crash club

لذت یادگیری مداوم و ارتباط بی‌وقفه با معلم خصوصی در اپلیکیشن Scoodle

دسته : کمپانی ها
اپلیکیشن Scoodle

اپلیکیشن Scoodle برنامه‌ای است که یادگیری را با حمایت و نظارت یک معلم همیشه همراه در هر زمان و هر مکان، بی‌حد و حصر کرده و کافیست کاربر فقط بخواهد تا یاد بگیرد!

چه بسیار استعدادهایی که از گهواره به گور می‌روند و نسل بشر هیچگاه نمی‌تواند طعم دل‌پذیر آ‌ن‌ها را در جهت رفع نیازهای جورواجور خود بچشد.

اگر نگاهی به گذشته زندگی افراد موفق و ستارگانی که سال‌ها قبل کشف شده‌اند بیندازید متوجه می‌شوید که تقریبا در اکثر موارد یک عامل انگیزشی، الهام‌بخش یا یک جرقه وجود داشته است تا اینکه یک طرح تازه بتواند از مرحله دشوار و فرسایشی “فقط یک ایده بودن” بگذرد و برای تحقق آن‌هم بخشی از استعدادهای آدمی شکوفا شود!

اپلیکیشن Scoodle

این روند دقیقا همان فرآیندی است که اسماعیل جیلانی برای ساخت اپلیکیشن Scoodle که برنامه‌ای نوآورانه است، پُشت‌سر گذاشت.

پذیرش در دانشگاه سلطنتی لندن و از طرفی فرصتی که برای کار و فعالیت در کمپانی گوگل پیش آمد، دو جرقه‌ای هستند که باعث شدند کارمند سابق گوگل، جیلانی، تبدیل به ایده‌پرداز و طراح اپلیکیشنی برای ارتباط ساده‌تر معلم خصوصی و دانش‌آموزان شود.

اگر بدنبال معلم خصوصی هستید دست نگه دارید. احتمالا لذت یادگیری مداوم و ارتباط بی‌وقفه با معلم خصوصی را در اپلیکیشن Scoodle خیلی بهتر تجربه خواهید کرد!

اپلیکیشن Scoodle

اپلیکیشن Scoodle
برنامه جستجو، رزرو و ارتباط با معلم خصوصی

book and pay for tutor with Scoodle app

داستان طراحی این برنامه به سال 2012 برمی‌گردد. درست زمانی که اسماعیل جیلانی شانس تحصیل در دانشگاه کینگز لندن را پیدا کرده بود. اما این وسط مشکل سه برابر شدن هزینه‌های دانشگاه و پرداخت شهریه سالانه 9 هزار دلار حتی با اخذ وام برای این کارآفرین مشکل بود.

با وجود تمام موانعی که برای پرداخت این شهریه وجود داشت جیلانی ریسک ورود به دانشگاه را حتی با مخارج سنگین پذیرفت؛ چون معتقد بود اصلا عادلانه نیست در چنین موقعیتی از حق تحصیلات خوب در دانشگاه خوب بگذرد.

اپلیکیشن Scoodle

نهایت این تصمیم‌گیری، ورود به دانشگاه سلطنتی بود. جیلانی که مایل نبود برای پرداخت مخارج از وام دانشجویی استفاده کند، مشغول به کار شد.

معلم خصوصی بهترین کاری بود که جیلانی در آن شرایط می‌توانست انجام دهد و بنابراین با تدریس قواعد عربی و اقتصاد به مدت 15 تا 20 ساعت در هفته در کنار درس توانست مخارج تحصیل را تامین نماید.

شرایط فوق‌العاده کار و تحصیل، فرصت هیچ فعالیت اضافه دیگری نظیر ورزش مورد علاقه او یعنی تکواندو را باقی نگذاشته بود. بالاخره دانشگاه با تمام مشکلاتی که داشت بدون هیچ بدهی و با موفقیت به پایان رسید.

اپلیکیشن Scoodle

فصل جدیدی از فعالیت‌های حرفه‌ای

بعد از اتمام دانشگاه، فعالیت جیلانی در کمپانی گوگل آغاز شد. گوگل آغازگر ایده‌های تازه‌ای بود که به ذهن اسماعیل جیلانی می‌رسید. جیلانی حالا دیگر وارد دوره جدیدی از کسب و کار خود شده بود و بعد از ترک گوگل با ساخت اپلیکیشن Scoodle فصل تازه‌ای در فعالیت‌های حرفه‌ای او رقم خورد.

از انگلیس تا ایرلند

بعد از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه لندن، جیلانی بعنوان استراتژیست در گوگل استخدام و راهی ایرلند شد. همانطور که گفته شد گوگل فرصت بزرگی بود تا جرقه اصلی در ذهن او ایجاد شود.

کار کردن در گوگل شانس بزرگی بود تا یک کارمند بتواند همزمان با کارمندان سابق و فعلی دیگر گوگل در ارتباط باشد. در دفتر کار اسماعیل جیلانی او و تعداد زیادی از کارمندان گوگل مشغول مدیریت استارتاپ‌های بزرگی هستند.

اپلیکیشن Scoodle

جیلانی می‌گوید: حضور در میان شبکه فعالی از کارمندان سابق گوگل باورنکردنی است. باورنکردنی نه صرفا به خاطر ظرفیت‌ها و استعدادهای این افراد بلکه به خاطر پشتیبانی افراد از تمام امور  و جزئیات کار.

معرفی معلم خصوصی همراهتان؛ اپلیکیشن Scoodle

Scoodle اپلیکیشن کاربردی برای دانش‌آموزان و دانشجویان است که از طریق آن می‌توانند معلم خصوصی دلخواه خود را پیرامون موضوع خاصی مشخص کرده، مبلغ تدریس را پرداخت و سپس کلاس درس را رزرو کنند.

معلمان خصوصی هم می‌توانند با تشکیل کلاس‌های درس آنلاین و از طریق سیستم مدیریتی این برنامه، نظارت کاملی روی فعالیت‌های دانش‌آموزان داشته باشند.

فرض کنید می‌خواهید زبان فرانسوی را در منزل و از طریق یک معلم خصوصی فرا گیرید. اپلیکیشن را باز می‌کنید و ثبت نام خود را انجام می‌دهید. بعد از ثبت نام نوبت به وارد کردن موضوع می‌رسد.

بعد از ورود موضوع، افرادی که در آن زمینه می‌توانند به شما کمک کنند نمایش داده می‌شوند. در این مرحله می‌توانید معرفی کوتاهی از هر معلم را مطالعه کنید، صلاحیت آن‌ها را بررسی کرده و نهایتا آن‌ها را از نظر قیمت پیشنهادی باهم مقایسه نمایید.

مروری بر اپلیکیشن Scoodle، از گذشته تا الان

کمپانی سازنده این برنامه در آگوست سال 2016 و بعد از انتشار نسخه بتا بصورت رسمی این برنامه را در اول ماه می سال 2017 معرفی نمود.

هرچندکه پیش از عرضه رسمی، انتظار می‌رفت اغلب دانش‌آموزان از اپلیکیشن Scoodle برای دوره دروس آکادمیک خود استفاده کنند اما تاکنون آمار استفاده از این اپلیکیشن برای موارد غیردرسی بیش‌تر بوده است.

مثلا بسیاری از دانشجویان از این برنامه برای یادگیری زبان‌های خارجی خصوصا انگلیسی استفاده می‌کنند تا بتوانند آزمون‌های ورودی شاخه‌های مختلف پزشکی را پُشت‌سر بگذارند. برخی هم از این اپلیکیشن برای یادگیری زبان جهت مصاحبه‌های مهاجرتی استفاده می‌نمایند.

در ساخت این برنامه به جز جیلانی دو نفر دیگر هم دخالت داشتند. دو کارآفرین دیگری که عمر دوستی و ارتباطشان با جیلانی به 15 سال می‌رسد.

هر چند که آمار دقیقی از کاربران این اپلیکیشن توسط جیلانی اعلام نشده است اما گفته می‌شود هفته به هفته معلمان خصوصی و افرادی که از اپلیکیشن Scoodle استفاده می‌کنند 30 درصد بیش‌تر می‌شوند.

ضمنا هر دو هفته یک بار نیمی از کاربرانی که در این برنامه ثبت‌نام کرده بودند مجددا از Scoodle استفاده می‌نمایند.

اپلیکیشن Scoodle

هر چند تاکنون سرمایه‌گذار خارجی در این کمپانی مشارکت نداشته اما قرار است سرمایه فعلی به 300 تا 500 هزار پوند برسد. با اینکه راه‌اندازی یک پروژه با سرمایه شخصی مطمئن‌تر است اما برای گسترش کار و افزایش مقیاس آن، جذب سرمایه‌گذاران خارجی لازم به نظر می‌رسد. جیلانی درباره عدم جذب سرمایه‌گذار تاکنون می‌گوید:

باید دید اولویت اول ما در کسب و کار چه بوده است. آیا هدف ما این است که یک طرح بزرگ را صاحب شده و آن را بزرگ و بزرگ‌تر کنیم یا اینکه در مقیاسی کوچک بتوانیم روی جامعه خود تاثیرگذار باشیم؟

QardHasan؛ فرصتی برای دانشجویان مسلمان بریتانیا

QardHasan پلتفرمی الهام گرفته از وضعیت خود جیلانی در سال‌ 2012 و دقیقا زمانی است که قرار بود بتازگی وارد دانشگاه شود. دانشجویان مسلمان با این پلتفرم می‌توانند با انجام فعالیت‌هایی که مایل به انجام آن‌ها هستند هزینه‌های تحصیل خود را تامین کرده و از این پس از وام‌های دانشجویی استفاده نکنند.

اپلیکیشن Scoodle

هر آنچه برای کارآفرین شدن لازم است…

اسماعیل جیلانی، کارآفرین و طراح اپلیکیشن Scoodle می‌گوید: ایمان و باورهای من تمام آن چیزی هستند که الان هستم و دارم. همین دو عامل بود که باعث شد تمام کارها در مسیر کارآفرینی به نحو احسنت و بدون توجه به نتیجه انجام شود. بعلاوه یاد گرفتم که عمر آدمی کوتاه است و باید بنیانگذار تغییراتی در جهان باشیم.

شما چه فکر می‌کنید؟

همه ما بخش خلاقی با عنوان کارآفرینی در ذهن خود داریم، سعی کنید این بخش را فعال کنید و دیدگاه خود را درباره لوازم کارآفرین شدن و البته اپلیکیشنی که معرفی شد با ما در میان بگذارید. شاید ایده تولید اپلیکیشنی مشابه با طعم وطنی بسیار جذاب باشد!

Source: businessinsider

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

1 دیدگاهOn لذت یادگیری مداوم و ارتباط بی‌وقفه با معلم خصوصی در اپلیکیشن Scoodle

  • سلام ممنون از مطالب خوبتون
    چرا من هرچی اسم آقای اسماعیل جیلانی را گوگل میکنم صفحه ای یا مشخصاتی از ایشون نمیده؟!
    میخوام اپلیکیشنشون را وطنی کنم

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu