Batlle Bay

با اپلیکیشن SocialJudo لحظه‌ای از فعالیت مجازی نوجوان خود غافل نمی‌مانید!

دسته : کمپانی ها

در همین ابتدا بدانید بعد از آشنایی با اپلیکیشن SocialJudo متوجه خواهید شد که کنترل و نظارت همه‌جانبه بر اعمال کودکان و نوجوانان حتی در فضای مجازی به لطف این برنامه، ساده و کم‌زحمت است!!

سرکشی‌های مختلف خصوصا در سنین حساس نوجوانی و پس از بلوغ، نخستین گام انحراف از اهدافی است که یک نوجوان می‌خواهد در آینده دنبال کند. اگر پای درد و دل پدر و مادرها بنشینیم، می‌بینیم که دغدغه فعلی آن‌ها برخلاف گذشته حضور نوجوان در مجامع ناسالم اجتماعی نیست.

این روزها والدین با اینکه فرزندانشان خانه‌نشین هستند، ترس بزرگ دیگری از “جنون آنلاین بودن”، “اوباشگری در فضای مجازی” و “وابستگی مفرط به شبکه‌های اجتماعی” دارند.

اپلیکیشن SocialJudo

به این ترتیب با اینکه چیزی به نام فضای مجازی معنای فاصله را در دنیا حذف کرده است اما خواب و خوراک را از والدین نگرانی که نمی‌توانند از اسرار گوشی هوشمند فرزند خود باخبر شوند، ربوده است.

اما حتی با وجود این مسائل، دیگر جای نگرانی و این دلشوره‌های ناتمام نیست! اپلیکیشن SocialJudo قرار است خواب آرام را به شما بازگرداند!

معضل اعتیاد به فضای مجازی و گوشی‌های هوشمندی که برخی به خاطر آن‌ها جان می‌دهند نه فقط مشکل و معضل شما بلکه دغدغه بزرگی برای Ken Smith و Matthew Phillips، طراحان اپلیکیشن SocialJudo بود؛ با این تفاوت که این دو بعد از دیدن قشر وسیعی از نوجوانان تصیم گرفتند اینبار از تکنولوژی علیه تکنولوژی استفاده کرده و ابزاری برای کنترل و نظارت دائمی والدین بر فعالیت‌های نوجوان خود در گوشی هوشمندش طراحی کنند.

اپلیکیشن SocialJudo

کنترل نوجوانان در فضا مجازی با اپلیکیشن SocialJudo

SocialJudo, a new teen monitoring app

وقتی Ken Smith و Matthew Phillips پسران نوجوان 16 ساله خود را در کنار تعداد زیادی از نوجوانان هم سن و سال در حالیکه سر خود را به سمت گوشی پایین انداخته بودند، دیدند، تصمیم گرفتند این علاقه و کشش وصف‌ناشدنی نسل جدید را به گوشی‌های هوشمند و فضای مجازی، بنحوی کنترل کنند. همین موضوع شروع ایده‌پردازی و ساخت اپلیکیشن SocialJudo شد.

اپلیکیشن SocialJudo

آنها تا آن زمان داستان‌های ترسناک زیادی را درباره فعالیت نوجوانان از سنین پایین در فضای مجازی شنیده بودند. مزاحمت‌های سایبری، رانندگی‌های خودسرانه و خشن، شکار جنسی نوجوانان توسط سودجویان و… به اندازه کافی این دو را نسبت به استفاده فرزاندنشان از موبایل و شبکه‌های اجتماعی دلسرد کرده بود.

راه‌های زیادی برای کنترل فرزاندان پیش پای Ken Smith و Matthew Phillips وجود داشت. یک راه ساده گرفتن موبایل بچه‌ها و چک کردن آن‌ها بود. اما این کار بیش‌تر شبیه جاسوسی بود و همانطور که می‌دانیم پسندیده نیست. گشتن وسایل آن‌ها و چک کردن مخفیانه هم  با دزدی تفاوتی نداشت.

از این رو ایده تولید اپلیکیشن SocialJudo بعنوان اولین برنامه نظارت بر اعمال نوجوانان در فضای مجازی و کنترل همه جانبه آن‌ها مطرح شد. نتیجه کار نسخه نهایی این برنامه بود که برای استفاده از آن باید روی موبایل نوجوان و والد بصورت همزمان نصب گردد.

اپلیکیشن SocialJudo

اپلیکیشن SocialJudo چه می‌کند؟

SocialJudo برنامه کاملی است. نه فقط فعالیت‌های آنلاین بلکه می‌توان تماس‌های ورودی و خروجی و پیام‌هایی که از طریق گوشی هوشمند نوجوان رد و بدل شده است را به این وسیله زیر نظر گرفت.

همچنین می‌توان با این برنامه فعالیت فرزندان را در شبکه‌های اجتماعی و پیامرسان‌ها از جمله واتس اپ، اینستاگرام و فیسبوک بررسی نمود.

بعلاوه می‌توان لغات کلیدی خاصی را مشخص کرد تا اپلیکیشن بلافاصله بعد از تایپ آن‌ها در گوگل یا پیامرسان‌ها توسط فرزندتان، به شما هشدار دهد.

حتی کلماتی در پیام‌ها که نشان می‌دهند نوجوان ما بدنبال درگیری‌های مجازی، درگیر روابط عاشقانه بدتری در دنیای واقعی شده است!!

اکنون بیش از 200 خانواده از اول ژوئن که اپلیکیشن SocialJudo منتشر شد از این برنامه استفاده می‌کنند.

تشخیص واژه پیشرفته SocialJudo

بیش از 50 هزار واژه عامیانه و نامتعارف پیرامون روابط جنسی و اعتیاد، توسط اپلیکیشن SocialJudo قابل تشخیص است. کافی است والدین هم این اپلیکیشن را روی گوشی خود نصب کنند تا بتوانند بلافاصله بعد از تایپ یکی از این 50 هزار واژه توسط فرزندشان، هشدار دریافت کنند.

تعقیب نامحسوس نوجوان با SocialJudo

یکی دیگر از امکانات این برنامه همه‌چیزتمام، امکان ردیابی مسیر نوجوان است. با این اپلیکیشن می‌توان موقعیت فعلی را لحظه به لحظه مشاهده کرد.

همچنین می‌توان محدودیت یا مرزبندی‌های جغرافیایی تعیین کرد تا بلافاصله که سوژه مورد نظر از آن محدوده فراتر رفت، توسط برنامه به ما اعلان ارسال شود.

امکانات آینده اپلیکیشن SocialJudo

جالب است بدانید که Philips جراح مغز و Smith یک تکنسین است که توانستند بر خلاف سایر استارتاپ‌ها، با تمرکز روی نیازهای اسای والدین، از رقبا پیشی بگیرند. حالا با این برنامه، فرزندان سرکش Ken Smith و Matthew Phillips رفتار بهتری نسبت به قبل دارند.

این دو توسعه‌دهنده درباره افزودن قابلیت‌های کاربردی دیگری در آینده نزدیک به اپلیکیشن SocialJudo خبر دادند. مثلا قرار است بزودی امکان مسدود کردن تماس‌ها به جز تماسی که از والدین دریافت می‌شود، اضافه شود یا اینکه بصورت خودکار به هر نوع پیامی که از یک گوشی هوشمند خاص دریافت می‌کند، پاسخ داده شود.

اپلیکیشن SocialJudo

نظر شما در مورد اپلیکیشن SocialJudo و کاربردهایش چیست؟

جهت آشنایی بیشتر با ایده جالب این برنامه، شما می‌توانید اپلیکیشن SocialJudo را برای اندروید و iOS از طریق لینک‌های زیر دانلود نمایید:

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

Source: businessinsider

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu