following

ویژگی استوریز اینستاگرام باعث اعتیاد بیشتر به این اپلیکیشن شده است!

دسته : اخبار
ویژگی استوریز اینستاگرام

اگر احساس می‌کنید بیشتر از یک سال قبل به اینستاگرام اعتیاد پیدا کرده‌اید، بد نیست بدانید کار، کارِ استوریز است! آمار جدید نشان می‌دهند ویژگی استوریز اینستاگرام که تقریبا یک سال است از اسنپ چت قرض گرفته شده، غوغایی باورنکردنی بپا کرده است!

علت محبوبیت ویژگی استوریز اینستاگرام چه بوده است؟

ویژگی استوریز اینستاگرام در حال حاضر دارای 250 میلیون کاربر فعال روزانه است و به میزان قابل توجهی باعث افزایش تعامل کاربران با این اپلیکیشن شده است.

به گزارش اینستاگرام، کاربران کمتر از 25 سال در حال حاضر بطور متوسط 32 دقیقه در روز در اپلیکیشن اینستاگرام وقت می‌گذرانند.

ویژگی استوریز اینستاگرام

شاید این موضوع به پای علاقه سیری‌ناپذیر نسل جوان به شبکه‌های اجتماعی گذاشته شود اما اینستاگرامرهای قدیمی‌تر هم چندان متفاوت نیستند و افراد بزرگتر از 25 سال نیز بطور متوسط 24 دقیقه در روز را صرف استفاده از اینستاگرام می‌کنند.

علاوه بر این به گفته این کمپانی کسب و کارهای مختلف نیز در حال تبدیل شدن به طرفداران وفادار استوریز اینستاگرام هستند و بیش از 50 درصد کسب و کارها در طول ماه جولای حداقل یک استوری داشته‌اند.

اینستاگرام در این مورد می‌نویسد: استوریز اینستاگرام برای افرادی طراحی شده است که بدنبال به اشتراک گذاشتن همه لحظات خود هستند.

ویژگی استوریز اینستاگرام

اگر کوین سیستروم، مدیر اجرایی اپلیکیشن اینستاگرام بدنبال ساخت فضایی برای نمایش هر چیز سرگرم کننده‌ای در زندگی و نه فقط غذاهای مجلل و لحظه های اتو کشیده بود، ویژگی استوریز اینستاگرام او را به این هدف رساند و این کار انجام گرفت.

اخیرا سیلی از اپلیکیشن‌های مختلف در حال استفاده از ویژگی استوریز برای افزایش تعامل کاربران خود هستند. جالب است بدانید استاتوس واتس اپ، همین حالا 250 میلیون کاربر روزانه دارد.

این یعنی بزودی اگر پنج اپلیکیشن مختلف داشته باشید، مجبور به پُست کردن استوریز در همه آنها خواهید شد، اینکه ارزش زندگی در حال حاضر را فدای یک به اشتراک گذاری چند دقیقه‌ای بکنیم کمی عجیب نیست؟!

ویژگی استوریز اینستاگرام

به هرحال اگرچه اینستاگرام و فیسبوک ویژگی استوریز اسنپ چت را کپی کردند، اما تغییراتی نیز در آن ایجاد کردند و به این صورت خطر اسنپ چت خنثی شده است.

شما چقدر از ویژگی استوریز اینستاگرام استفاده می‌کنید؟

Source: mashable

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu