Batlle Bay

مدل 512 گیگابایتی آیفون 8 به تاپ مدل اپل تبدیل خواهد شد!

دسته : اخبار

فضای ذخیره آیفون همیشه موردبحث بوده است، اینکه چقدر مخلفات بتوانید لای این ساندویچ باریک شیشه‌ای فلزی قرار دهیم؛ یک موضوع حیاتی در دنیایی است که در آن به مرز انفجار اطلاعات رسیده‌ایم. طبق گزارشات جدید، مدل 512 گیگابایتی آیفون 8 که قرار است دارای یک صفحه نمایش کامل و پُر از سنسورهای مختلف باشد نیز در راه است!

حذف مدل‌های 32 و 128 گیگابایتی برای ظهور مدل 512 گیگابایتی آیفون 8

آنهایی که اپل را برای حذف کردن مدل 16 گیگابایتی مورد انتقاد قرار می‌دادند بهتر است بدانند که این کمپانی تصمیم گرفته یک مدل شگفت‌انگیز 512 گیگابایتی نیز را برای جبران کمبود حافظه به صحنه وارد کند.

مدل 512 گیگابایتی آیفون 8

در طول سالیان گذشته، کم و بیش انتقاداتی درمورد آیفون وجود داشت، علاوه بر مشکلات باتری، مشکل ذخیره داده همچنان پابرجاست. اپل اخیرا مدل 16 گیگابایتی را حذف کرد و همچنان حاضر نیست وارد بحثی به نام کارت حافظه شود.

طبق این اخبار درز کرده جدید که در Weibo منتشر شده است، مدل 512 گیگابایتی آیفون 8 نیز در دست کار است و در آینده شاهد سه مدل آیفون 64 گیگابایتی، 256 گیگابایتی و 512 گیگابایتی خواهیم بود و خبری از مدل 32 و یا حتی 128 گیگابایتی نخواهد بود!

پرشی بلند که شاید یکی از نقاط تمایز آیفون 7s Plus از آیفون 8 باشد. در این گزارش نام تولیدکنندگانی که پُشت این ماژول‌های حافظه خواهند بود نیز اشاره شده است: Sandisk و Toshiba هر دو حافظه 64 و 256 گیگابایتی را پشتیبانی خواهند و Hynix نیز وظیفه ساخت ماژول حافظه مدل 512 گیگابایتی آیفون را بر عهده گرفته است.

مدل 512 گیگابایتی آیفون 8

جالب است که برای نخستین بار نام Sandisk را در چنین عرصه‌ای می‌شنویم! به هرحال اپل در زمینه رَم چندان دست و دلباز نبوده و قرار است همه مدل‌های آیفون 7s Plus و آیفون 8 دارای رم 3 گیگابایت باشند اما آیفون 7s دارای رم 2 گیگابایت خواهد بود.

به هرحال این اخبار درز کرده در روز رونمایی آیفون 8 که طبق گزارشات جدید 12 سپتامبر خواهد بود تایید خواهند شد، به احتمال زیاد هم فروش آیفون 8 از روز 15 سپتامبر آغاز می‌شود.

نظر شما در مورد مدل 512 گیگابایتی آیفون 8 چیست؟

Source: slashgear

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu