‌های تازه و متفاوتی از آن‌ها در استوریز موجود است. دقت کنید که تمام استیکر‌ها را چک کرده و بهترین آن‌ها را برای استوری انتخاب کرده باشید.

بطور کلی امکانات جدید استوریز را می‌توان در لیست زیر خلاصه کرد:

 1. آب و هوا
 2. زمان فعلی
 3. روزهای هفته
 4. تعطیلات
 5. برچسب لوکیشن
 6. ایموجی‌های مختلف
 7. کلاه و عینک‌های جالب و خنده‌دار

امکانات استوریز اینستاگرام

اگر یک استیکر خاص را بصورت متوالی استفاده می‌کنید با لمس آیکن شکلک می‌توانید به آخرین استیکر‌هایی که بیش‌تر از بقیه استفاده شده‌اند، دسترسی یابید.

از خودتان استیکر بسازید!

یکی دیگر از امکانات استوریز اینستاگرام ساخت استیکر با تصویر خودتان است. برای اینکه خودتان در قالب استیکرهای اینستاگرام قرار بگیرید، کافی است وارد بخش استیکرها شوید و آیکن دوربین را انتخاب کنید.

حالا وقت آن رسیده است که سلفی بگیرید و یک عکس مناسب برای استیکر از خودتان تهیه کنید. با حرکات انگشت می‌توانید عکس سلفی را تغییر دهید و مثلا آن را مشابه با شکل زیر در چند مرحله کم‌کم نامرئی کنید.

در نهایت استیکری که با عکس شما ساخته می‌شود تبدیل به یکی از استیکر‌های استوریز می‌شود و می‌توانید آن را با بقیه به اشتراک بگذارید.

امکانات استوریز اینستاگرام

هشتگ اختصاصی حتی در استوری!

برخلاف تصور، هشتگ‌ها حتی در استوریز هم مهم هستند و در ایجاد روند محبوبیت یک پُست تاثیر می‌گذارند. در واقع استوری نظیر یک پُست عادی است که امکانات متنوع‌تر و انعطاف بیش‌تری دارد.

در استوریز می‌توانید هشتگ اختصاصی خود را تولید کرده و در کنار هم تصویر آن را درج کنید. برای ساخت هشتگ، استیکر Hashtag را انتخاب کنید و متن آن را با متن خود جایگزین کنید.

هشتگ‌هایی که در استوری قرار می‌گیرند لینک‌دار هستند و با کلیک روی آن کاربر به پُست‌های مرتبط هدایت می‌شود.

واقعیت افزوده به اینستاگرام آمد

فیلتر‌های چهره برای عکس و ویدیو اینستاگرام همان واقعیت افزوده‌ای است که اخیرا به این شبکه اجتماعی افزوده شده است. با این ویژگی از این پس کاربران می‌توانند ویدیوی خود را در حالی ضبط کنند که حیوانات، معادلات ریاضی و اشیایی مثل تاج گل و… در اطرافشان شناور هستند.

آیکنی که قرار است در طول فیلم یا هنگام عکس گرفتن ظاهر شود را می‌توانید در هر سه حالت Hands-Free ،Boomerang و Rewind انتخاب و به کار ببرید.

امکانات استوریز اینستاگرام

هنرنمایی شما در استوریز!

همیشه قرار نیست تصاویری که به اشترک می‌گذاریم معنا و مفهوم خاصی داشته باشند. گاهی بد نیست ذوق و هنرنمایی خود را در اوقات فراغت با کشیدن اَشکال متفاوت در استوری نشان دهیم!

بدین منظور می‌توانید یک تصویر دلخواه را آپلود و سپس با انگشت و رنگی که می‌خواهید کُل آن را رنگ‌آمیزی کنید. به این ترتیب یک بوم کاملا خالی در اختیار شما قرار دارد.

حالا می‌توانید با استفاده از ابزار نقاشی در اینستاگرام و حرکات مختلف انگشت روی صفحه، بوم را به دلخواه خود رنگ کنید. برای تغییر اندازه دایره‌هایی که روی صفحه با ضربات دست شما ایجاد می‌شوند، سه نقطه پایین و سمت راست صفحه را انتخاب کنید.

امکانات استوریز اینستاگرام

شاید استفاده از این ابزار از میان امکانات استوریز اینستاگرام برای ساخت تصاویر دلخواهی که چندان معنایی هم ندارند، کاربردی نباشد. اغلب کاربران اینستاگرام از این ویژگی برای افزودن نقل قول به تصاویر خود استفاده می‌کنند.

مثلا در شکل زیر به جای این که کل تصویر را با استفاده از ضربات انگشت، رنگی کرده باشیم بخشی از آن را شبیه به یک بالن رنگ آمیزی کردیم و در ادامه آن از همین نقطه‌ها استفاده نمودیم. سپس متنی را داخل این بالن تایپ کردیم.

امکانات استوریز اینستاگرام

تگ کردن افراد مختلف در استوری

یکی دیگر از امکانات استوریز اینستاگرام، مخاطب قرار دادن دیگران نظیر پُست‌های عادی می‌باشد. برای اینکه اکانت خاصی را در استوری تگ کنید، کافی است مثل پُست‌های عادی به ابتدا نام کاربری آن شخص @ را اضافه کنید. فردی که تگ می‌شود اعلان مربوط را در دایرکت خود مشاهده خواهد کرد.

امکانات استوریز اینستاگرام

اگر روی نام کاربری فرد تگ شده در تصویر ضربه بزنید، عکس پروفایل اینستاگرام او ابتدا نمایش داده می‌شود که با لمس تصویر به حساب وی هدایت خواهید شد.

ویدیو و تصاویری که در استوریز اینستاگرام قرار داده می‌شوند، بسادگی برای بازدیدکنندگان قابل مشاهده هستند. استوری‌ها بصورت خودکار برای کاربران به نمایش در می‌آیند و بعد از چند ثانیه جای خود را به استوری بعدی می‌دهند.

برای این که بیش‌تر بتوانید هر تصویر را مشاهده کنید باید انگشت خود را برای هر مدت زمانی که می‌خواهید روی تصویر قرار دهید تا تغییر خودکار عکس‌ها صورت نگیرد. دقت داشته باشید که مکث روی ویدیو‌ها بر خلاف تصاویر، باعث توقف پخش آن‌ها نیز می‌شود.

شیوه نمایش استوری‌ها در اینستاگرام چطور می‌باشد؟!

بعد از آشنایی با تمام امکانات استوریز اینستاگرام یک سوال اساسی در ذهن همه کاربران نقش می‌بندد؛ اینکه چطور استوری‌ها در Feed هر اکانت ظاهر می‌شوند و رمز ترتیب و چینش آن‌ها چطور است؟

امکانات استوریز اینستاگرام

اولا این که کدام استوری قبل از سایرین نمایش داده شود، پیش از هر چیز به خود کاربر بستگی دارد. اگر احیانا استوری مربوط به فردی را بی‌صدا یا mute کرده باشید، مسلما استوری آن فرد آخر همه و در پایان استوری‌ها قرار می‌گیرد. (اما حذف نخواهد شد!)

در مرحله بعد این نظم و ترتیب به سیستم خود اینستاگرام برمی‌گردد. خود اینستاگرام نه فقط براساس افرادی که شما آن‌ها را دنبال می‌کنید؛ بلکه براساس سیستم پیش‌بینیِ هوشمند خود و با توجه به لایک و علاقه‌مندی شما، تلاش دارد مرتبط‌ترین استوری‌ها را نمایش دهد.

به‌هرحال نمی‌توان در نظم و ترتیب موجود دخالت کرد و هیچ راهی برای تغییر ترتیب استوریز وجود ندارد.

تعامل از راه استوریز

هر چند که نمی‌توان برای استوری‌های مختلف نظر گذاشت اما می‌توان با استفاده از ارسال پیام در دایرکت هر فرد، نظرات و دیدگاه‌ها را به گوش او رساند. اگر استوری فردی را ببینید و او بخش نظرات را برای استوری غیرفعال نکرده باشد، می‌توانید با انتخاب گزینه Send Message، نظر خود را به اطلاع او برسانید.

امکانات استوریز اینستاگرام

پنهان کردن استوری‌ها

یکی از امکانات استوریز در اینستاگرام همین شخصی‌سازی بخش‌های مختلف است. همانطور که گفتیم ما در ترتیب استوریزی که اینستاگرام نمایش می‌دهد، نقشی نداریم و فعلا نیز نخواهیم داشت؛ اما می‌توان استوری‌هایی که ناخوشایند هستند و تمایلی به دیدن آن‌ها نداریم را پنهان کنیم.

بدین منظور کافی است تا روی آیکن استوری هر کاربر برای لحظاتی مکث و سپس گزینه mute را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که با این کار استوری از لیست شما حذف نمی‌شود؛ بلکه به آخر این لیست منتقل می‌شود و تا زمانیکه دوباره آن را از حالت بی‌صدا خارج نکنید، مجددا در ابتدای لیست دیده نخواهد شد.

امکانات استوریز اینستاگرام

علاوه بر بی‌صدا کردن، استوری یا داستان‌سرایی را می‌توان از دید برخی از کاربران مخفی کرد. مثلا با دوستان خود به مهمانی خاصی رفته‌اید و نمی‌خواهید کسی جز خودتان و آشنایان از این موضوع آگاه شود.

در این صورت اینستاگرام این امکان را فراهم کرده است تا بتوانید استوری را از دید برخی از کاربران پنهان کنید.

استوریز تنظیمات جزئی‌تری نیز دارد. مثلا اگر نمی‌خواهید هر کاربری بتواند در جواب استوری به شما پیام دهد، می‌توانید از طریق Story Settings مشخص کنید که آیا همه کاربران بتوانند به شما پیام دهند یا فقط کسانی که شما را فالو می‌کنند!

ذخیره‌سازی استوریز برای همیشه

اگر می‌خواهید استوری شما ماندگار شود و حتی بعد از 24 ساعت حذف نشود، باید آن‌را دانلود و ذخیره‌سازی کنید. به این منظور اینستاگرام هنگام به اشتراک‌گذاری استوری آیکن فلش رو به پایینی دارد که برای ذخیره‌سازی عکس در گالری گوشی می‌باشد.

اگر می‌خواهید عکس منتشر شده را ذخیره کنید هم باید سه نقطه پایین تصویر را لمس کنید و گزینه Save Photo را انتخاب نمایید. البته اینستاگرام قابلیت ذخیره‌سازی خودکار استوری را هم در تنظیمات خود برای کاربران پیش‌بینی کرده است.

برای فعال کردن این گزینه با ورود به تنظیمات استوری و زیر سرتیتر Camera، گزینه Always Save Photos and Videos را انتخاب کنید.

امکانات استوریز اینستاگرام

اگر زمانی تصمیم گرفتید استوری را به عنوان یک پُست دائمی در صفحه اصلی خود قرار دهید، نیازی نیست تا دوباره همان تصویر و مراحل به اشتراک‌گذاری را تکرار کنید. فقط کافی است روی سه نقطه پایین تصویر یا ویدیو ضربه بزنید و Share as Post را انتخاب کنید.

چه کسی استوری شما را دیده است؟!

همین که کاربر می‌تواند تعداد بازدید‌های صورت گرفته از استوری یا احیانا کسانی که از استوری اسکرین‌شات گرفته‌اند را مشاهده کنند، باعث شده تا استقبال کاربران از امکانات استوریز اینستاگرام تا این حد بالا باشد.

استوریز اینستاگرام

اگر کنجکاو هستید چه کسانی استوری شما را دیده‌اند، کافی است وارد استوری و تصویر خود شوید و انگشتتان را از پایین به بالا بکشید. حالا لیست این کاربران را مشاهده خواهید کرد که فقط و فقط برای شما نمایش داده می‌شوند!

“See More” در پایان هر استوری

اکانت‌هایی که بصورت رسمی توسط خود اینستاگرام تایید شده باشند، می‌توانند لینکی را به استوری خود اضافه کنند. این لینک عمدتا وب سایت اصلی صاحب اکانت است و با عنوان “See More” نمایش داده می‌شود.

“See More” به صورت لینک در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و به محض اینکه یک کاربر آن را انتخاب کند با اتصال خودکار به مرورگر برای نمایش اطلاعات بیش‌تر وارد یک سایت خواهد شد.

امکانات استوریز اینستاگرام

اطلاع‌رسانیِ به‌روزرسانی جدید در استوریِ کمپانی اینستاگرام

آیا می‌دانستید کمپانی اینستاگرام آخرین تغییرات اپلیکیشن خود را از طریق استوری اطلاع‌رسانی می‌کند؟! بنابراین اگر حساب رسمی این کمپانی را دنبال می‌کنید، می‌توانید منتظر اطلاع‌رسانی آخرین تغییرات امکانات استوریز اینستاگرام و سایر بخش‌های آن در آینده نزدیک باشید.

شما چه فکر می‌کنید؟

به عنوان یک کاربر متوجه چه نکات دیگری در استفاده از امکانات استوریز اینستاگرام شده‌اید؟ چه امکانات دیگری در استوری وجود داشته که توجه شما را به خود جلب کرده است؟ دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

Source: cnet

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

2 commentsOn با این ترفند‌ها تمام امکانات استوریز اینستاگرام را در چنگ خود درآورید

 • از سایتی که ادعای منبع اخبار تکنولوژی بودن رو داره بعیده فیسبوک و اینستاگرام رو دو شرکت (کمپانی) مجزا بشمره . تصحیح کنین لطفا .

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu