crash club

هدست بلوتوث LifeBeam Vi – یک هوش مصنوعی که مربی شخصی قدرتمند شما خواهد شد

دسته : پوشیدنی‌ ها
هدست بلوتوث LifeBeam Vi

قبول دارید داشتن انگیزه برای تحرک دائم، همیشه کار دشواری بوده است؟ خوشبختانه تکنولوژی برای این معضل بزرگ این روزهای ما هم راه حل جالبی ارائه کرده است. هدست بلوتوث LifeBeam Vi یک مربی هوش مصنوعی است که شما را در طول تمرینات تشویق می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که در شرایط خسته‌کننده، روحیه خود را حفظ کنید!

ویژگی‌های هدست بلوتوث LifeBeam Vi

این مربی هوش مصنوعی برای تشویق افراد به دنبال کردن اهداف تناسب اندام طراحی شده است. LifeBeam Vi یک هوش مصنوعی است که به مربی شخصی شما تبدیل می‌شود.

هدست بلوتوث LifeBeam Vi

این مربی هوش مصنوعی یک هدست بلوتوث با صدای فعال است که با اسپیکرهای Harman Kardon تکمیل شده‌ است. هوش مصنوعی بکار رفته در این پوشیدنی قادر به اندازه‌گیری ارتفاع می‌باشد و بهمراه یک سنسور ضربان قلب، ژیروسکوپ، شتاب‌سنج و گام‌شمار، تمام حرکات شما را ردیابی می‌کند.

شما می‌توانید در حین تمرین میزان ضربان قلب خود را از این مربی هوش مصنوعی بپرسید یا سئوال‌های دیگری در مورد وضعیت خود داشته باشید.

هوش مصنوعی بکار رفته در هدست بلوتوث LifeBeam Vi با دستور کاربر، موسیقی مناسب برای دویدن را پخش می‌کند و در طول روند، آن‌را با سرعت دویدن شما هماهنگ خواهد کرد.

هدست بلوتوث LifeBeam Vi

قبل از تمرین، هدست بلوتوث LifeBeam Vi با قرار دادن داد‌ه‌های هواشناسی در اختیار کاربر، روز مناسب را برای تمرینات شما مشخص می‌کند.

این دستیار مجازی با توجه به تمرینات قبلی و وضعیت سلامتی شما، همه‌چیز را به مُرور یاد گرفته و امکان تنظیم رژیم غذایی را با استفاده از این داده‌ها فراهم خواهد کرد.

علاوه بر این ویژگی‌های مختلف، کاربر امکان شخصی سازی همه این تجربیات را خواهد داشت. بعنوان مثال، پس از انجام تمرین، اگر Vi حس کند شما خسته شده‌اید از کلمات تشویق کننده استفاده کرده و نشان می‌دهد در حال پیشرفت هستید.

هدست بلوتوث LifeBeam Vi

هدست بلوتوث LifeBeam Vi، یک مربی شخصی قدرتمند است که شاید بتواند به انگیزه خوبی برای دنبال کردن اهداف تناسب اندام تبدیل شود.

Source: digitaltrends

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu