Pavel Durov

ویژگی archive اینستاگرام – آرشیوهایی که از حذف کردن پُست‌ها جلوگیری خواهند کرد

دسته : آپدیت ها
ویژگی archive اینستاگرام

وقتی کاربران اینستاگرام یا بهتر است بگوییم اینستاگرامرها تعداد لایک مورد نظر را دریافت نمی‌کنند یا تصور می‌کنند پُست خسته کننده‌ای داشته‌اند، تصمیم به حذف آن می‌گیرند. اما حذف کردن یک پُست، اینستاگرام را از یک محتوای پولساز محروم خواهد کرد و ویژگی archive اینستاگرام برای کاهش تبعات این تصمیم برای حذف سریع ارائه خواهد شد.

ویژگی archive اینستاگرام

با استفاده از ویژگی archive اینستاگرام می‌توانید هر کدام از پُست‌هایی که چندان مورد پسند خودتان نیستند را از دید بقیه پنهان کنید.

به لطف این ویژگی شما می‌توانید این پُست‌های نه چندان دلچسب را بصورت خصوصی مشاهده کنید اما از دید کاربران دیگر پنهان خواهند شد.

ویژگی archive اینستاگرام

ویژگی archive اینستاگرام فعلا در مرحله تست است و به گفته سخنگوی اینستاگرام: ما همیشه در حال امتحان کردن شیوه‌های جدید برای فراهم کردن تجربه‌ای بهتر در اینستاگرام هستیم، ویژگی آرشیو اینستاگرام تا چند ماه دیگر در دسترس قرار خواهد گرفت.

برای استفاده از گزینه آرشیو البته بعد از در دسترس قرار گرفتن آن باید بر دکمه سه نقطه که در پایین پُست شما قرار دارد ضربه بزنید و آن را آرشیو کنید.

در بالای پروفایل شما و در گوشه بالا سمت راست یه آیکون ساعت که در یک دایره محصور شده هست را خواهید دید که با ضربه زدن بر روی آن، پُست‌هایی که آرشیو کرده‌اید را خواهید دید.

از این قسمت می‌توانید در مورد اینکه پُست مورد نظر توسط چه کاربرانی قابل رویت باشد نیز، بازنگری کنید.

ویژگی archive اینستاگرام

ویژگی archive اینستاگرام بعد از بروز این مشکل ارائه شد که کاربران تصور می‌کردند فقط باید جنبه‌های درخشان زندگی خود را در اینستاگرام پُست کنند اما این کمپانی با ارائه استوریز به تقلید از اسنپ چت، گزینه‌ای برای به اشتراک گذاری دائم در اختیار کاربران قرار داد.

پُست‌ها را حذف نکنید، آرشیو کنید

بعد از انتشار ویژگی آرشیو اینستاگرام در صورتی که اینستاگرامری بخواهد پُستی را از دید دیگران پنهان کند، یا در ظاهر پُست بازنگری کند یا حتی آن‌را از دید کاربری خاص پنهان نماید، بدون نیاز به حذف آن، این توانایی را خواهد داشت.

ویژگی archive اینستاگرام

این ویژگی برای سلبریتی‌هایی که قصد دارند مدتی در شبکه‌های اجتماعی نباشند و قصد ندارند پُست‌های خود را حذف کنند نیز مفید واقع خواهد شد.

ویژگی آرشیو اینستاگرام چندان مشابه بخش Memories اسنپ چت نیست که امکان ذخیره خصوصی عکس‌ها و ویدئوهایی که گرفته بودید را فراهم می‌کرد.

آرشیو اینستاگرام و Memories اسنپ چت هر دو تلاش دارند مرز مشخصی را برای همیشه در تعامل بودن و راحت بودن مشخص کنند و در حقیقت این تعامل دائم، کاربران را زمانمند کنند.

Source: techcrunch

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu