following

بزودی شاهد حضور گوگل پلی استور در ایران خواهید بود!

دسته : اخبار
حضور گوگل پلی استور در ایران

گوگل پلی استور امروز در اکثر کشورهای دنیا در دسترس است اما هنوز هم تعداد کمی از کشورها از جمله کشور عزیزمان هستند که گوگل پلی استور در آنها در دسترس نیست. به نظر می‌رسد این شرایط بزودی تغییر خواهد کرد و شاهد حضور گوگل پلی استور در ایران نیز خواهیم بود.

حضور گوگل پلی استور در ایران و کشورهای دیگر

چین نیز از جمله کشورهایی است که استفاده از کلیه خدمات گوگل را ممنوع کرده اما طبق خبرهای جدید بزودی شاهد حضور گوگل پلی استور در ایران، چین، کوبا، ماکو، میانمار و سودان نیز خواهیم بود.

همه این کشورها در مناطق Google Play Developer Console نشان داده شده‌اند، توسعه دهندگان با رسمی شدن این موضوع می‌توانند اپلیکیشن‌های خود را در اختیار کاربرانی قرار دهند که در این مناطق زندگی می‌کنند، این یعنی راه‌اندازی گوگل پلی استور در این مناطق امن خواهد بود.

حضور گوگل پلی استور در ایران

در چین خریدهای درون اپلیکیشنی از طریق پلی استور برای کاربران در دسترس نیست اما این یکی از چیزهایی است که بعد از راه‌اندازی پلی استور در این کشور تغییر خواهد کرد.

چندین سال است که شایعاتی مربوط به حضور پلی استور در چین و کشورهای مشابه به گوش می‌رسند و حتی گوگل در حال کار بر روی نسخه سانسور شده گوگل پلی استور برای بازگشت به چین بود!

این خبر به چه معناست؟

این موضوع هنوز هم بصورت رسمی اعلام نشده است اما گوگل برای ورود به بازار این کشورها انتظار زیادی کشیده است. در نبود گوگل پلی استور در این کشورها از جمله ایران، اپ استورهای دیگر ظهور کردند و بازار را بدست گرفتند که این موضوع بطور فزاینده‌ای بازگشت را برای گوگل دشوار کرده است.حضور گوگل پلی استور در ایران

گوگل پلی استور در بعضی از این کشورها حضور پیدا کرده و همانطور که توسط بعضی از کاربران reddit گزارش شده، گوگل خریدهای درون اپلیکیشنی و اپلیکیشن‌های پولی خود را در بعضی از این کشورها از جمله ماکائو و ایران در دسترس قرار داده است.

حضور گوگل پلی استور در ایران و کشورهایی با وضعیت مشابه تحول بسیار بزرگی خواهد بود، چراکه بالاخره امکان دریافت پول از کاربران این کشورها نیز فراهم می‌شود و این روزها برای توسعه دهندگان هیچ موضوعی مهمتر از این نیست.

حضور گوگل پلی استور در ایران

هنوز هیچ اعلام رسمی در این مورد وجود ندارد اما به احتمال زیادی بزودی شاهد انتشار خبرهای جدید بیشتری خواهیم بود.

Source: androideadlines

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu