شکست ورتو – سرنوشتی که ثابت کرد گوشی‌های لوکس، آینده روشنی نخواهند داشت!

دسته : اخبار
شکست ورتو

زیبایی اندروید به انعطاف پذیری آن است. شما می‌توانید با صرف هزینه‌های بالا، اسمارتفونی زیبا و سریع با کارآیی‌های فوق‌العاده داشته باشید یا با پرداخت هزینه‌ای کم به همان قابلیت‌ها در سطحی پایین‌تر دست یابید و کارتان راه بیفتد. همزمان می‌توانید با پرداخت 20000 دلار یک گوشی لوکس داشته باشید، اما شکست ورتو ثابت کرد کمتر کسی حاضر به انجام این کار است!

علت شکست ورتو چه بود؟

ورتو یک برند لوکس اندرویدی است که بعد از تولید اسمارتفون‌های اندرویدی لوکسی که بطرز دیوانه‌واری گرانقیمت بودند و حتی گاهی تا 20000 دلار قیمت گذاشته می‌شدند، به شهرت رسید.

البته باید گفت مدل‌های ارزان قیمت‌تری نیز توسط ورتو عرضه می‌شدند که کمتر از 9000 دلار نبودند. ورتو این اسمارتفون‌های اندرویدی لوکس را برای فروش انبوه تولید نمی‌کرد بلکه مشتریان ثروتمند و خاص را نشانه رفته بود.

شکست ورتو

با تمام این اوصاف به گزارش جدیدی از Telegraph، شکست ورتو نزدیک است. به گزارش این منبع خبری حقوق کارکنان ورتو پرداخت نشده و حتی کمک‌های لازم به صندوق بازنشستگی نیز انجام نمی‌گیرند. همچنین ورتو به تامین کنندگانی از جمله کوالکام و سایر شرکت‌های ارائه کننده خدمات محلی بدهکار شده است.

احتمالا اگر در جریان باشید، برند ورتو اخیرا در ماه مارس توسط یک تاجر تُرک به نام Hakan Uzan خریداری شد و همه این دردسرها به این مالکیت جدید مربوط می‌شود.

شکست ورتو

این مالک جدید با وعده ایجاد تغییرات بزرگ، برند ورتو را خریداری کرد اما صاحب چینی قبلی ورتو ادعا می‌کند هنوز مبلغی بابت این معامله دریافت نکرده و پرداختی توسط Uzan انجام نگرفته است.

باید دید پایان این ماجرای عجیب چگونه خواهد بود اما شکست ورتو نشان داد که فروش گوشی‌های لوکس با قیمت‌های دیوانه‌وار و احمقانه، مدل تجاری سودآوری نخواهد بود.

مشتریان خاص هرچقدرهم که ثروتمند باشند در نهایت به داشتن یک آیفون اکتفا خواهند کرد! نظر شما چیست؟ آیا باید مرگ این برند و شکست ورتو را باور کنیم؟

Source: 9to5google

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu