Batlle Bay

کاربردهای پوشیدنی‌ها در صنعت گردشگری و آینده این تکنولوژی در حوزه مهمانداری

دسته : پوشیدنی‌ ها
کاربردهای پوشیدنی‌ها در صنعت گردشگری

کاربردهای پوشیدنی‌ها در صنعت گردشگری هرروز در حال افزایش است و جالب است بدانید مجموعه هتل‌های Marriott هر سال بعنوان یک شتاب دهنده از تکنولوژی‌هایی که قادر به تغییر صنعت گردشگردی و مهمانداری هستند، حمایت می‌کند.

امسال دو استارتاپ از بین هشت استارتاپ برتر توسط این شتابدهنده انتخاب شده‌اند تا در ارائه خدمات بهتر به مسافران فعالیت کنند، در این مطلب جالب نگاهی به این موضوع خواهیم داشت.

کاربردهای پوشیدنی‌ها در صنعت گردشگری

امسال کمپانی فرانسوی My Brain و استارتاپ بریتانیایی Mymanu موفق شدند توجه این مجموعه هتل‌ها را به خود جذب کنند و پروژه پوشیدنی‌های تکنولوژی خود را در هتل‌هایی در سراسر اروپا اجرایی کنند.

کاربردهای پوشیدنی‌ها در صنعت گردشگری

استارتاپ Mymanu، پوشیدنی Clik را ارائه داده که در حقیقت ایربادهای وایرلسی هستند که قادر به ترجمه 37 زبان دنیا بصورت همزمان می‌باشند، این یعنی میهمانان هتل براحتی به زبان اصلی خود صحبت خواهند کرد و قادر به برقرای ارتباط با خدمه هتل نیز خواهند بود.

کاربردهای پوشیدنی‌ها در صنعت گردشگری

کمپانی My Brain Technologies نیز هدست آموزش مغز Melomind را ارائه داده که با استفاده از علوم اعصاب در کاهش استرس و اضطراب افراد کمک زیادی خواهد کرد.

میهمانان هتل می‌توانند از این پوشیدنی بعنوان یک برنامه یک جلسه‌ای برای آرامش بیشتر استفاده کنند و در صورت تمایل با برنامه‌ریزی از برنامه مربی شخصی آن استفاده کنند.

سال گذشته استارتاپ Dazzle برنده این رویداد شد، این استارتاپ یک دستیار دیجیتال صوتی را معرفی کرد که با استفاده از هوش مصنوعی و مغز انسان به درخواست‌های میهمانان هتل پاسخ می‌دهد و در حال حاضر در تعدادی از هتل‌های Marriott در سراسر اروپا استفاده می‌شود.

استفاده از پوشیدنی‌ها در مراکز تفریحی و گردشگری افزایش پیدا خواهد کرد

کاربردهای پوشیدنی‌ها در صنعت گردشگری به موضوعات خاصی محدود نخواهد بود و بزودی شاهد استفاده از آنها در فرودگاه‌ها، هتل‌ها، مراکز تفریحی و موزه‌ها نیز خواهیم بود.

کاربردهای پوشیدنی‌ها در صنعت گردشگری بسیار متنوع است، یکی از جالب‌ترین موارد استفاده از پوشیدنی‌ها در این صنعت، کوسترهای واقعیت مجازی است.

مسافران با پوشیدن هدست و سوار شدن بر روی کوستر به خلبان یک جت جنگنده تبدیل می‌شوند که باید برای نجات زمین با مهاجمان فضایی نبرد کنند و یک بازی ویدئویی فوق‌العاده هیجان‌انگیز را تجربه می‌کنند.

طبق مطالعه‌ای که در ژانویه 2016 در ژورنال Hospitality and Tourism Management به چاپ رسیده است، دستگاه‌های پوشیدنی مشتریان را از گردشگرانی محض به کاشفانی توانمند تبدیل خواهند کرد.

استفاده از پوشیدنی‌ها راه را برای ایجاد انقلابی در صنعت گردشگری خواهد گشود و به این طریق برای تامین کنندگان و مسافران ارزش افزوده ایجاد خواهد کرد.

طبق تحقیقات Roland Atembe، دانشجوی دکترا در مدرسه مدیریت دانشگاه Innsbruck، دستگاه‌های پوشیدنی، اینترنت را از فضای مجازی موبایل به اشیایی قابل پوشیدن بر  روی بدن تبدیل خواهند کرد.

با وجود تلاش‌هایی که در زمینه استفاده از پوشیدنی در صنعت گردشگری انجام گرفته است باید دید آیا این پوشیدنی‌های ارائه شده در بلندمدت هم مورد استفاده قرار خواهند گرفت یا به فراموشی سپرده می‌شوند.

Source: wareable

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu