احتمال انفجاری بودن نوت 4 باعث فراخوانی این گوشی در آمریکا شد!

دسته : اخبار
انفجاری بودن نوت 4

احتمال انفجاری بودن نوت 4 خبری است که ثابت می‌کند نوت 7، تنها اژدهای آتشین دنیای گوشی‌های هوشمند نیست و باید منتظر شگفتی آفرینی‌های دیگری از نسل نوت باشیم!

گلکسی نوت 4 سامسونگ از آن گوشی‌هایی است که بعد از سه سال هنوز هم ما را شگفت‌زده می‌کند اما شگفتی‎ساز بودن نوت 4 اینبار بصورتی دیگر بروز کرده است!

علت احتمال انفجاری بودن نوت 4 چیست؟

خبر انفجاری بودن نوت 4 بعد از هشدار کمیسیون ایمنی کالای مصرف کننده آمریکا منتشر شد، این کمیسیون در 16 آگوست هشدار داد که 10200 گوشی نوت 4 بعلت خطر آتش‌سوزی فراخوانده شده‌اند.

انفجاری بودن نوت 4

باتری نوت 4 می‌تواند بیش از حد داغ شود و آتش‌سوزی و سوختگی بدنبال داشته باشد. طبق این هشدارها، مصرف کنندگان باید بلافاصله گوشی خود را خاموش کنند و از این باتری فراخوانی شده استفاده نکنند.

البته مشکل انفجاری بودن نوت 4 قابل مقایسه با مشکل باتری نوت 7 که میلیون‌ها گوشی را تحت تاثیر قرار داد نیست اما به هر حال آتش، آتش است. خوشبختانه علت آتش گرفتن نوت 4 سریع مشخص شده، کار، کارِ باتری‌های جعلی بوده است.

این فراخوان شامل باتری‌های می‌شود که توسط FedEx Supply Chain برای نوت 4‌های بازسازی شده AT&T ساخته شده‌اند و از دسامبر 2016 تا آوریل 2017 عرضه شده‌اند.

انفجاری بودن نوت 4

FedEx و سامسونگ اعلام کرده‌اند که برخی از باتری‌های این گوشی‌ها تقلبی هستند و ناهنجاری‌هایی در آنها دیده شده است که احتمالا منجر به آتش‌سوزی و انفجار خواهد شد.

سامسونگ در ساخت و عرضه این باتری‌ها نقشی نداشته است و می‌گوید علت آتش گرفتن نوت 4 که تاکنون فقط یکبار گزارش شده، همین قطعات تقلبی بوده است، اما همچنان باید گفت این اتفاق به هیچ وجه برای سامسونگ خوب نیست.

بنظر می‌رسد مسئولان سامسونگ نگرانی‌های بیشتری دارند و باید از این به بعد به تجهیزات جانبی هر کدام از نوت 8‌های خود که بزودی رونمایی خواهد شد، یک آتش خاموش‌کُن نیز اضافه کنند!

آیا انفجاری بودن نوت 4 شما را هم متعجب کرده است؟!

Source: mashable

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu