تکنولوژی اپلیکیشن پریسما به کمپانی‌های دیگر فروخته می‌شود؟!

دسته : اخبار
تکنولوژی اپلیکیشن پریسما

همانطورکه می‌دانید اپلیکیشن پریسما در سال 2016 منتشر شد و سر و صدای زیادی به پا کرد اما این روزها از این اپلیکیشن عکاسی که با کمک یادگیری ماشین، عکس را به نقاشی‌هایی با سبک‌های مختلف تبدیل می‌کرد؛ خبری نیست. تکنولوژی اپلیکیشن پریسما به کجا رسیده است؟

تکنولوژی اپلیکیشن پریسما در چه مرحله‌ای قرار دارد؟

شاید فکر کنید این اپلیکیشن به فراموشی سپرده شده اما طبق خبرهای جدید، توسعه دهندگان پریسما، برنامه‌های بزرگی در سر دارند و بزودی تکنولوژی اپلیکیشن پریسما را در هر جاییکه فکرش را بکنید، مشاهده خواهید کرد!

این کمپانی در گفتگویی با The Verge اعلام کرده است که تمرکز خود را از یک اپلیکیشن داخلی بر روی بازاریابی ابزارهای رایانه‌ای بصری هوش مصنوعی محور مختلفی متمرکز کرده است. این ابزارها کاربردهای متعددی در تشخیص اشیا از طریق نقشه‌برداری و تشخیص پس‌زمینه در یک تصویر خواهند داشت.

تکنولوژی اپلیکیشن پریسما

در حقیقت باید گفت ممکن است از این پس تکنولوژی اپلیکیشن پریسما و پردازش هوشمندانه این اپلیکیشن را در گوشی‌های هوشمند جدید و یا در اپلیکیشن عکس شبکه اجتماعی مورد علاقه خودتان مشاهده کنید!

از آنجاییکه Prisma ماهیانه 5 تا 10 میلیون کاربر دارد بدیهیست که این تعداد برای یک استارتاپ کوچک عدد بزرگی است و نمی‌تواند تنها به این مرحله بسنده کند.

آیا اپلیکیشن پریسما به فیسبوک خواهد پیوست؟

لازم به ذکر نیست که فیسبوک یکی از مشتریان اولیه اپلیکیشن پریسما بود و بعد از محبوب شدن این اپلیکیشن تصمیم گرفت از فیلترهای مختلف آن استفاده کند.

تکنولوژی اپلیکیشن پریسما

بنیانگذار پریسما Alexey Moiseenkov در سال 2016 از فیسبوک بازدید کرد و بنیانگذار دیگر آن Aram Airapetyan در این مورد گفت: پریسما تا زمانی که بتواند تکنولوژی‌های خود را دنبال کند، مشکلی از نظر کار کردن با دیگران ندارد.

بنابراین، اصلا تعجب نکنید اگر بشنوید پریسما به یکی از این کمپانی‌های بزرگ پیوسته است چراکه این اپلیکیشن آنقدر جذاب بوده است که جای خود را در دل این غول‌ها باز کند و بجای فروش بسته‌های ابزاری خود، به زیر مجموعه‌ای از آنها تبدیل شود.

تکنولوژی اپلیکیشن پریسما

توسعه دهندگان اپلیکیشن پریسما تاکنون راه حل‌های منحصر به فردی در نحوه کار این اپلیکیشن ارائه داده‌اند، برای مثال پریسما نیاز به فناوری‌های ابری ندارد و از این جهت نسبت به رقبای خود کارآمدتر و ایمن‌تر است.

این اپلیکیشن تاکنون رایگان بوده و قصد ندارد به هیچ وجه از کاربران هزینه‌ای دریافت کند اما برای پرداخت هزینه‌های توسعه، قصد دارد نه تنها پلتفرم تکنولوژیکی؛ بلکه تجارب و متخصصان کمپانی خود را در اختیار سایر کسب و کارها قرار دهد.

Source: engadget

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu