تصاویر اپل واچ سری 3 با تاج قرمزرنگ خبر از یک ویژگی هیجان‌انگیز می‌دهند!

دسته : پوشیدنی‌ ها
تصاویر اپل واچ سری 3

تصاویر اپل واچ سری 3 به نمایش درآمد و همانطور که قبلا هم گزارش شده بود اپل واچ جدید به لطف LTE و مستقل شدن از آیفون، به پدیده‌ای جدید در دنیای پوشیدنی‌ها تبدیل خواهد شد.

تصاویر اپل واچ سری 3 و قابلیت‌هایی با رنگ قرمز

اپلیکیشن اپل واچ سری 3 همانطور که در تصاویر جدید نشان داده شده دارای یک حالت جفت شدن است که چندان تفاوتی با اپل واچ قبلی ندارد.

سیگنال متر در وسط صفحه نمایش و انتخاب تماس و موقعیت نیز در اطراف آن قرار گرفته‌اند. احتمالا متوجه نقطه قرمز رنگ بر روی تاج اپل واچ جدید شده‌اید. تیم کوک در سال 2015 اپل واچی به دست داشت که دارای یک تاج قرمز رنگ بود و به گفته 9to5Mac احتمالا در حال امتحان کردن اپل واچ LTE بوده است.

تصاویر اپل واچ سری 3

کدهای GM کشف شده توسط 9to5Mac نشان می‌دهند که اپل واچ سری 3 قادر به به برقراری و دریافت تماس‌ها خواهد بود، در این  مورد شک و گمان‌های زیادی وجود داشت و آنطور که مشخص است حاملان در حال آماده شدن برای ارائه برنامه‌های ارتقایی برای پشتیبانی از این قابلیت هستند.

بلومبرگ نیز مدتی پیش خبر داد که نسخه‌هایی از اپل واچ دارای چیپ LTE خواهند بود و اپل در حال انجام مذاکراتی با حاملان آمریکایی و اروپایی برای آماده کردن بستر است.

تصاویر اپل واچ سری 3

بلومبرگ به این موضوع نیز اشاره کرد که اینتل قطعات LTE را تامین خواهد کرد و با توجه به درگیری‌های حقوقی اپل و کوالکام در ماه‌های اخیر احتمالا اینتل از فرصت استفاده کرده است.

همان طراحی مربعی در راه است…

به گزارش 9to5Mac در ایرپادهای اپل نیز تغییراتی ایجاد شده و چراغ شارژ که قبلا در داخل درب قرار داشت در مدل جدید در قسمت جلو قرار خواهد گرفت تا برای چک کردن میزان شارژ ایرپادها نیاز به باز کردن دائم قاب نباشد.

تصاویر اپل واچ سری 3 نشان می‌دهند که امسال هم شاهد یک تجدید نظر جدی در طراحی اپل واچ نخواهیم بود و همان طراحی مربعی شکل به بازار خواهد رسید.

جایگاه اپل واچ در حال حاضر خوب است و طبق گفته‌های تیم کوک میزان فروش اپل واچ در ماه ژوئن نسبت به مدت مشابه در سال قبل 50 درصد افزایش داشته است.

شیائومی در حال حاضر از نظر فروش کلی پوشیدنی‌ها رتبه نخست را در بازار دارد اما اپل از نظر فروش اسمارت واچ‌های تمام‌عیار همچنان پیشگام است.

با اینکه مطمئن نیستیم اپل واچ LTE واقعا تحول جدیدی را به ارمغان خواهد آورد یا نه اما این هم گام دیگری است که کوپرتینو برای مستقل شدن از آیفون برداشته است.

Source: wareable

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
دستگاه Smell of Data

دستگاه Smell of Data به هنگام درز داده‌ها از گوشی یا رایانه، بوی آنها را در فضا منتشر می‌کند!

حفظ امنیت آنلاین در دنیای دیجیتال امروز به یکی از نگرانی‌های اصلی کاربران تبدیل شده و دستگاه Smell of Data

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu