Pavel Durov

Shiraseru Am به پاس آن همه وفاداری!

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

یکی از بهترین دوستان بشر امروزی حیوان خانگی اش است. حیوان خانگی سگ، گربه، همستر، کاسکو و بسیاری از حیوانات دیگر را در بر می گیرد اما جایگاه سگ همیشه متفاوت بوده است. حالا ژاپنی ها به پاس این دوستی خالصانه و وفاداری بی قید و شرط سگ هایشان برای آن ها چیزی ساخته اند تا کمی به دنیای انسان ها نزدیک تر شوند. Shiraseru Am یک گجت پوشیدنی!

اگر فکر کرده اید که منظور یک دستبد یا ساعت هوشمند است از شما خواهشمندیم دلیل آن را بگویید! بستن دستبند یا ساعت هوشمند به مچ سگ یا گربه مان کار بامزه ایست اما اختراع نمی خواهد. شرکت Anicall که در توکیو قرار دارد برای سگ ها نوعی قلاده ی هوشمند ساخته است. این قلاده نه سگ را به تنهایی به گردش می برد، و نه باعث می شود سگتان شروع به حرف زدن کند. اما همچنان کارامد است. نام این گجت Shiraseru Am به معنی “خبر دادن” (یا اطلاع دهنده) است و حرکات سگ شما (یا گربه تان، اگر قلاده میبندد) را به شما گزارش می دهد و می تواند بیش از 20 حرکت مختلف را شناسایی کند. این گجت در حضور شما شاید چندان کارامد نباشد اما با استفاده از آن وقتی از دوست باوفای خود دورید (منظور تنها سگ است البته!) تمام دیتای رفتاری او را ضبط می کند و میتوانید با استفاده از بلوتوث و نصب اپ Anicall این اطلاعات را بر روی اسمارت فون خود ببینید. اگر سگتان مشکل یا بیماری ای داشته باشد با استفاده از آنالیز این دیتا می توانید آن را متوجه شوید. نه دقیقا خود بیماری را، فقط این نکته را که سگتان رفتارش عادی نیست و قطعا این تغییر دلیلی دارد. می توانید بیماری ها را در ابتدای شروعشان درمان کنید.

چنین آنالیزهایی هم اکنون در ژاپن با همکاری فوجیتسو و مایکروسافت انجام میپیذیرد. پیش سفارش Shiraseru Am از طریق سایت Makuake ممکن است. قیمت آن حدود 40 دلار خواهد بود.

فعلا Shiraseru Am تنها برای بازار ژاپن درنظر گرفته شده است اما قطعا در کشورهای دیگر نیز از آن استقبال فراوانی خواهد شد.

Source: Japan Trends

Via Phonearena

 

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu