crash club

با ویژگی Favorites اینستاگرام کاربرانی که می‌خواهید پُست‌های شما را ببینند، انتخاب کنید

دسته : آپدیت ها
ویژگی Favorites اینستاگرام

همانطور که در جریان هستید اینستاگرام در حال حاضر از نظر تنظیمات امنیتی دارای دو حالت شخصی و عمومی است اما ویژگی Favorites اینستاگرام هم؛ گزینه جدید امنیتی است که این کمپانی حدود یک سالی است در حال تست کردن آن است.

ویژگی Favorites اینستاگرام چگونه عمل خواهد کرد؟

مخاطبان شما انتخاب محدودی دارند، شما دو حالت را در اختیار آنها قرار می‌دهید یا در قالب یک پروفایل عمومی پُست‌های خود را به تمام جهان نشان می‌دهید و هیچ انتخابی در مورد اینکه چه کسانی پُست شما را خواهند دید نخواهید داشت یا با انتخاب یک پروفایل خصوصی فقط فالوورهای شما قادر به مشاهده آنها هستند.

برای تبدیل این فضای محدود به محیطی شادتر، ویژگی Favorites اینستاگرام پیشنهاد شده است. ویژگی Favorites اینستاگرام لیستی است که با استفاده از آن می‌توانید کاربرانی که می‌خواهید یا نمی‌خواهید پُست‌های شما را مشاهده کنند، انتخاب خواهید کرد.

ویژگی Favorites اینستاگرام

به گفته یک از سخنگویان اینستاگرام، کاربران به لیست Favorites، دوستان و آنهایی را که خودشان ترجیح می‌دهند در جریان پُست جدید قرار گیرند را اضافه خواهند کرد.

بعداز آپلود کردن عکس‌ها فقط تعداد محدودی که در این لیست هستند قادر به مشاهده آن خواهند بود. ویژگی Favorites اینستاگرام فعلا در مرحله آزمایش است و در صورت موفقیت، برای همه کاربران در دسترس قرار خواهد گرفت.

ویژگی‌های لیست Favorites

بعد از انتشار این ویژگی، پروفایل شما یک گزینه Favorites در بالای خود خواهد داشت که برای اضافه کردن کاربران دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وقتی قصد دارید یک ویدئو یا عکس را در استوریز پُست کنید، بر روی آیکون Favorites ضربه بزنید (که بصورت یک ستاره سبز نمایش داده می‌شود) تا آن‌را به لیست Favorites یا لیست مورد علاقه‌های خود بفرستد.

ویژگی Favorites اینستاگرام

فید مجزایی برای ویژگی Favorites اینستاگرام وجود خواهد داشت که با استفاده از آن می‌توانید عکس‌هایی که به اشتراک گذاشته‌اید را بررسی کنید.

اگر هم در لیست Favorites شخصی دیگر قرار داده شوید با حضور یک ستاره سبز در قسمت بالا سمت راست متوجه خواهید شد.

ایده ایجاد لیست خاصی برای مخاطبان خاص، مشابه لیست‌های فیسبوک است (که مالکیت اینستاگرام را در دست دارد) و کاربران با استفاده از آن دیوارهای مخصوص خود را برای پُست کردن خواهند داشت و از منوی کشویی می‌توانند کاربران مورد نظر خود را انتخاب کنند.

با داشتن کنترل بیشتر بر مخاطبان، امکان کنترل مشاهده عکس‌های حساس و شخصی‌تر توسط کاربر وجود خواهد داشت و دقیقا مشخص می‌شود چه کسانی مجاز به مشاهده پُست‌های شما خواهند بود.

امکان ایجاد لیستی از بهترین دوستان، تغییر بزرگی در نحوه استفاده از اینستاگرام خواهد بود، شما چه فکر می‌کنید؟

Source: cnet

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu