Batlle Bay

برنامه‌های جدید اینستاگرام برای برخورد قاطع با اینفلوئنسرهای فیک

دسته : اخبار
اینفلوئنسرهای فیک

این روزها اینستاگرام متوجه بازار داغ اینفلوئنسرها (influencer) در شبکه‌های اجتماعی شده است. اینفلوئنسرهای فیک افرادی هستند که در شبکه‌های اجتماعی فالوورهای زیادی دارند و از طریق لایک و کامنت‌های بعضا اسپم، کسب و کاری برای خود به راه انداخته‌اند.

بدون شک اینفلوئنسرهای فیک به بزرگترین کابوس بازاریابان، فروشندگان و کاربران واقعی اینستاگرام تبدیل شده‌اند.

برنامه اینستاگرام برای برخورد با اینفلوئنسرهای فیک چیست؟

اینستاگرام در طی چند هفته گذشته به کار سایت‌ها و برنامه‌های شخص ثالثی مانند InstaPlus و Instagress و همچنین PeerBoost خاتمه داده است.

این اپلیکیشن‌ها و سایت‌ها قوانین و مقررات اینستاگرام را نقض کرده‌اند. اینفلوئنسرها یا همان کله گُنده‌های اینستاگرامی با استفاده از این نوع خدمات، بطور خودکار روزانه هزاران کامنت و لایک دریافت می‌کنند.

اینفلوئنسرهای فیک

تنها کاری که اینفلوئنسرها انجام می‌دهند پرداخت هزینه برای تعداد لایک و کامنت‌هایی است که قصد دارند دریافت کنند و یک ربات بقیه عملیات را بصورت خودکار انجام خواهد داد.

ربات‌های اینستاگرام معمولا کامنت‌هایی همچون !This is so awesome یا !Love it و پیام‌های مشابهی را تولید می‌کنند که هیچ ربطی به پُست ندارند و معمولا مبهم هستند.

تفاوت یک اینفلوئنسر واقعی و یک اینفلوئنسر فیک

اینستاگرام تمام عزم خود را جزم کرده است تا با این اینفلوئنسرهای فیک مقابله کند. در تصاویر زیر دو بخش کامنت مربوط به یک سلفی را مشاهده می‌کنید، یکی از آنها مربوط به اینفلوئنسر واقعی و دیگری مربوط به اینفلوئنسر فیک هستند.

اینفلوئنسرهای فیک

در سمت چپ شاهد کامنت‌های واقعی هستید که با زبان خود کاربر ثبت شده‌اند. کامنت‌های کاربر به عکس مرتبط هستند یا دیگران منشن شده‌اند. در تصویر سمت راست شاهد سیلی از هشتگ‌ها و ایموجی‌هایی هستید که برای هر چیزی قابل استفاده هستند!

اینستاگرام برای مقابله با این عمل اینفلوئنسرهای فیک، آنها را shadowbanning می‌کند، این یعنی عکس‌ها و پُست‌هایی که هشتگ‌های اسپم دارند بزودی در قسمت سرچ یا تب اکسپلوور قابل مشاهده نخواهند بود.

این اقدام این اینستاگرام باعث تخلیه این پلتفرم از حضور اسپم‌ها و قابل اعتمادتر شدن آن خواهد شد. با تخته شدن در این کسب و کارهای ناشناخته، اینفلوئنسرهای فیک یا بزودی از تلاش برای مشهور شدن در اینستاگرام دست خواهند کشید یا در میان محتوای کاربران متوسط گُم خواهند شد.

برنده این نبرد، بازاریابان، فروشندگان و کاربران واقعی خواهند بود و رویای نوجوانانی که بدنبال شهرت بادآورده هستند، نقش بر آب خواهد شد.

Source: thenextweb

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu