ویژگی‌های جالب آپدیت اسنپ چت – فیلترهای صوتی و امکان لینک دادن به وبسایت‌ها

دسته : آپدیت ها
آپدیت اسنپ چت

اسنپ چت در رقابت خود با اینستاگرام هربار ویژگی‌های هیجان‌انگیزی در آپدیت‌های خود ارائه می‌کند که قبلا کمتر دیده شده‌اند. در آپدیت اخیر اسنپ چت شاهد ظهور ابزارهای خلاقانه‌ای هستیم. این آپدیت اسنپ چت به احتمال زیاد توجه رقبا را بشدت جلب خواهد کرد!

در این آپدیت اسنپ چت سه ابزار خلاقانه معرفی شده‌اند

شاید محبوبیت اسنپ چت در کشورمان به پای محبوبیت سایر شبکه‌های اجتماعی نباشد(البته کاملا طبیعیست)، اما بد نیست در جریان ویژگی‌های جدید این این اپلیکیشن باشیم چراکه بزودی آن را در سایر اپلیکیشن‌ها نیز مشاهده خواهیم  کرد!

پس‌زمینه‌هایی برای اضافه کردن تصاویر زمینه به عکس‌های شما، فیلترهای صوتی برای تغییر صدا و ابزار Paperclip که به شما اجازه می‌دهد لینک‌های خروجی به عکس‌ها و ویدئوهای خود اضافه کنید.

آپدیت اسنپ چت

پس‌زمینه‌ها کمی شبیه به ژئوفیلترهای اسنپ چت هستند، اما بجای قرار دادن یک طراحی در بالای تصاویر، می‌توانید تصاویر اشیا مختلف را در پس‌زمینه عکس‌های خود قرار دهید. 

اشیایی که می‌خواهید در تصاویر شما ظاهر شوند را انتخاب کنید و از آن، پس‌زمینه بسازید. دقیقا مشابه لنزها و ژئوفیلترها، اسنپ چت هر روز پس‌زمینه‌های جدیدی ارائه خواهد کرد.

فیلترهای صدا به شما امکان تغییر صدای ویدئوهای ضبط شده در این اپلیکیشن را می‌دهند، پس از ضبط یک ویدئو، با استفاده از آیکون بلندگو، امکان پیش‌نمایش و تغییر صدا با استفاده از فیلترهای تغییر صدای اسنپ چت بدون فیلترهای سلفی متحرک وجود خواهد داشت.

آپدیت اسنپ چت

باید گفت یکی از بخش‌های شگفت‌انگیز این بروزرسانی، ابزار جدید Paperclip است که به کاربران اجازه می‎دهد به استوری‌ها و اسنپ‌های خود لینک اضافه کنند.

بدون شک اضافه کردن لینک به استوریز یکی از پُرطرفدارترین ویژگی‌ها برای اینفلوئنسرهای اینستاگرام بوده است. استوریز اینستاگرام در حال حاضر 250 میلیون کاربر فعال دارد، این در حالی است که استوریز اسنپ چت 166 میلیون کاربر روزانه فعال دارد!

نظر شما در مورد آپدیت اسنپ چت با ویژگی‌های ارائه شده چیست؟

Source: mashable

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu