Batlle Bay

اپلیکیشن Enlight Photofox یک ویرایشگر حرفه‌ای عکس برای آیفون رایگان شد

دسته : اپلیکیشن
اپلیکیشن Enlight Photofox

اپلیکیشن Enlight Photofox یک اپلیکیشن ادیت عکس است که در اصل نرم افزار آن توسط ادیتورهای حرفه‌ای بر روی رایانه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ادیتورها با استفاده از این برنامه به ایجاد افکت‌های مختلف می‌پردازند اما خبر خوب اینکه اپلیکیشن Enlight Photofox در حال حاضر برای iOS رایگان شده است.

اپلیکیشن Enlight Photofox و ویژگی فوق‌العاده اضافه کردن لایه‌های مختلف به عکس

اپلیکیشن اصلی Enlight با قیمت 4 دلار در اپ استور در دسترس بود اما شرکت Lightricks بتازگی اعلام کرد که اپلیکیشن Enlight Photofox بصورت یک نسخه رایگان از ویرایشگر محبوب اپلیکیشن Enlight photo editor که در چندین کشور اپلیکیشن سال اپل لقب گرفته بود، در دسترس قرار گرفته است.

اپلیکیشن Enlight Photofox از یک مدل رایگان استفاده کرده و دارای گزینه‌ای اشتراکی برای بازکردن ویژگی‌های اضافی آن است.

توجه داشته باشید با وجود تغییر در قیمت، این اپلیکیشن ویژگی‌های متعددی را از نسخه اصلی بعلاوه چند ویژگی جدید به ارمغان آورده است.

توسعه دهندگان این اپلیکیشن می‌گویند: نسل دوم این اپلیکیشن ترکیبی از عملکرد و قابلیت است. این نسخه جدید لایه‌هایی را به اپلیکیشن موبایل می‌آورد که کاربران با استفاده از آن می‌توانند چند تصویر را در یک فایل واحد قرار دهند.

خلق طراحی‌های بی‌نظیر با ابزارهای گرافیکی

حالت ترکیبی، امکان استفاده از چند افکت بصورت همزمان و خلق دابل اکسپوژر را فراهم می‌کند. هر لایه بصورت مجزا با ابزارهای ادیت عکس ویرایش می‌شوند و قدرت ویرایشگرهای موجود بر روی رایانه را در گوشی خود هم خواهید داشت!!

اپلیکیشن Enlight Photofox شامل یک Darkroom هم می‌شود، پنلی از کنترل‌های مختلف برای تنظیم تُن، کُنتراست و جزئیات داخل عکس نیز در دسترس است.

این اپلیکیشن دارای تعدادی امکانات اضافی برای ادیت عکس از جمله فونت‌ها، گرافیک‌ها و تنظیمات پیش‌فرض نیز می‌باشد.

به گفته Zeev Farbman بنیانگذار Lightricks: کاربران ما امکان خلق شاهکاری هنری شگفت‌انگیز را بر روی موبایل خواهند داشت و با استفاده از ابزارهای قدرتمند اما ساده می‌توانند پیچیده‌ترین و خلاقانه‌ترین وظایف را نیز انجام دهند و اپلیکیشن Enlight Photofox برای همین هدف طراحی شده است.

شرکت Lightricks قبلا نیز اپلیکیشن Facetune، یک اپلیکیشن روتوش تصویری را توسعه داده بود. اپلیکیشن‌های Enlight و Facetune تاکنون 11 میلیون بار دانلود شده‌اند.

بد نیست بدانید بتازگی نیز اپلیکیشن Facetune 2 قابلیت تبدیل سلفی به ایموجی را نیز پیدا کرده است.

همراهان اپلی برای دانلود اپلیکیشن Enlight Photofox برای iOS می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده نمایید:

Source: digitaltrends