دوربین اچ تی سی U11 با عکس‌های جدید قدرت‌نمایی کرد

دسته : اخبار
دوربین اچ تی سی U11

عکس‌های گرفته شده با دوربین اچ تی سی U11 در Flickr به نمایش درآمدند و هر کسی که بدنبال عکس‌هایی بهتر در شرایط نور کم است، باید نگاهی به آنها داشته باشد.

دوربین اچ تی سی U11 در شرایط نور کم بی‌رقیب است!

توضیحات مربوط به این عکس‌ها نشان می‌دهند که این عکس‌ها در 16 می در شهر تایپه گرفته شده‌اند. عکس‌های گرفته شده با دوربین اچ تی سی U11 هم در فضای بیرون به هنگام شب و هم در فضای داخل با نور کم گرفته شده‌اند.

بعضی از عکس‌ها در اینجا به نمایش گذاشته شده‌اند. بعضی از این عکس‌ها با زمان شاتر طولانی‌تری گرفته شده‌اند و این به معنای حرفه‌ای بودن آنها و استفاده از سه پایه است.

در مورد اینکه آیا به هنگام عکس گرفتن، حالت HDR روشن بوده است یا نه اطلاعاتی ارائه نشده است اما به نظر می‌رسد از تنظیم‌های دستی پیچیده در گرفتن این عکس‌ها استفاده شده است.

با این وجود سطح جزئیات ثبت شده با اچ تی سی U11 در مقایسه با سنسورهای دوربین حرفه‌ای IMX362 سونی با دیافراگم f/1.7 واقعا تاثیر گذار است.

در حالیکه دوربین بیشتر اسمارتفون‌های حال حاضر در ثبت لبه‌های مستقیم به هنگام شب مشکل دارند، دوربین اچ تی سی U11 بخوبی از پس این چالش برآمده است.

دوربین اچ تی سی U11 و نمایش شکوه و قدرت!

دوربین اچ تی سی U11 در ثبت نورهای نمایشی همچون چراغ‌های نئون یا لوازم نوری نیز در مقایسه با سایر رقبا که عکس‌هایی رنگ و رو رفته یا بسیار نورانی ارائه می‌کنند؛ بسیار قدرتمند عمل کرده است.

حتی با وجود نور بازتاب شده از ساختمان‌ها، تمام جزئیات موجود در صحنه بخوبی به نمایش درآمده‌اند که البته هر دوربینی با کسب امتیاز 90 از DxOMark چنین قدرتی خواهد داشت!

البته باید گفت دوربین گوگل پیکسل و پیکسل XL چندان فاصله زیادی با دوربین اچ تی سی U11 ندارند اما با قطعیت می‌توان تایید کرد در حال حاضر پرچمدار نوظهور اچ تی سی، بهترین دوربین را برای گرفتن عکس در نور کم دارد.

نظر شما در مورد تصاویر ثبت شده با دوربین اچ تی سی U11 چیست؟

*توجه داشته باشید حجم تصاویر برای قرارگیری در مطلب کم شده است و شما می‌توانید از طریق منبع، تصاویر را با کیفیت اصلی ببینید.

Source: androidheadlines

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu