Pavel Durov

بازی Jumping Joe و عبور از مسیری پُر فراز و نشیب آن‌هم بصورت عمودی!

دسته : اپلیکیشن
بازی Jumping Joe

بازی Jumping Joe محصول FISHLABS یکی از توسعه دهندگان قدرتمند دنیا در زمینه بازی‌های سه‌بُعدی برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ است و همچنین مسئول تامین خدمات premium publishing در اپ استور و پلی استور می‌باشد.

بازی Jumping Joe یک پلتفرم عمودی اعتیاد‌آور است که در آن باید بپرید و به بالاتر بروید تا امتیازات بیشتری بدست آورید.

بازی Jumping Joe

بازی Jumping Joe و آشنایی با Joe

جو یک مربع است اما نه یک مربع معمولی او یک مربع رویاپرداز و باانگیزه بوده و مسئولیت شما کمک به او در مسیری پُر فراز و نشیب است.

شما به همراه Joe در مسیری مملو از موانع و مشکلات پا خواهید گذاشت که اگر لحظه‌ای درنگ کنید گدازه‌های مذاب به شما خواهند رسید؛ در نتیجه سفر شما در همان ابتدا به پایان می‌رسد!!

با پیش رفتن شما در مسیر بازی، رنگ‌ها تغییر خواهند کرد و موانع سخت‌تری پیش روی شما قرار خواهند گرفت؛ از خفاش‌های در حال حرکت تا سکوهایی که روی آن‌ها نباید پَرِش کنید!

شما باید جو را از یک سکو به سکوی دیگر منتقل کنید و در این‌کار سرعت‌عمل و دقت به شما کمک زیادی خواهد کرد. شما به دو روش می‌توانید Joe را کنترل کنید و انتخاب روش مورد نظر به راحت بودن شما برای کنترل Joe بستگی دارد.

انواع کنترل

اولین روش Swipe کردن است؛ به اینصورت که با کشیدن انگشت در زیر صفحه نمایش به سمت راست، Joe به سمت راست می‌رود و با کشیدن به سمت چپ، Joe به چپ خواهد رفت.

گزینه دیگری که شما خواهید داشت Tap کردن است به این شکل که با تپ کردن سمت راست صفحه نمایش، Joe به راست خواهد رفت و با تپ کردن سمت چپ، به چپ پرش می‌کند.

الماس‌ها

شما در مسیری که پرش می‌کنید، می‌بینید که روی بعضی از سکوها الماس‌هایی وجود دارند، دقت داشته باشید به شکلی مسیر را طی کنید که روی سکویی که الماس هست قرار بگیرید و الماس را از آنِ خود کنید. بازی نیز برای شما هدایایی در نظر می‌گیرد که شما با باز کردن این هدایا، الماس بدست خواهید آورد.

کابرد الماس‌ها

در قسمت Skills شما خواهید توانست مهارت و قدرت جو را افزایش دهید اما این‌کار برای شما هزینه‌هایی دارد. جو 6 مهارت دارد که هر یک از این مهارت‌ها دارای 4 لول است. شما با پرداخت الماس‌هایی که بدست‌ آورده‌اید می‌توانید قدرت این مهارت‌ها را افزایش دهید.

اما کاربرد دیگر الماس‌ها در قسمت Customize است که شما خواهید توانست به جو طبق سلیقه خودتان لباس بپوشانید و از انواع کلاه‌ها و حتی چهره‌ها استفاده کنید تا یک فضای فانتزی در بازی ایجاد شود.

بازی Jumping Joe برای شما یک سری ماموریت در نظر گرفته که شما باید با دقت ماموریت‌ها را به انجام رسانده و لِول خود را افزایش دهید. هرچه لول شما افزایش پیدا کند قدرت جو نیز برای طی کردن مسیرهای سخت، افزایش پیدا خواهد کرد.

قابل توجه همراهان همیشگی هات اپ نیوز اسم بازی بطور کامل با عنوان !Jumping Joe در اپ‌ استور و پلی‌ استور قابل مشاهده می‌باشد.

شما می‌توانید بازی Jumping Joe را برای اندروید و iOS از طریق لینک‌های زیر دانلود نمایید:

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu