ویدیو زنده 24 ساعته اینستاگرام و امکانی برای بازپخش Live Video در آینده

دسته : آموزش
ویدیو زنده 24 ساعته اینستاگرام

Live Video از هر نظر بی‌عیب و نقص بود جز اینکه برای دیدن آن، مخاطب بود و شانسش! یعنی اگر موفق نمی‌شد در آن لحظه ویدیو زنده را با بقیه تماشا کند، هیچ شانس دومی وجود نداشت. اما حالا این چارچوب بکلی با امکان بارگذاری ویدیو زنده 24 ساعته اینستاگرام عوض شده است.

این روزها هربار پرسه در فضای خوش خط و خال اینستاگرام ما را با قابلیت جدیدی آشنا می‌کند. هنوز در شوک ورود استوریز اینستاگرام بودیم که با آمدن ویدیو زنده فهمیدیم که هیچ‌چیز در دنیای تکنولوژی تازه نخواهد ماند.

Live Video اینستاگرام چیزی شبیه به ویدیو زنده فیسبوک بوده و فرصت به اشتراک‌گذاری هماهنگ لحظات را با میلیون‌ها مشترک مشتاق خلق کرده است.

ویدیو زنده 24 ساعته اینستاگرام

با ویدیو زنده 24 ساعته اینستاگرام از این پس هر کاربر می‌تواند فیلم‌هایی که ضبط می‌کند را بدون محدودیت زمانی و حجم، ذخیره‌سازی نماید و آن‌را تا 24 ساعت بعدی در اختیار کاربران قرار دهد.

به این ترتیب کاربرانی که قادر نیستند کل ویدیو زنده را بعلت طولانی بودن در همان لحظه مشاهده کنند یا اصلا در آن زمان، از پخش زنده باخبر نمی‌شوند؛ می‌توانند مثل بازپخش یک سریال یا فیلم، ویدیو زنده را طی این 24 ساعت و در شرایط مطلوب تماشا نمایند.

این انعطاف‌پذیری اینستاگرام خصوصا در پخش زنده شگفت‌انگیز است. نه؟ برای یادگیری چگونگی ضبط و به اشتراک‌گذاری ویدیو زنده 24 ساعته اینستاگرام با ما باشید.

ویدیو زنده 24 ساعته اینستاگرام

ضبط و به اشتراک‌گذاری ویدیو زنده 24 ساعته اینستاگرام

How To Share Live Instagram Video For 24 Hours

معرفی ویدیو زنده 24 ساعته اینستاگرام

همانطور که گفته‌ایم Live Video در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی هرگز رنگ نمی‌بازد. پس چه بهتر که اینستاگرام با توجه به اهمیت روزافزون این قابلیت، خود بیش‌تر به فکر کاربران بوده و حالا ویدیو زنده 24 ساعته را معرفی کرده است.

برای ضبط ویدیو 24 ساعته دقیقا طبق روال قبل؛ از آیکن مربوط به ویژگی لایو اینستاگرام وارد شوید و ویدیو خود را ضبط نمایید و آن‌را به اشتراک بگذارید.

بعد از اتمام ویدیو و لمس گزینه End Live Video در صورتیکه تب مربوط به ذخیره‌سازی ویدیو تا 24 ساعت آینده مطابق شکل زیر فعال باشد، ویدیو در حساب شما ذخیره‌سازی می‌شود.

ویدیو زنده 24 ساعته اینستاگرام

حالا اگر Share را انتخاب کنید کل کاربران قادر هستند دقیقا مثل سایر استوری‌ها که بالای بخش فیدها ظاهر می‌شوند آن‎را در فید صفحه اصلی خود مشاهده کرده و در صورتیکه روی آن ضربه بزنند، ویدیو زنده را از اول مثل یک استوری که تا 24 ساعت قابل دیدن است، مشاهده نمایند.

در حالت ویدیو زنده 24 ساعته اینستاگرام صاحب ویدیو قادر است هر وقت که بخواهد آن‌را حذف کرده یا برخی از کاربران را با بلاک کردنشان از دیدن Live Video محروم کند.

ویدیو زنده 24 ساعته اینستاگرام

مشاهده و پاسخ به ویدیوهای 24 ساعته

کاربران مثل همیشه می‌توانند زیر ویدیو زنده نظرات خود را اعلام کنند. با این تفاوت که این نظرات و پاسخ‌ها به صندوق ورودی شما منتقل و بصورت کامنت ظاهر نخواهند شد؛ چون کاملا موقت هستند.

برای اینکه بدانید دقیقا چه کسانی شاهد ویدیو زنده 24 ساعته اینستاگرام شما بودند آن را یک بار پلی یا پخش کنید. حین پخش کافیست دست خود را از راست به چپ بکشید تا عینا مثل استوریز ببینید چه کسانی شاهد Live Video شما بودند.

از همین بخش دقیقا می‌توانید مشخص کنید چه کسانی از دیدن همین ویدیو محروم یا بلاک شوند و از پخش ویدیو و پُست‌های آینده اصلا باخبر نگردند.

ویدیو زنده 24 ساعته اینستاگرام

اگر می‌خواهید دقیقا بعد از تمام شدن ویدیو 24 ساعته آن‎را با کاربران به اشتراک بگذارید بهتر است از فلش رو به پایین موجود در صفحه (گزینه save) استفاده کنید. با این کار یک نسخه از ویدیو را در اختیار دارید تا اگر ویدیو به خوبی آپلود نشد بتوانید مجددا تلاش کنید.

به یاد داشته باشید که حتی با گزینه ذخیره‌سازی، Live Video بازهم از بین می‌رود و نهایتا با استفاده از ویدیو زنده 24 ساعته اینستاگرام یک شبانه روز ماندگاری دارد. این ذخیره‌سازی تنها کمک می‌کند بتوانید ویرایش‌های لازم را بهتر روی آن انجام دهید.

نظرات و تجربیات شما؟

با ویدیو زنده از این پس نیازی نیست آنلاین بودن یا نبودن مخاطبان خود را چک کنید. اینستاگرام تا 24 ساعت به آن‌ها شانس دوباره پخش زنده را می‌دهد. در صورتیکه این قابلیت جدید را تجربه کردید نظرات خود را در اینباره با ما در میان بگذارید.

Source: addictivetips

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu