Batlle Bay

کلاه Helmfon یک پوشیدنی غول‌پیکر برای ایجاد فضای خصوصی در محیط کار!

دسته : پوشیدنی‌ ها

کلاه Helmfon یکی از آن اختراعات عجیب و غریب است که در نگاه اول باعث اوج گرفتن ابروهایتان خواهد شد! این کلاه برای کار در محیط‌های پُر سر و صدا طراحی شده تا به افراد کمک کند بدون توجه به همکاران دیگر و صحبت‌های آنها؛ کارشان را در نهایت آرامش انجام دهند.

ویژگی‌های کلاه Helmfon

شرکت اوکراینی Hochu Rayu با طراحی کلاه Helmfon و اضافه کردن ویژگی‌های خاصی به آن قصد داشته است با ممانعت کامل از ورود سر و صدای خارج، فضایی شخصی و آرام را برای افراد فراهم کند تا بتوانند بهتر روی کار خود تمرکز کنند.

کلاه Helmfon

این کلاه غول‌پیکر از فایبر گلاس، پارچه غشا و فوم پلی‌اتیلن ساخته شده است و نه‌تنها مانع از ورود صدا می‌شود، بلکه صداهای داخل کلاه را هم محبوس می‌کند. امکان پاسخ دادن به تماس‌ها، برگزاری یک کنفرانس اسکایپ یا تماشای فیلم‌های خصوصی هم وجود دارد.

کلاه Helmfon

بعد از اینکه یک شرکت فناوری اطلاعات از شرکت Hochu Rayu درخواست کرد یک کیوسک خصوصی برای پاسخ دادن تماس‌ها برای آنها بسازد، ایده کلاه Helmfon شکل گرفت.

کلاه Helmfon امکان زندگی در دو جهان را فقط بر روی صندلی دفتر کارتان فراهم می‌کند و دارای یک سیستم برد، میکروفون، بلندگو، باتری، ذره بین و یک نگهدارنده مخصوص گوشی است.

کلاه Helmfon

تنها نکته منفی کلاه Helmfon این است که به Space Balls، یکی از شخصیت‌های محبوب جنگ ستارگان تبدیل خواهید شد! جالب‌تر اینکه این کلاه با طرح‌های مختلف ارائه شده است و می‌توانید از میان طرح مینیون‌ها، بتمن یا طرح‌های مربوط به بومیان آمریکایی، یکی را انتخاب کنید!

کلاه Helmfon

کلاه Helmfon، هنوز در مراحل ابتدایی تولید است، اما این شرکت اوکراینی در حال کار بر روی یک طرح تجاری قابل قبول است و قصد دارد این طرح جدید را برای فروش ارائه دهد.

شما چه فکر می‌کنید؟ کار کردن در محیطی پُر از سر و صدای همکاران را ترجیح می‌دهید یا گذاشتن این کلاه غول‎پیکر را بر روی سرتان؟

Source: odditycentral

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu