در نسخه 24 اینستاگرام کامنت‌های زیر یک پُست سازماندهی خواهند شد

دسته : آپدیت ها
نسخه 24 اینستاگرام

اگر دقت کرده باشید گفتگو زیر پُست‌های اینستاگرامی هیچ نظم خاصی ندارد و اکثر اوقات مشخص نیست یک کاربر جواب کدام کاربر را داده است؛ اما با نسخه 24 اینستاگرام این مشکل نیز برطرف خواهد شد.

نسخه 24 اینستاگرام و دسته‌بندی کامنت‌هایی با یک موضوع خاص

با در دسترس قرار گرفتن نسخه 24 اینستاگرام کامنت دادن آسان‌تر خواهد شد و به لطف ویژگی پاسخ‌های رشته‌ای، دقیقا مشخص می‌شود چه کسی پاسخ چه چیزی را داده است.

اینستاگرام در آپدیت اخیر خود قالب جدیدی را ارائه داده که براحتی می‌توان دید کدام کامنت، کامنت اصلی است و چه کسانی به این کامنت اصلی پاسخ داده‌اند.

نسخه 24 اینستاگرام

با این آپدیت، کاربران می‌توانند دکمه پاسخ را که در زیر هر نظر قرار گرفته را بزنند و پاسخ‌هایی که به یک کاربر مشخص داده‌اند در زیر نظر اصلی گروه‌بندی می‌شوند.

پاسخ‌های رشته‌ای به شما کمک می‌کنند تا راحت‌تر از قبل مکالمات را پیگیری کنید و پاسخ دادن به یک موضوع خاص آسان‌تر می‌شود.

به گفته اینستاگرام: این آپدیت، اینستاگرام را به فضایی بهتر برای به اشتراک گذاشتن علایق، نظرات و ارتباط با دیگران تبدیل خواهد کرد.

قبل از دریافت این آپدیت، با ضربه زدن بر روی دکمه پاسخ، بسادگی کاربر در ابتدای کامنت تگ می‌شد و دنبال کردن تمام کاربرانی که به یک کامنت پاسخ داده بودند، دشوار بود.

بعد از دریافت نسخه 24 اینستاگرام، امکان انجام مکالمات طولانی‌تر فراهم شده و کامنت‌هایی با یک موضوع خاص، در یک گروه دسته‌بندی می‌شوند.

نسخه 24 اینستاگرام

مشابهت‌های اینستاگرام با فیسبوک بیشتر می‌شود

فیسبوک از سال 2012 این شیوه پاسخگویی به کامنت‌ها را بکار گرفته است و این آپدیت، اینستاگرام را به فیسبوک شبیه‌تر خواهد کرد. حرکت اینستاگرام بخشی از تلاش مداوم این کمپانی برای کمک به کاربران در تنظیم کامنت‌های زیر تصاویر است.

سال گذشته بود که این پلتفرم، ابزاری برای مسدود کردن نظرات حاوی کلمات کلیدی خاص را راه‎اندازی کرد. اینستاگرام از طریق الگوریتم هوش مصنوعی نیز بدنبال شناسایی و حذف کامنت‌های توهین‌آمیز است.

نسخه 24 اینستاگرام کمک زیادی به مبارزه با کامنت‌های فیک و کاهش تعداد ربات‌ها خواهد کرد و قدرت پروفایل‌های جعلی را کاهش می‌دهد.

جدیدترین نسخه اینستاگرام به احتمال زیاد فضایی دوستانه‌تر در اینستاگرام ایجاد خواهد کرد، باید منتظر ماند و تاثیرات این تغییرات جدید را دید.

Source: digitaltrends

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu