following

کاندیداهای شکلک‌های جدید یونیکد برای سال 2018 معرفی شدند

دسته : اخبار
شکلک‌های جدید

در این روزها که تعداد شکلک‌ها در حال افزایش هستند؛ Mark Davis، بنیانگذار و مسئول ارشد اجرایی یونیکد اعلام کرد که 67 شکلک جدید برای سال 2018 کاندید شده‌اند. این یعنی در ماه‌های آینده لیست شکلک‌های جدید که قرار است در  Unicode 11.0 حضور داشته باشند نهایی خواهد شد.

شکلک‌های جدید از دسته‌های مختلف

67 شکلک جدید انتخاب شده برای سال 2018 از دسته‌های مختلفی هستند و شاهد تغییرات زیادی در شکلک‌های زرد رنگ کلاسیک خواهیم بود.

حیوانات جدیدی مانند طاووس و هیپو، غذاهای جدید، مدل‌های مو، اعضای مختلف بدن از جمله پا، استخوان و اشیا مختلف از جمله آهنربا، نخ و سوزن و اسفنج، این شکلک‌های جدید هستند. از شکلک‌های جدید احتمالی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

شکلک‌های جدید

چهره‌های سرد و گرم که شکلک‌هایی برای نشان دادن سردی و گرمی هوا هستند، نسخه غمگین اموجی پوپ برای اوقاتی که خسته‌اید و از یک درد مزمن هم رنج می‌برید، شکلکی برای سنگ نظر، کیک فنجانی، ورزش‌های جدیدی همچون سافتبال و فریزبی، توپ تنیس و اسکیت بورد.

وسایل پزشکی از جمله ظرف پتری، لوله آزمایش و یک نمونه DNA نیز در بین شکلک‌های جدید دیده می‌شود! باید منتظر چهره‌های جدیدی همچون شکلک یک چهره آبی سرد و بی‌روح، شکلی با چشم‌هایی شبیه کلمه OK و چهره‌های انسانی با موهای فرفری، صاف، موهای سفید، موهای قرمز و سر بدون مو هم باشیم!

شکلک‌های جدید

تاثیر عمیق شکلک‌ها بر فرهنگ دنیای دیجیتال و تغییراتی که در نحوه ارسال پیام‌های متنی و بطور کلی پیام‌های آنلاین ایجاد کرده‌اند به هیچ وجه قابل انکار نیست. همانطورکه فیلم The Emoji Movie توانست در اولین اکران آخر هفته خود 25.7 میلیون دلار فروش داشته باشد!

چه عاشق شکلک‌ها باشید و چه از آنها نفرت داشته باشید، باید منتظر هجوم شکلک‌های جدید باشید و از این ابزارهای کوچک برای نشان دادن احساسات بزرگ خود استفاده کنید. شاید شکلک‌ها نشانگر شخصیت شما باشند!!

به نظر شما کدام یک از 67 شکلک جدید از همه جذاب‌تر است؟

Source: cnet

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu