با اپلیکیشن Truepic صحت عکس‌ها را مشخص کنید

دسته : اپلیکیشن
اپلیکیشن Truepic

در دنیایی که از فیلترهای پیچیده اینستاگرام برای تغییر اساسی عکس‌ها استفاده می‌شوند و فیلترهای اسنپ چت چهره‌ای جدید با آرایشی عجیب را خلق می‌کنند؛ واقعا چگونه می‌توان واقعیت را تشخیص داد؟ اپلیکیشن Truepic قصد دارد کاربران را در تشخیص عکس واقعی از عکس دستکاری شده کمک کند.

چگونه از اپلیکیشن Truepic استفاده کنیم؟

استارتاپ ارائه دهنده اپلیکیشن Truepic قصد دارد با استفاده از تکنولوژی تشخیص هویت عکس، اولین دفتر اسناد رسمی دیجیتالی عکس‌ها را ایجاد کند.

کاربران با دانلود اپلیکیشن Truepic برای iOS و اندروید می‌توانند هر عکس یا ویدئویی را از نظر دستکاری شدن یا نشدن مورد بررسی قرار دهند!!

این اپلیکیشن با بررسی محتوای عکس یا ویدئو، نقاطی که دستکاری شده‌اند یا تغییری بر روی آنها انجام نگرفته است را واتر مارک می‌کند.

برچسب زمان، کُد جغرافیایی و متا داده‌های دیگر مرتبط با عکس از جمله عکاس، نوع گوشی و موقعیتی که عکس در آن گرفته شده است، دقیقا نمایش داده خواهند شد.

یک کُپی از عکس در صندوق دیجیتالی اپلیکیشن ذخیره خواهد شد که با یک کُد شش رقمی محافظت می‌شود و تصویر واتر مارک شده قابل صدور به هر نقطه دیگر خواهد بود.

فوتوشاپ ابزار خارق‌العاده‌ای برای تغییر واقعیت است، اما تغییر واقعیت همیشه هم خوب نیست. بد نیست گاهی بتوانید عکس‌های فتوشاپ شده را تشخیص دهید و نشان دهید کلاه‌های دیجیتالی امروز چندان برای سرتان مناسب نیستند!

تشخیص میزان فتوشاپ بکار رفته در یک عکس در موارد زیادی کاربرد خواهد داشت! برای مثال مشتریانی که به خریدهای اینترنتی علاقه‌مند هستند با خیال راحت از صحت عکس مطمئن خواهند شد یا عکس‌های کاربرانی که به هر دلیلی به وب سایت‌های مختلف پُست می‌شوند، دقیقا مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

سایر ابزارهای مشابه اپلیکیشن Truepic

اپلیکیشن Truepic در سایر اپلیکیشن‌های دوست‌یابی نیز برای تشخیص اکانت‌های فیک کاربرد زیادی خواهد داشت.

این اپلیکیشن با استفاده از تکنولوژی مخصوص خود عکس‌هایی که بشدت دستکاری شده‌اند را تشخیص می‌دهد؛ بنابراین یک واتر مارک به معنای اصل بودن عکس است. برچسب زمان ثابت می‌کند که این عکس به تازگی از فرد یا شی گرفته شده است.

اپلیکیشن Truepic

ابزارهای مختلف دیگری از جمله FotoForensics و ImgOps نیز برای تشخیص هویت عکس‌ها وجود دارند اما ساده‌تر از همه reverse Google image search است.

با این وجود نباید قدرت نهایی اپلیکیشن Truepic را در تشخیص محتوای واقعی، زمان و موقعیت ثبت عکس و ویدئو و اضافه کردن نشان اصالت به عکس و ویدئو نادیده گرفت.

شما می‌توانید اپلیکیشن Truepic را برای اندروید و iOS از طریق لینک‌های زیر دانلود نمایید:

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

Source: lifehacker

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu