crash club

دستگاه چت ویدئویی فیسبوک و اسپیکر هوشمند این کمپانی به بازار عرضه خواهند شد

دسته : اخبار
دستگاه چت ویدئویی فیسبوک

طبق گزارشات جدید، دستگاه چت ویدئویی فیسبوک در حال توسعه است و این کمپانی احتمالا بدنبال فروش این دستگاه برای رقابت با دستگاه‌های مشابهی همچون Echo Show آمازون است.

ویژگی‌های احتمالی دستگاه چت ویدئویی فیسبوک

دستگاه چت ویدئویی فیسبوک دارای یک صفحه نمایش لمسی است که هم‌اندازه صفحه نمایش یک لپ‌تاپ خواهد بود. البته چت ویدئویی، تنها یکی از قابلیت‌های این دستگاه خواهد بود، زیرا قطعا اتصال به اینترنت، امکان استفاده از سایر کارکردهای مرتبط با وب را نیز امکانپذیر خواهد کرد.

دستگاه چت ویدئویی فیسبوک

برای مثال مُروری در فید فیسبوک یا استفاده از اپلیکیشن‌های چتی همچون فیسبوک‌مسنجر نیز از قابلیت‌های این دستگاه چت ویدئویی خواهد بود.

دستگاه چت ویدئویی فیسبوک محصول جدید Building 8 Labs است که در حقیقت بخش جدیدی است که فیسبوک برای ماجراجویی‌های بیشتر ایجاد کرده است.

این دستگاه چت ویدئویی دارای یک دوربین هوشمند خواهد بود که با اسکن کردن اتاق و قفل کردن بر روی کاربرانی که در یک اتاق قرار دارند به آنها امکان زوم کردن بر روی جزئیات مختلف برای مثال یک عکس و نشان دادن آن به فرد دیگری که در آن سوی چت قرار دارد را می‌دهد.

دستگاه چت ویدئویی فیسبوک

علاوه بر حضور یک دوربین هوشمند در این دستگاه چت ویدئویی، یک دوربین 360 درجه هم از الحاقات احتمالی این ماجراجویی سخت افزاری فیسبوک خواهد بود که شاید در زمان ارائه محصول به مشتریان آماده نباشد.

در حال حاضر هنوز تایید رسمی در مورد قیمت محصول جدید فیسبوک وجود ندارد اما طبق شایعات این دستگاه چت ویدئویی تا چندصد دلار قیمت خواهد داشت و گرانقیمت نخواهد بود.

فیسبوک در حال کار بر روی اسپیکر هوشمند خود نیز هست که احتمالا مشابه اکو آمازون خواهد بود و برای آنهایی که نیاز به چت ویدئویی ندارند با قیمت 100 دلار عرضه خواهد شد.

دستگاه چت ویدئویی فیسبوک

اولین اسپیکر هوشمند فیسبوک در سال 2018 عرضه خواهد شد و احتمالا باید منتظر رونمایی دستگاه چت ویدئویی فیسبوک در همان زمان باشیم.

Source: androidheadlines

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu